Poznávací zájezdy Řecko

TOP dovolená
Řecko představuje více než jen bohaté dějiny, tajemné mýty a báje, které známe z dětství.

Splňte si své sny a navštivte s námi místa, o kterých jste dosud jen slyšeli. Řecko vás určitě nezklame.

Jak lépe poznat co nejvíce v krátkém čase? Nabízíme lákavé možnosti poznávacích zájezdů, zejména okruhů po ostrovech v Egejském moři, které odhalí daleko víc, než jste o životě na ostrovech tušili.

Anebo si vyberte třeba okružní plavbu po moři na lodích společnosti Celestyal Cruises.Najděte si vaši dovolenou

 -
 -
0
? zrušit výběr
? zrušit výběr
? zrušit výběr
? zrušit výběr
? zrušit výběr
? zrušit výběr
? zrušit výběr
? zrušit výběrProbíhá načítání...

Plavby po Egejském moři


Plavby po Egejském moři nabízí poznání řeckého řeckého ostrovního světa a pobřeží Středozemního moře. Každý den loď zakotví na nějakém zajímavém místě s významnými antickými nebo středověkými památkami.
Pokud vás organizované výlety po památkách nelákají, můžete se vylodit v přístavu, sami se procházet v romantických ostrovních uličkách a jen tak si vychutnávat pohodovou atmosféru. A nemusíte se balit, váš domov je po celou dobu v kajutě na lodi. Na lodích renomované společnosti Celestyal Cruises máte zajištěno kromě pohodlného ubytování také stravování formou plné penze, platí se jen za nápoje. Zdarma je podávána voda, čaj a filtrovaná káva. Během okružní plavby Řeckem můžete relaxovat, slunit se na palubě nebo zaplavat v bazénu. Nabízí se také wellness služby včetně různých druhů masáží a kadeřnického salónu. Večer se atmosféra na lodi změní v zábavní podnik.

V barech hraje živá hudba různých žánrů od romantiky po jazz, otevírá se Kasino, ve větších sálech můžete sledovat ukázky muzikálů nebo se účastnit tematických večírků. Své kouzlo mají i romantické noční procházky po palubě lodi za šumění mořských vln a svitu hvězd. 

Kromě výše uvedených zájezdů zajišťujeme i další okružní plavby společnosti Celestyal Cruises. Prostřednictvím plavby na luxusní lodi tak můžete navštívit mnoho dalších zajímavých míst v Řecku, na řeckých ostrovech a pobřeží Středozemního moře. Připomínáme, že pro plavby se zastávkami mimo území Řecka musí mít klienti z České republiky cestovní pas.

Poznávání ostrovů - island hopping


Řecko je bez nadsázky zemí ostrovů, vždyť zaujímají téměř 20 procent z jeho celkové plochy. Ostrovy v Egejském a Jónském moři jsou pro návštěvníky z celého světa stále atraktivnější. Malé bílé domky s barevnými okenicemi, úzké klikaté uličky a tyrkysové moře vytvářejí neopakovatelnou atmosféru. Z celkového počtu více než 2000 řeckých ostrovů je jich obydleno 227 a jen na 78 ostrovech žije trvale více než sto stálých obyvatel. Řecké ostrovy v Egejském moři se dělí na Saronské ostrovy, Kyklady, východní Sporady, severní Sporady a Dodekanesa. Zájezd island hopping umoňuje zkombinovat plavbu po moři s poznáním 2-3 ostrovů Egejského moře.

Poznejte dva ostrovy během jednoho zájezdu


Zkombinujte si zájezdy na dvou blízkých ostrovech.Vyberte si ubytování, které vám na vybraných ostrovech vyhovuje, a my pro vás zajistíme trajekt z jednoho ostrova na druhý, popřípadě včetně transferů z hotelu do přístavu apod.

V průběhu jednoho zájezdu tak budete moci navštívit a poznat současně třeba Kos a Rhodos, Krétu a Santorini nebo Samos a Lesbos.

Pevninské poznávací zájezdy


Poznávací zájezdy Řecko jsou zpravidla zájezdy,umožňující poznat nejzajímavějších památky pevninského Řecka. Byzantské kláštery Meteora, výšlap na Olymp, Akropole, věštírna v Delfách či prohlídka rodiště Olympijských her… to si přece nemůžete nechat ujít. Poznávací zájezdy Řecko provází zkušený český průvodce, který překládá výklad řeckých průvodců v archeologických areálech.