Dovolená a zájezdy Seychely

Více o destinaci Seychely

Bělostné pláže, azurové moře, skloněné palmy, unikátní dvojité kokosy de Mer, naprostý tropický ráj. Koloniální architektura především s britskými prvky. 2x UNESCO (přírodní rezervace Vallée de Mai, korálový atol Aldabra). Mořské parky, korálové útesy, laguny, seychelské perly, botanická zahrada, obří želvy. Luxusní hotely, jachty, golfové hřiště, potápění, šnorchlování, rybolov, parasailing, windsurfi ng. Folková hudba a tanec sega. Oblíbenými pokrmy jsou ryby na grilu a zapečené mušle. Místní specialitou je dravá ryba Red Snapper a Milionářský salát z výhonků palem.Doprava Z Evropy trvá let na Seychely asi 10 hodin.

Více o Seychely

Dovolená Seychely

Bělostné pláže, azurové moře, skloněné palmy, unikátní dvojité kokosy de Mer, naprostý tropický ráj. Koloniální architektura především s britskými prvky. 2x UNESCO (přírodní rezervace Vallée de Mai, korálový atol Aldabra). Mořské parky, korálové útesy, laguny, seychelské perly, botanická zahrada, obří želvy. Luxusní hotely, jachty, golfové hřiště, potápění, šnorchlování, rybolov, parasailing, windsurfi ng. Folková hudba a tanec sega. Oblíbenými pokrmy jsou ryby na grilu a zapečené mušle. Místní specialitou je dravá ryba Red Snapper a Milionářský salát z výhonků palem.

Doprava

Z Evropy trvá let na Seychely asi 10 hodin.

Nabízená pobytová místa - Seychely


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.

Orientační ceny pronájmu auta


Cestovní kancelář Greece Tours nezprostředkovává pronájem aut a nenese za něj zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka pronájmu aut i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.