Hotel Hilton Dubai Jumeirah Resort 5*

Přímo na pláži
Pro rodiny s dětmi
Golfové hřiště v dosahu
Vodní sporty
Dětské menu
Wifi
Wellness
Postele king size

Popis hotelu

Poloha

Hilton Dubai Jumeirah Resort patří do stejnojmenného řetězce Hilton i pro rodinnou dovolenou, v sousedství 2 km dlouhá nákupní promenáda s luxusními obchody. Hotel se nachází 35 km od letiště. Za příplatek pokoje club room, každý večer zdarma alkoholické nápoje v club lounge. Pro děti 4–12 let dětský klub.

Vybavení hotelu

Hilton Dubai Jumeirah Resort nabízí svým hostům 9 restaurací a barů, bazén, fitness centrum, plážové sporty, wellness, dětské hřiště, konferenční místnost pro 300 osob, obchod se suvenýry. Za poplatek internet a golf 10 km.

Ubytování

Pokoj typu Deluxe s balkónem a klimatizací, internetovým připojením za poplatek, minibarem, servis na přípravu kávy a čaje, LCD TV, trezor, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení obědů a večeří

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Deluxe dvoulůžkový pokoj

Pokoj typu Deluxe s balkónem a klimatizací, minibarem, servis na přípravu kávy a čaje, LCD TV, trezor, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle. Max. obsazenost 3 osoby.

Cena zahrnuje / nezahrnuje

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu,
  • transfery,
  • ubytování 7 nocí,
  • stravování,
  • letištní taxu,
  • služby anglicky a česky mluvícího delegáta.

Cena nezahrnuje

  • vízum 1680 Kč (fotokopie pasu + barevné foto)8 dní před odletem, bez razítka Izraele,
  • pojištění léčebných výloh, doporučujeme pojištění ERV pojišťovny, a.s. za 780 Kč

Informace o destinaci

Letovisko Jumeirah Beach

Jumeraih Beach je moderní letovisko s pěknou promenádou, kde se nachází kavárny, pizzerie, restaurace a obchody. Jeho hlavní předností je několik kilometrů dlouhá udržovaná pláž s jemným pískem. Podél pláže byly vybudovány nejluxusnější hotely v Emirátech, nachází se tu i golfové hřiště a vodní park Wild Wadi. Vzdálenost od centra hlavního města - Dubaje je asi 35 kilometrů.

Orientační ceny služeb výletů s odjezdy z Dubaje, Sharjahu a Ajmanu Dubai City Tour 30 USD (Grand Mosque, pláž Jumeirah Beach, ulice Sheikh Zayed, palác Šejka Mohameda, dubajský záliv, muzeum, trh se zlatem), moderní Dubaj 40 USD (projekt Palm Islands, Ulice snů, resort Madinat Jumeirah, trh se zlatem), Sharjah / Ajman City Tour 30 USD (kulturní náměstí, archeologické mu­zeum, Sharjah Islamic muzeum, americká univerzita, trh Majarah, mešita King Faisal, muzeum v Ajmanu), Desert Safari 55 USD (jízda terénním autem v poušti, večeře v beduínském táboře pod otevřeným nebem, břišní tanečnice), Abu Dhabi City Tour 50 USD (oblast Jebel Ali, trh s koberci, promenáda Corniche, prezidentský palác), východní pobřeží 70 USD (vesničky, tradiční místní trh, městečko Khorfakkah, pláž Fujeirah, oběd) Více informací o Jumeirah Beach

Zájez pořádán CK Siam Travel International, IČO: 25930770