Hotel Out of the Blue Capsis Elite Resort / Ruby Red Regal 5*

Transfer taxíkem v ceně
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Nádherné výhledy
Pro rodiny s dětmi
Rodinné pokoje
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Vodní sporty
Pronájem kol a jachet
Dětské hřiště
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Animační programy pro děti i dospělé

Popis hotelu

Poloha

Capsis Elite Resort Out of the Blue nabízí svým hostům exkluzivní služby a vybavení. Nachází se 22 km na východ od hlavního města Heraklion, u rybářské vesničky Agia Pelagia na výběžku se soukromou pláží. Součástí resortu je přistávací plocha pro helikoptéry a přístav pro jachty s možností jejich pronájmu. Capsis Elite Resort se skládá z pěti hotelů. V roce 2007 byl oceněn cenou Star Diamond za poskytování vynikajících služeb na světové úrovni. V resortu je několik velkých bazénů, bary, restaurace, které nabízejí pět rozdílných typů kuchyní - mezinárodní, italskou, středozemní, tradiční řeckou či krétskou. Pro sportovní vyžití se nabízí služby centra vodních sportů včetně potápění, vodní aerobik, tenis, stolní tenis, fitness centrum, billiard a stezky pro jogging a venkovní šachy. Příznivci golfu mohou navštívit 18jamkové hřiště Crete Golf Clubu, vzdálené 30 minut jízdy autem.
Pro děti ve věku 4 – 14 let byl vybudován zábavný park inspirovaný starověkým minojským palácem Knossos. Na rozloze 4.000 m² se nachází kolotoče, bazén, soukromá dětská školka, labyrint, horolezecká stěna, loutkové divadlo, amfiteátr, šipky, rodeo, atrium s trampolínou, video místnost a hřiště. Hosté také mohou zhlédnout vystoupení animačního týmu herců, klaunů a žonglérů anebo navštívít hotelovou zoo a botanickou zahradu.

Vybavení hotelu

Komfortní hotel tvoří velmi pěkně zařízené pokoje a suity s rozlohou od 30 m² do 170 m². Součástí hotelu je prostorná veranda s výhledem na hotelovou kapli St. Athanasios, zahradu a záliv Agia Pelagia. Příjemnou atmosféru vytváří interiér laděný do přírodních barev v kombinaci dřeva a mramoru a sbírka výtvarných děl a plastik umístěna v elegantních společných prostorách hotelu. K hotelu patří lobby bar, soukromý venkovní sladkovodní bazén, restaurace El Greco a Knossos, televizní a karetní místnost s knihovnou a šachy.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT/TV, trezor, minibar, internetové připojení za poplatek, telefon, balkón nebo terasa.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo All inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně v hlavní restauraci formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin
• Obědy v restauraci Red Pepper Mediterranean formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína, kávy a čaje od 13.00 do 14.30 hodin.
• Večeře v restauraci Red Pepper Mediterranean formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína, kávy a čaje od 19.00 do 21.30 hodin.
• Snacky a občerstvení včetně mini-burgerů, souvlaki, sendvičů, sladkostí a nealkoholických nápojů, vody, čaje, kávy, piva, vína a ouza u Snack baru Aqua Marine Beach Bar od 11.00 do 18.00 hodin.
• Odpolední čaj, džusy, sladkosti, sušenky a zmrzlina od 16.00 do 17.00 hodin u Azure Pool Baru v hotelu Eternal Oasis.
• Nealkoholické a alkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby, čepované pivo, víno a kávu v lobby baru Ikaros od 19.00 do 23.00 hodin.
• Nealkoholické a alkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby, čepované pivo, víno a kávu v Dazzle Disco od 19.00 do 23.00 hodin.
• V rámci programu All inclusive můžete jednou za pobyt využít masáž Signature Marine Waves (35 minut) nebo ošetření pleti v kosmetickém salonu.

Relaxace & Wellness

Hotelové lázeňské a kosmetické středisko Euforia nabízí širokou škálu kosmetických a relaxačních kúr, různé druhy masáží, saunu a turecké lázně hamam.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Luxury pokoj s výhledem do zahrady / na bazén / na moře / s přímým vstupem do bazénu

Klimatizované dvoulůžkové pokoje v přízemí nebo prvním patře s možností přistýlky o rozloze 27-30 m², koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, trezor, minibar, internetové připojení, telefon, balkón nebo terasa. Pokoje v přízemí zajišťují přímý vstup do hotelového bazénu

Junior suita s výhledem na bazén / s přímým vstupem do bazénu

Klimatizované junior suity s výhledem na bazén o rozloze 40-50 m² pro 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, trezor, minibar, internetové připojení, telefon, balkón nebo terasa. Pokoje v přízemí zajišťují přímý vstup do hotelového bazénu

Cena zahrnuje / nezahrnuje

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Agia Pelagia

Klidné letovisko Agia Pelagia s několika tavernami, restauracemi a supermarkety, si dosud zachovalo typický krétský ráz. Nachází se na severu Kréty, asi 20 kilometrů na západ od hlavního města Kréty Heraklionu, se kterým má autobusové spojení. Dovolená Kréta - Agia Pelagia nabízí převážně písčité pláže, kde lze provozovat řadu sportů nebo jen v klidu relaxovat. Vzhledem k členitému pobřeží je celá oblast okolo letoviska Agia Pelagia vhodná pro milovníky potápění.


Transfer z letiště v Heraklionu asi 30 minut. Více informací o Agia Pelagia