Dovolená a zájezdy Mexiko

Více o destinaci Mexiko

Mexiko – země s více jak šest tisíc let starou historií jistě stojí za poznání. Hlavním městem je Mexico City s 29 milióny obyvatel. Spojené státy mexické jsou složeny ze 31 spolkových států, rozprostírající se v jižní části severní Ameriky. Mexiko hraniční na severu s USA, na jihu s Belize a Guatemalou. Západ země omývají vody Tichého oceánu, východ země je omýván Karibským mořem a Mexickým zálivem. Mexiko má 105 miliónů obyvatel a úředním jazykem je španělština, mexickou měnou je nové peso. Proč navštívit Mexico? Teplé počasí umožňuje celoroční pobyt na plážích Tichého oceánu a na plážích Karibiku v letoviscích Cancún a Riviera Maya. Životní styl místních lidí, vynikající ...

Více o Mexiko

Dovolená Mexiko

Mexiko – země s více jak šest tisíc let starou historií jistě stojí za poznání. Hlavním městem je Mexico City s 29 milióny obyvatel. Spojené státy mexické jsou složeny ze 31 spolkových států, rozprostírající se v jižní části severní Ameriky. Mexiko hraniční na severu s USA, na jihu s Belize a Guatemalou. Západ země omývají vody Tichého oceánu, východ země je omýván Karibským mořem a Mexickým zálivem. Mexiko má 105 miliónů obyvatel a úředním jazykem je španělština, mexickou měnou je nové peso.

Proč navštívit Mexico?

Teplé počasí umožňuje celoroční pobyt na plážích Tichého oceánu a na plážích Karibiku v letoviscích Cancún a Riviera Maya. Životní styl místních lidí, vynikající koktejly, pivo Corona a mexické kulinářské speciality si jistě zamilujete. Mexiko je ideální zemí pro milovníky relaxace i aktivní dovolené.

Doprava

Let do Cancúnu z Prahy nebo Vídně trvá asi 12 hodin. Na vyžádání zpracujeme nabídku také pro ubytování v Acapulcu, Mexico City a v dalších místech.

Nabízená pobytová místa - Mexiko


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.