Dovolená a zájezdy Koh Chang

Více o destinaci Koh Chang

Ko Chang - druhý největší ostrov Thajska o rozloze 40 x 16 km má statut Národního parku od roku 1982. Nachází se 8 kilometrů, asi 40 minut plavby od pobřeží, 180 km od Pattaye a 70 km západně od kambodžských hranic. V chráněném mořském parku se nachází dalších 47 většinou neobydlených ostrovů. Téměř 70 % ostrova je pokryto deštným tropickým pralesem a 700 metrů vysokými horami. Vnitrozemí ukrývá množství vzácných ptáků a zvláštních druhů opic Ostrov je možné objevovat na horských kolech, motorkách, nebo lze podnikat dobrodružné trekkingy do vnitrozemí. Lodí můžete poznávat okolní panenské ostrovy Ko Maak, Ko Rayang Nok, Ko Kham a Ko Wai a korálové zahrady v jejich okolí. Ostrov ...

Více o Koh Chang

Dovolená Koh Chang

Ko Chang - druhý největší ostrov Thajska o rozloze 40 x 16 km má statut Národního parku od roku 1982. Nachází se 8 kilometrů, asi 40 minut plavby od pobřeží, 180 km od Pattaye a 70 km západně od kambodžských hranic. V chráněném mořském parku se nachází dalších 47 většinou neobydlených ostrovů. Téměř 70 % ostrova je pokryto deštným tropickým pralesem a 700 metrů vysokými horami. Vnitrozemí ukrývá množství vzácných ptáků a zvláštních druhů opic Ostrov je možné objevovat na horských kolech, motorkách, nebo lze podnikat dobrodružné trekkingy do vnitrozemí. Lodí můžete poznávat okolní panenské ostrovy Ko Maak, Ko Rayang Nok, Ko Kham a Ko Wai a korálové zahrady v jejich okolí. Ostrov byl ještě před 15 lety zcela bez turistického ruchu, elektrického proudu a nacházelo se zde pouze několik rybářských vesnic. Situace se v poslední době rychle mění. Mezi Bangkokem a městem Trat, které leží na pobřeží a je výchozím bodem pro transfer lodí na ostrov, je letecké spojení. Přesto si ostrov zachovává svou přírodní krásu, dlouhé pláže a dokonale čisté moře. Ostrov Ko Chang si svým atraktivním vnitrozemím získává mnoho příznivců. Na Hat Sai Kaew, nejkrásnější pláži na ostrově, lemované širokými pásy bílého písku, jsou plážové restaurace, stylové obchůdky, masážní centra, internetové kavárny a půjčovny automobilů a motocyklů. Transfer včetně plavby lodí 5 hodin. Jedná se o individuální pobyt bez delegáta (veškerými informacemi budete vybaveni česky mluvícími delegáty v průběhu pobytu v Bangkoku a na Pattaye).

Orientační ceny služeb: půjčení auta 22 USD/den, motocyklu 5 USD/den, horského kola 5 USD/den, výlet na okolní korálové ostrovy 20 USD, výlet ke kambodžským hranicím 14 USD, potápěčský kurz PADI 195 USD/4 dny, potápění 20 USD/ponor, jízda na slonech 15 USD/hod.

Nabízená pobytová místa - Koh Chang


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.