Hotel Daios Cove Luxury Resort and Villas 5*

Cena za osobu od: 39 030 | 25 670 Kč | 28.05. / 6 dní
Polopenze
Jedna dospělá osoba a dítě
Dítě ZDARMA ubytování a strava
U nádherné pláže
Nádherné výhledy
Rodinné pokoje
Samostatné vily
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Převlékárny a sprchy na pláži
Postýlky a židličky bez poplatku
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Vyhřívaný bazén
Animační programy pro děti i dospělé
Privátní bazény
Přeprava v areálu el. vozíky
Výtahy na pláž
Rodinný pokoj až pro 3 děti
Bazén s mořskou vodou
Děti do 14 let
Možnost ubytování s malým psem

Popis hotelu

Poloha

Jeden z nejlepších hotelů na Krétě, Daios Cove Luxury Resort and Villas, je situovaný v nádherném zálivu na severovýchodě ostrova nedaleko známého letoviska Agios Nikolaos. Díky své poloze a architektonickému ztvárnění nabízí kouzelné výhledy na tyrkysový záliv a okolní přírodní scenérie.

Popis hotelu

Luxusní Daios Cove Luxury Resort and Villas nabízí ubytování na vysoké úrovni včetně komfortních vil a pokojů s privátními bazény. Hotel klade důraz na kvalitní gastronomii a poskytuje skvělý servis včetně all inclusive formou Residents Club. Díky špičkovým službám získal několik prestižních ocenění včetně World Luxury Hotel Awards.

Pláž & Bazény

soukromý záliv s průzračným mořem a písečnou pláží,
venkovní bazén s mořskou vodou a oddělenou dětskou částí,
venkovní bazén se swim up barem, určený pouze pro dospělé osoby,
vnitřní sladkovodní bazén,
lehátka s pohodlnými matracemi, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži bez poplatku,
sprchy a převlékárny na pláži i u bazénu

Vybavení hotelu

hlavní restaurace Pangea, kde jsou podávány snídaně a bufetové večeře, řecká à la carte taverna, italská à la carte restaurace, taverna na pláži s nabídkou teplého i studeného občerstvení, bar u bazénu, swim up bar,
panoramatické lanovky usnadňující pohyb po areálu, lze využívat také přepravu elektrovozíky,
obchod se suvenýry, zlatnictví a butik,
hotel zajišťuje pronájem aut, jachet, popřípadě i transfery helikoptérou na vlastní přistávací plochu

Ubytování

moderně zařízené pokoje s obývací částí a možností přistýlky, individuálně ovládaná klimatizace,
koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle,
SAT/TV, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar, wifi zdarma,
iPad dokovací stanice s budíkem, balkón nebo terasa,
všechny pokoje mají výhled na moře

Stravování

polopenze formou bufetu, pro hosty ubytované ve vilách privátní snídaně v oddělené restauraci
Klienti ubytovaní v suitách a vilách mají v ceně all inclusive program Residents Club

Program Residents Club zahrnuje

 • snídeně, obědy a večeře ve všech restauracích včetně restaurací à la carte,
 • neomezený výběr jídel ve všech à la carte restauracích (tříchodová menu skládající se z předkrmu, hlavního jídla a desertu pro každého hosta),
 • nápoje a signature koktejly v barech,
 • jednu láhev vína z vybraného vinného lístku s každým obědem a večeří,
 • zmrzlinu, nealkoholické nápoje a zdravé džusy nejen pro děti u bazénu a u plážového baru,
 • bezplatný 24 hodinový pokojový servis,
 • mini bar se značkovými lihovinami doplňovaný jednou denně,
 • snídaně v restauraci Ocean,
 • dárek na uvítanou pro děti,
 • osobní concierge,
 • soukromý vyhřívaný bazén s mořskou vodou vyhřívaný až do 25 stupňů Celsia (max) u vil, u ostatních pokojů vyhřívání za poplatek,
 • možnost výběru polštářů,
 • personalizovaná vůně s esenciálními oleji na pokoji,
 • láhev perlivého vína při příjezdu,
 • sprchové gely a šampóny značky Apivita

Sport & zábava

fitness studio s profesionálními trenéry, jóga
dva tenisové kurty s osvětlením,
na pláži lze provozovat vodní sporty - kánoe, kajaky, šlapadla, vodní lyžování, vodní skútry, paddle board,
možnost pronájmu katamaránů, jachet a motorových člunů,
PADI certifikované centrum potápění s lekcemi i pro začátečníky, podmořské výpravy,
animační tým pořádá zábavné programy během celého dne,
ochutnávka vín, lekce vaření,večery s živou hudbou, DJ´s nights atp.

Pro děti a juniory

miniklub pro děti od 5 do 12 let , profesionálové vyškolení v britské Childcare specialists Worldwide Kids Company v rámci Crèche Clubu za poplatek, pobyt dítěte lze předem zajistit na www.worldwidekidscompany.com,
na vyžádání lze zajistit hlídání dětí

Internetové připojení

vysokorychlostní wifi v celém areálu hotelu

Relaxace & Wellness

GOCO Spa na ploše 2500 m², léčebné, relaxační a revitalizační procedury pod vedením zkušených terapeutů, fitnesscentrum s vybavením Technogym, sauna, hydromasáže, thaiské masáže, kadeřnictví, kosmetika a pedikúra, luxusní soukromé lázně pro dva ve spa suitě

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Deluxe pokoj výhled na moře

Interiér 42 m², prostorná ložnice s obývací částí, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, mini bar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě, 2 dospělé osoby a infant nebo 3 dospělé osoby.

