Dovolená a zájezdy Flic En Flac

Více o destinaci Flic En Flac

Název letoviska Flic En Flac pochází z holandštiny a v překladu znamená otevřená země. Jsou zde písečné pláže s tyrkysovým mořem a optimální podmmínky pro potápění a další vodní sporty. Vzdálenost od hlavního města Port Louis je asi 35 kilometrů. V okolí je několik restaurací a obchůdků.Orientační ceny výletů Tropical Fascination 56 EUR (Port Louis + Pamplemouses + nákupy), Mystical South 59 EUR (město Curepipe jih ostrova), Safari 55 EUR (celodenní výlet s obědem) Miniature Eden 63 EUR (ostrov Ile-aux-Cerfs) Wild Adventure 61 EUR (celodenní výlet s obědem), Tea Route 73 EUR (celodenní výlet s obědem), Blue Safari 130 EUR (chůze po mořském dně)

Více o Flic En Flac

Dovolená Flic En Flac

Název letoviska Flic En Flac pochází z holandštiny a v překladu znamená otevřená země. Jsou zde písečné pláže s tyrkysovým mořem a optimální podmmínky pro potápění a další vodní sporty. Vzdálenost od hlavního města Port Louis je asi 35 kilometrů. V okolí je několik restaurací a obchůdků.

Orientační ceny výletů Tropical Fascination 56 EUR (Port Louis + Pamplemouses + nákupy), Mystical South 59 EUR (město Curepipe & jih ostrova), Safari 55 EUR (celodenní výlet s obědem) Miniature Eden 63 EUR (ostrov Ile-aux-Cerfs) Wild Adventure 61 EUR (celodenní výlet s obědem), Tea Route 73 EUR (celodenní výlet s obědem), Blue Safari 130 EUR (chůze po mořském dně)

Nabízená pobytová místa - Flic En Flac


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.