Ikos Resorts

Služby hotelů řetězce Ikos Resorts

Ikos Resort
Řetězec Ikos Resorts nabízí luxusní hotely s programem all inclusive pro strávení dovolené v atmosféře neformálního luxusu na Chalkidiki, Korfu a Kosu, ale také ve Španělsku.

Nadstandardní hotelový servis v elegantním prostředí, prémiové produkty a špičková úroveň stravování. Kromě room servisu po celý den, každý den v týdnu, menu sestavené kuchaři oceněnými Michelinskými hvězdami, à la carte restaurace, kosmetika Anne Sémonin Paris a řada dalších výhod.
Aktuálně tvoří Ikos Resorts sedm hotelů - Ikos Olivia a Ikos Oceania na Chalkidiki, Ikos Dassia a Ikos Odisia na ostrově Korfu, Ikos Aria na ostrově Kos, Ikos Andalusia nedaleko španělské Marbelly a Ikos Porto Petro na Mallorce.


Více o službách Ikos Resorts

Služby poskytované v resortech Ikos

Stravování

Hotely Ikos Resorts nabízejí nový svět luxusního all inclusive programu s využitím nejkvalitnějších surovin. Tradičně věnují velkou pozornost stravování. Všechny resorty nabízejí nejméně čtyři à la carte restaurace řeckou, italskou, francouzskou a asijskou. Pro snídaně, obědy i večeře je dále k dispozici středomořská restaurace s bohatým bufetem a klidovou zónou.
Perfektní servis je zajištěn 24 hodinovou hotelovou službou, nabídkou značkových lihovin, včetně denně doplňovaného minibaru. Koktejly jsou připravované specializovanými barmany ve skvěle vybavených barech na pláži, u bazénů, v zahradách a interiérech hotelu. Díky skvělé úrovni služeb hotely opakovaně získávají nejvyšší hodnocení v celosvětovém měřítku .

Ikos Deluxe Collection

Každý Ikos Resort nabízí kategorii ubytování Deluxe Collection s privátními bazény, lepší polohou a dalšími službami navíc v ceně pobytu. Deluxe Collection zahrnuje expresní check in a check out, službu balení a vybalování, plážovou tašku, dvě lázeňské procedury (masáž zad a krku), jednu večeři na pláži, láhev šampaňského Taittinger při příjezdu, výběr nabídky polštářů, premium toaletní potřeby, rozšířené stravování na pokoji, exkluzivní místo na pláži a skvělý plážový servis.

Sport a zábava

Hotely Ikos Olivia, Ikos Oceania, Ikos Dassia i Ikos Aria nabízejí širokou škálu sportovních aktivit včetně tenisových klubů, cyklistických center, fitness centra, vodních sportů, aerobiku, mini fotbalu, zumby a mnoha dalších, které jsou zahrnuty v ceně pobytu, stejně jako zapůjčení vozu Tesla na jeden den. Za poplatek lze využít fotbalovou, windsurfingovou nebo tenisovou akademii, zajistit si pronájem privátní lodě, potápění nebo vodní lyžování. Ikos Resorty dále připravují zábavné animační programy a aktivity pro děti i dospělé.

Rodiny s dětmi

Pro děti všech věkových kategorií zajišťuje Ikos Resorts program v dětském klubu Hero, operovaném pod záštitou www.worldwidekidscompany.com. Ikos Resorts pro děti nabízejí širokou škálu dětských potřeb od chůviček, nočníků, židliček, dětského menu, dětského hřiště až po dětské brouzdaliště.

Relaxační pobyty

Součástí hotelů Ikos Olivia, Ikos Oceania, Ikos Dassia, Ikos Odisia, Ikos Aria, Ikos Andalusia i Ikos Porto Petro jsou prvotřídní wellness centra. Vnitřní i vnější bazény s jacuzzi, fitness studio s nejmodernějším vybavením a kardio zónami, kadeřnictví i manikúra. Pro klid a relaxaci jsou navíc vyhrazené zóny pouze pro dospělé osoby na pláži, u hlavního bazénu, v restauraci i v lázních.