Deluxe pokoj výhled na moře, privátní bazén

Interiér 42 m², prostorná ložnice s obývací částí, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, mini bar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, balkón s výhledem na moře a bazén s mořskou vodou. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě, 2 dospělé osoby a infant nebo 3 dospělé osoby.

Junior suita výhled na moře, privátní bazén od 42 m²

Interiér 42 m² a více, ložnice s prostornou obývací částí, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, mini bar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa s bazénem s mořskou vodou a výhledem na moře. Možnost vyhřívání bazénu za poplatek. Maximální obsazenost 2 až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo infant.

Jednoložnicová suita výhled na moře

Interiér 65 m², ložnice, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, mini bar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa s nádherným výhledem na moře. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě a 1 infant.

Jednoložnicová suita výhled na moře/ výhled na moře privátní bazén

Interiér 65 m², ložnice, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, mini bar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě a 1 infant.

Premium suita

Interiér 84 m², ložnice, oddělený obývací pokoj s kvalitním rozkládacím dvoulůžkem od italských designérů Clei, povlečení a ručníky 100% bavlna, dvě koupelny s vanou, sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, mini bar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 infant.

Jednoložnicová vila výhled na moře, privátní bazén

Interiér 95 m²,prostorná ložnice, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, dvě koupelny, oddělený sprchový kout i vana, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, mini bar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, dálkově ovládané závěsy, prostorná terasa s venkovním sezením a pohodlnými lehátky se slunečníkem, bazén s mořskou vodou, výhled na moře. Možnost vyhřívání bazénu za poplatek. Cove Club servis - privátní snídaně v restauraci Ocean u bazénu, oddělená sekce na pláži s plážovým servisem. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě a 1 infant.

Dvouložnicová vila, výhled na moře, privátní bazén

Interiér 115 m², dvě ložnice s výhledem na moře, dvě koupelny, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, mini bar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, dálkově ovládané závěsy, prostorná terasa s venkovním sezením a pohodlnými lehátky se slunečníkem, bazén s mořskou vodou, výhled na moře, sluneční terasa. Možnost vyhřívání bazénu za poplatek. Cove Club servis - privátní snídaně v restauraci Ocean u bazénu, oddělená sekce na pláži s plážovým servisem. Vily se nachází na nejklidnějším místě komplexu zajišťujícím nerušené soukromí. Maximální obsazenost 2 až 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 až 3 děti.

Dvouložnicová rodinná vila, privátní bazén

Interiér cca 115 m², dvě ložnice s výhledem na moře, dvě koupelny, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, mini bar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, dálkově ovládané závěsy, prostorná terasa s venkovním sezením a pohodlnými lehátky se slunečníkem, bazén s mořskou vodou, výhled na moře, sluneční terasa. Možnost vyhřívání bazénu za poplatek. Cove Club servis - privátní snídaně v restauraci Ocean u bazénu, oddělená sekce na pláži s plážovým servisem. Maximální obsazenost 2 až 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 až 3 děti. Ochranný plot u bazénu a zábrana u schodiště. Dětské vybavení jako ohřívače lahví, stupátka, monitory, redukce apod. na vyžádání.

Dvouložnicová wellness vila, privátní bazén

Interiér 125 m², dvě ložnice s výhledem na moře, dvě koupelny, oddělený obývací pokoj, privátní wellness s finskou saunou, mini Technogym tělocvičnou, velkou oválnou vanou a sluneční terasou se sprchou, povlečení a ručníky 100% bavlna, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, mini bar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, dálkově ovládané závěsy, prostorná terasa s venkovním sezením a pohodlnými lehátky se slunečníkem, bazén s mořskou vodou, výhled na moře. Možnost vyhřívání bazénu za poplatek. Cove Club servis - privátní snídaně v restauraci Ocean u bazénu, oddělená sekce na pláži s plážovým servisem. Maximální obsazenost 2 až 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 až 3 děti.

Cena zahrnuje / nezahrnuje

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • služby delegáta,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

First minute slevy

Platí do vyprodání, podmínkou je úhrada plné ceny zájezdu nejpozději do 25.4.2019. Platba je nerefundovatelná, doporučujeme připojištění na storno zájezdu.

First minute slevy

Platí do vyprodání, podmínkou je doplatek plné ceny zájezdu nejpozději do 30.4.2019.

Informace o destinaci

Letovisko Agios Nikolaos

Celoročně navštěvované městečko Agios Nikolaos na severovýchodě ostrova Kréta se rozkládá podél malebných mořských zálivů, díky romantické poloze a kotvišti jachet je také nazývané krétské Saint Tropez. Dovolená Kréta - Agios Nikolaos je také příležitostí navštívit vyhlášené taverny v tomto půvabném přímořském letovisku, které jsou denně zásobeny čerstvými úlovky místních rybářů. V Agios Nikolaos je řada obchodů a obchůdků s lákavým zbožím, cukráren, restaurací a půjčoven aut.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 60 minut. Více informací o Agios Nikolaos