Dovolená a zájezdy Ostrov Mahé

Více o destinaci Ostrov Mahé

Ostrov Mahé, největší ostrov souostroví Seychely, má rozmanitou přírodu a nádherné exotické pláže jako je Beau Vallon, na severozápadním pobřeží. Kromě relaxace se tu můžete věnovat i aktivnímu odpočinku. Na Mahé působí řada potápěčských center a center vodních sportů, abyste zažili něco jedinečného. Za návštěvu stojí hlavní město Victoria, které je důležitým dopravním bodem celého souostroví, ale i dosud panenský jih ostrova.

Více o Ostrov Mahé

Dovolená Ostrov Mahé

Ostrov Mahé, největší ostrov souostroví Seychely, má rozmanitou přírodu a nádherné exotické pláže jako je Beau Vallon, na severozápadním pobřeží.
Kromě relaxace se tu můžete věnovat i aktivnímu odpočinku. Na Mahé působí řada potápěčských center a center vodních sportů, abyste zažili něco jedinečného. Za návštěvu stojí hlavní město Victoria, které je důležitým dopravním bodem celého souostroví, ale i dosud panenský jih ostrova.

Nabízená pobytová místa - Ostrov Mahé


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.

Orientační ceny pronájmu auta


Cestovní kancelář Greece Tours nezprostředkovává pronájem aut a nenese za něj zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka pronájmu aut i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.