Dovolená a zájezdy Maledivy

Více o destinaci Maledivy

Maledivy se nacházejí v tropických vodách Indického oceánu., 760 km severojižním směrem a 130 km západovýchodním. Na 280 000 obyvatel žije na 191 ostrovech z celkového počtu 1190 ostro­vů. Hlavním městem, politickým, kulturním a hospodářským centrem ostrovní republiky je město Mala, kde žije 100 000 obyvatel, současně je zde také mezinárodní letiště. Platí zákaz dovozu alkoholických nápojů, v resortech se alkoholické nápoje podávají bez omezení. Proč navštívit Maledivy? Ostrovy s bohatou tropickou vegetací a typickými kokosovými palmami jsou obklopeny bílými písečnými plážemi a tyrkysově čistou vodou. Neporušený ráj na zemi, kde je komfort v dokonalém souladu s přírodním ...

Více o Maledivy

Dovolená Maledivy

Maledivy se nacházejí v tropických vodách Indického oceánu., 760 km severojižním směrem a 130 km západovýchodním. Na 280 000 obyvatel žije na 191 ostrovech z celkového počtu 1190 ostro­vů. Hlavním městem, politickým, kulturním a hospodářským centrem ostrovní republiky je město Mala, kde žije 100 000 obyvatel, současně je zde také mezinárodní letiště. Platí zákaz dovozu alkoholických nápojů, v resortech se alkoholické nápoje podávají bez omezení.

Proč navštívit Maledivy?

Ostrovy s bohatou tropickou vegetací a typickými kokosovými palmami jsou obklopeny bílými písečnými plážemi a tyrkysově čistou vodou. Neporušený ráj na zemi, kde je komfort v dokonalém souladu s přírodním prostředím a navozuje klidnou atmosféru. Maledivy jsou tím pravým místem k relaxaci uprostřed kouzelné přírody, mezi přátelskými lidmi, kteří nabízejí návštěvníkům svoji tradiční orientální pohostinnost. Maledivy přesně odpovídají představám o tropickém ráji s výtečnými podmínkami pro potápěče, Indický oceán je ideálním prostředím pro korály různých barev i velikostí. Podnebí Malediv, podmíněné jejich polohou na rovníku, je celý rok tropicky teplé. Výhodou je také možnost využití služeb česky mluvícího delegáta.

Doprava

Z Evropy trvá let na Maledivy asi 10 hodin. Doporučujeme kombinovat pobyt na Maledivách s poznávacím okruhem na Srí Lance a následným pobytem ve Spojených arabských emirátech.

Transfer z letiště v Male do vybraného resortu je rychlou lodí nebo prostřednictím hydroplánu, dle vzdálenosti resortu od letiště. Transfer pouze hydroplánem do resortu Kuredu, Meedhupparu, Royal Island, Alidhoo Cinnamon Island a Kuramathi Village. Transfer lodí nebo hydroplánem do resortů: Holiday Island, Sun Island resort & spa. ­Transfer pouze lodí je možný do resortů: Sheraton Maldives Full Moon resort & spa, Baros, Kurumba, Vellasaru, Hudhuranfushi. Klientům, kteří odlétají v nočních hodinách, doporučujeme strávit poslední čas do odletu na ostrovech poblíž letiště Male (např. Sheraton Maldives Full Moon resort & spa,  Baros nebo přímo v hotelu na Male). Při delších pobytech na Maledivách doporučujeme kombinaci dvou pobytových míst, tedy dvou rozdílných ostrovů.

Nabízená pobytová místa - Maledivy


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.