Dovolená a zájezdy Le Morne

Více o destinaci Le Morne

Le Morne je poloostrov nacházející se v západní části Mauritia se 7 km dlouhou písečnou pláží. Dominantou tohoto místa je hora Le Morne vysoká 556 metrů. Vzdálenost od hlavního města ostrova Port Louis je asi 50 kilometrů.Orientační ceny výletů Tropical Fascination 56 EUR (Port Louis + Pamplemouses + nákupy), Mystical South 59 EUR (město Curepipe jih ostrova), Safari 55 EUR (celodenní výlet s obědem) Miniature Eden 63 EUR (ostrov Ile-aux-Cerfs) Wild Adventure 61 EUR (celodenní výlet s obědem), Tea Route 73 EUR (celodenní výlet s obědem), Blue Safari 130 EUR (chůze po mořském dně)

Více o Le Morne

Dovolená Le Morne

Le Morne je poloostrov nacházející se v západní části Mauritia se 7 km dlouhou písečnou pláží. Dominantou tohoto místa je hora Le Morne vysoká 556 metrů. Vzdálenost od hlavního města ostrova Port Louis je asi 50 kilometrů.

Orientační ceny výletů Tropical Fascination 56 EUR (Port Louis + Pamplemouses + nákupy), Mystical South 59 EUR (město Curepipe & jih ostrova), Safari 55 EUR (celodenní výlet s obědem) Miniature Eden 63 EUR (ostrov Ile-aux-Cerfs) Wild Adventure 61 EUR (celodenní výlet s obědem), Tea Route 73 EUR (celodenní výlet s obědem), Blue Safari 130 EUR (chůze po mořském dně)

Nabízená pobytová místa - Le Morne


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.