Dovolená a zájezdy Indonésie

Více o destinaci Indonésie

Indonésie je bezesporu jednou z nejrozmanitějších zemí světa. Více než 17 500 ostrovů mezi Malajsií na západě a Austrálií na východě se rozkládá v okolí rovníku v délce 5000 km. Hlavním městem a zároveň sídlem vlády, centrem obchodu i průmyslu je Jakarta s 9 milióny obyvatel. Ačkoli počet obyvatel přesahuje 240 miliónů, většina ostrovů je neobydlených. Národní jazyk je Bahasa Indonesia, v turistických oblastech se domluvíte anglicky. Obyvatelé jsou z 86% muslimové, zbytek tvoří křesťané, hinduisté a buddhisté. Proč navštívit Indonésii? Má náhernou přírodu. Je domovem mnoha rostlinných a živočišných druhů. Nejznámějšími plodinami jsou kakao, káva, čaj, tabák, hřebíček, ...

Více o Indonésie

Dovolená Indonésie

Indonésie je bezesporu jednou z nejrozmanitějších zemí světa. Více než 17 500 ostrovů mezi Malajsií na západě a Austrálií na východě se rozkládá v okolí rovníku v délce 5000 km. Hlavním městem a zároveň sídlem vlády, centrem obchodu i průmyslu je Jakarta s 9 milióny obyvatel. Ačkoli počet obyvatel přesahuje 240 miliónů, většina ostrovů je neobydlených. Národní jazyk je Bahasa Indonesia, v turistických oblastech se domluvíte anglicky. Obyvatelé jsou z 86% muslimové, zbytek tvoří křesťané, hinduisté a buddhisté.

Proč navštívit Indonésii?

Má náhernou přírodu. Je domovem mnoha rostlinných a živočišných druhů. Nejznámějšími plodinami jsou kakao, káva, čaj, tabák, hřebíček, muškátový oříšek, skořice, vanilka a hlavně rýže. Na Nusa Tenggara žije proslulý komodský drak - varan komodský. Nachází se tu také řada památek zařazených na seznam UNESCO.

Doprava

Do Indonésie se dostanete po 15 hodinách letu z Evropy.

Pobyty v Indonésii doporučujeme kombinovat s pobytem v Singapuru, Hongkongu, Kuala Lumpuru nebo Bangkoku na začátku či na konci pobytu. Cena od 2.980,- Kč/osoba/2 dny.

Nabízená pobytová místa - Indonésie


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.