Hotel Meliton Thalasso and Spa 5*

Dítě ZDARMA ubytování a strava
Široká písečná pláž
Rodinné pokoje
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Skluzavka u bazénu
Pronájem kol a jachet
Dětské hřiště
Dětské brouzdaliště
Wifi
Wellness
Bezbariérové pokoje

Popis hotelu

Poloha

Hotel Meliton Thalasso & Spa, obklopený zelení, se nachází přímo u průzračně modrého moře s pěknou dlouhou pláží s hrubším pískem a několika malými přírodními zátokami. Je součástí luxusního areálu Porto Carras na prostředním výběžku poloostrova Chalkidiki, Sithonii, asi 2 kilometry od městečka Neos Marmaras. Spojení po areálu zajišťuje vláček, do městečka Neos Marmaras mohou klienti dojet autobusem anebo využít kyvadlové lodní dopravy s odjezdem každou hodinu. Pro aktivní dovolenou lze využít bohaté vybavení komplexu, které zahrnuje potápěčské centrum, tenisové kurty, půjčovnu horských kol, hřiště na volejbal, basketbal, fotbal a stolní tenis, nabízí se i projížďka na koních. Na pláži centrum vodních sportů se šlapadly se skluzavkou, kánoemi, surfy a vodními lyžemi.

Vybavení hotelu

Velký bazén, bazén ve tvaru laguny s mořskou vodou a vstupem začínajícím úplnou mělčinou a bazén s vířivkou a barem. Dětský bazén s hloubkou od 0 centimetrů a třemi kamennými skluzavkami je situován u borovicového háje, poskytujícího v parních letních dnech příjemný stín. Kolem hlavního bazénu je několik slunečních teras s předzahrádkami, kde jsou vysázeny bylinky. V celém areálu Meliton Thalasso & Spa jsou lehátka a slunečníky poskytovány bez poplatku stejně jako plážové osušky. K vybavení patří několik restaurací, pool bar, bar na pláži, klenotnictví a minimarket, je tu i půjčovna aut a bankomat. V prostorách lobby je wifi připojení zdarma, nabízí se také zapůjčení laptopu.
Dětem je určeno pěkné hřiště vybavené lákavými atrakcemi, pestrý zábavný program pro ně připravuje miniklub s profesionálním dohledem, na vyžádání lze zajistit hlídání dětí. Hosté mohou využívat i vybavení celého areálu Porto Carras. U hotelu Meliton je také známé 18jamkové golfové hřiště a marina s jachtami a plachetnicemi.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV s hudebními kanály, internetové připojení, minibar, trezor, telefon, balkón nebo terasa. Na recepci lze vyžádat koupací pláště a pantofle. Hotel nabízí ubytování v junior suitách pro dva dospělé a dvě děti i bezbariérové ubytování.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze

Relaxace & Wellness

Spa & Thalassoteraphy centrum s krytým bazénem s mořskou vodou, lázeňským bazénem s vysokým stupněm slanosti mořské vody, dvěma fitness centry a širokou nabídkou wellness služeb včetně sauny, parní lázně a kosmetického ošetření.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Deluxe dvoulůžkový pokoj výhled na golf

Interiér 32 - 36 m², dvoulůžko nebo dvě oddělená lůžka a pohovka, balkon, výhled na golf, max. obsazenost 3 osoby.


Deluxe dvoulůžkový pokoj výhled na moře / marinu

Interiér 32 - 36 m² , dvoulůžko nebo dvě oddělená lůžka a pohovka, balkon, výhled na moře nebo marinu, max. obsazenost 3 osoby.


Junior suita výhled na golf

Interiér 42 - 44 m², některé suity mají ložnici a obývací část oddělenou posuvnými dveřmi, výhled na golf, max. obsazenost 4 osoby.


Junior suita výhled na moře / marinu

Interiér 42 - 44 m², některé suity mají ložnici a obývací část oddělenou posuvnými dveřmi, výhled na moře nebo marinu, max. obsazenost 4 osoby.


Deluxe rodinný pokoj výhled na golf

Interiér 42 - 44 m², ložnice a obývací část oddělená posuvnými dveřmi, výhled na golf, max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti.


Deluxe rodinný pokoj výhled na moře

Interiér 42 - 44 m², ložnice a obývací část oddělená posuvnými dveřmi, výhled na moře, max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti.


Executive suita výhled na golf

Interiér 56 - 65 m², ložnice a obývací část oddělená posuvnými dveřmi, výhled na golf, max. obsazenost 3 dospělí a 1 dÍtě.


Executive suita výhled na moře/marinu

Interiér 56 - 65 m², ložnice a obývací část oddělená posuvnými dveřmi, výhled na moře nebo marinu, max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě.

Cena zahrnuje / nezahrnuje

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Porto Carras

Luxusní areál Porto Carras se nachází na prostředním výběžku poloostrova Chalkidiki - Sithonii - asi 2 kilometry od městečka Neos Marmaras. Krásný rekreační komplex u moře, zasazený v olivovém háji o celkové rozloze 475 tisíc m², nabízí svým návštěvníkům sportovní vyžití i zábavu. Je tu známé 18jamkové golfové hřiště, marina s plachetnicemi, potápěčské centrum, tenisové kurty, půjčovna horských kol, hřiště na volejbal, basketbal, fotbal a stolní tenis. Lze zajistit i projížďku na koních. Součástí areálu jsou obchody, restaurace, bary, kasino a divadlo. Spojení po areálu zajišťuje vláček, do 2 kilometry vzdáleného městečka Neos Marmaras mohou klienti dojet autobusem anebo vodním taxi.

Pobytové zájezdy a relaxace

Komplex Porto Carras nabízí také relaxační pobyty: Wellness služby včetně sauny, vnitřního bazénu, kadeřníka, aerobiku, masáže či kosmetiky. Lze také absolvovat několikadenní speciální programy.

Transfer z letiště asi 1 hodinu a 45 minut. Více informací o Porto Carras