Dovolená a zájezdy Dominikánská republika

Více o destinaci Dominikánská republika

Leží mezi Karibským mořem a Atlantským oceánem na ostrově Hispaniola. Dominikánská republika pokrývá asi 2/3 ostrova o velikosti přibližně jako ČR, zbytek tvoří Haitská republika. Hlavním městem je Santo Domingo s 3 000 000 obyvateli, celkově žije v Dominikánské republice 9 365 000 obyvatel, většina římskokatolického vyznání, úřední řečí je španělština. Ostrov objevil Kryštof Kolumbus v roce 1492 a obsadil jej ve jménu španělské koruny, v roce 1865 získala Dominikánská republika nezávislost. Roku 1990 bylo město Santo Domingo zapsáno na seznam UNESCO. Proč navštívit Dominikánskou republiku? Podnebí je tropické pasátové, teplota na ostrově kolísá v průběhu celého roku jen ...

Více o Dominikánská republika

Dovolená Dominikánská republika

Leží mezi Karibským mořem a Atlantským oceánem na ostrově Hispaniola. Dominikánská republika pokrývá asi 2/3 ostrova o velikosti přibližně jako ČR, zbytek tvoří Haitská republika. Hlavním městem je Santo Domingo s 3 000 000 obyvateli, celkově žije v Dominikánské republice 9 365 000 obyvatel, většina římskokatolického vyznání, úřední řečí je španělština. Ostrov objevil Kryštof Kolumbus v roce 1492 a obsadil jej ve jménu španělské koruny, v roce 1865 získala Dominikánská republika nezávislost. Roku 1990 bylo město Santo Domingo zapsáno na seznam UNESCO.

Proč navštívit Dominikánskou republiku?

Podnebí je tropické pasátové, teplota na ostrově kolísá v průběhu celého roku jen nepatrně. A k tomu nádherné pláže. Dominikánská republika má v rámci Karibiku nejvíce pláží oceněných Modrou vlajkou, potvrzující čistotu a kvalitu mořské vody. Po příletu do Santo Dominga, La Romana, Punta Cana nebo Puerto Plata vás přivítá česky mluvící delegát, který se o vás bude starat po celou dobu vašeho pobytu.

Doprava

Do Dominikánské republiky se léta z Prahy nebo VÍdně, doba letu je asi 9 hodin.

Nabízená pobytová místa - Dominikánská republika


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.