Hotel Jumeirah Beach Hotel 5*

Přímo na pláži
Golfové hřiště v dosahu
Vodní sporty a potápění
Wifi
Wellness
Aquapark nebo tobogán u/v hotelu

Popis hotelu

Poloha

Je součástí luxusních hotelů Jumeirah, na privátní 900 metrů dlouhé pláži s výhledem na Burj al Arab. Vedle je vodní park Wild Wadi, kam mají hosté neomezený vstup zdarma. Rybolov, projížďky jachtou.

Vybavení hotelu

20 restaurací a barů, 5 bazénů, fitness centrum, plážové sporty, 7 tenisových kurtů, wellness, wifi, dětský klub, konferenční místnost pro 350 osob. Za poplatek potápění a golf 10 km.

Ubytování

Pokoj typu Deluxe s výhledem na moře s klimatizací, minibarem, rychlovarnou konvicí, LCD TV, trezorem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů. Za příplatek pokoje deluxe s balkónen i luxusní privátní vily Beit Al Bahar s přímým vstupem na pláž.

Stravování

Snídaně formou bufetu, za příplatek obědy a večeře.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Deluxe dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře

Interiér 50 m², pokoj typu Deluxe s výhledem na moře s klimatizací, king size lůžkem s možností přistýlky formou sofa, minibar, set na přípravu kávy nebo čaje, LCD TV HD, trezorem, koupelnou s vanou a odděleným sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, internetové připojení. Max. obsazenost 3 osoby.

Cena zahrnuje / nezahrnuje

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, transfery, ubytování 7 nocí, stravování, letištní taxu, služby anglicky a česky mluvícího delegáta

Cena nezahrnuje

  • vízum 1680 Kč (fotokopie pasu + barevné foto)8 dní před odletem, bez razítka Izraele,
  • pojištění léčebných výloh, doporučujeme pojištění ERV pojišťovny, a.s. za 780 Kč

Informace o destinaci

Letovisko Jumeirah Beach

Jumeraih Beach je moderní letovisko s pěknou promenádou, kde se nachází kavárny, pizzerie, restaurace a obchody. Jeho hlavní předností je několik kilometrů dlouhá udržovaná pláž s jemným pískem. Podél pláže byly vybudovány nejluxusnější hotely v Emirátech, nachází se tu i golfové hřiště a vodní park Wild Wadi. Vzdálenost od centra hlavního města - Dubaje je asi 35 kilometrů.

Orientační ceny služeb výletů s odjezdy z Dubaje, Sharjahu a Ajmanu Dubai City Tour 30 USD (Grand Mosque, pláž Jumeirah Beach, ulice Sheikh Zayed, palác Šejka Mohameda, dubajský záliv, muzeum, trh se zlatem), moderní Dubaj 40 USD (projekt Palm Islands, Ulice snů, resort Madinat Jumeirah, trh se zlatem), Sharjah / Ajman City Tour 30 USD (kulturní náměstí, archeologické mu­zeum, Sharjah Islamic muzeum, americká univerzita, trh Majarah, mešita King Faisal, muzeum v Ajmanu), Desert Safari 55 USD (jízda terénním autem v poušti, večeře v beduínském táboře pod otevřeným nebem, břišní tanečnice), Abu Dhabi City Tour 50 USD (oblast Jebel Ali, trh s koberci, promenáda Corniche, prezidentský palác), východní pobřeží 70 USD (vesničky, tradiční místní trh, městečko Khorfakkah, pláž Fujeirah, oběd) Více informací o Jumeirah Beach

Zájez pořádán CK Siam Travel International, IČO: 25930770