Ikos Resorts

Služby hotelů řetězce Ikos Resorts

Ikos Resort
Řetězec Ikos Resorts nabízí luxusní hotely s programem all inclusive pro strávení nezapomenutelné dovolené na Chalkidiki, Korfu a Kosu.

Nabízí nadstandardní hotelové služby v elegantním prostředí. V ceně pobytů jsou zahrnuty prémiové produkty a služby. Kromě room servisu po celý den, každý den v týdnu, jsou to také kosmetické výrobky Anne Sémonin Paris, menu sestavené kuchaři oceněnými Michelinskými hvězdami a řada dalších výhod.
Tvoří ho sedm hotelů - Ikos Olivia a Ikos Oceania na Chalkidiki, Ikos Dassia a v roce 2023 otevřený Ikos Odisia na ostrově Korfu, Ikos Aria na ostrově Kos otevřený v roce 2019, Ikos Andalusia nedaleko španělské Marbelly a Ikos Porto Petro na ostrově Mallorca otevřený v roce 2023.


Více o službách Ikos Resorts

Služby poskytované v resortech Ikos

Stravování

Hotely Ikos Resorts nabízejí nový svět luxusního all inclusive programu s využitím nejkvalitnějších surovin. Tradičně věnují velkou pozornost stravování. Všechny resorty nabízejí čtyři à la carte restaurace řeckou, italskou, francouzskou a asijskou. Pro snídaně, obědy i večeře je dále k dispozici středomořská restaurace s bohatým bufetem a klidovou zónou. Perfektní servis je zajištěn 24 hodinovou hotelovou službou, nabídkou značkových lihovin, včetně denně doplňovaného minibaru. Koktejly jsou připravované specializovanými barmany v šesti vynikajících barech na pláži, u bazénů, v zahradách a interiérech hotelu. Díky skvělé úrovni služeb hotely opakovaně získávají nejvyšší hodnocení v celosvětovém měřítku .

Ikos Deluxe Collection

Každý Ikos Resort včetně nejnovějšího Ikos Aria nabízí kategorii ubytování Deluxe Collection s privátními bazény, lepší polohou a dalšími službami navíc v ceně pobytu. Deluxe Collection zahrnuje expresní check in a check out, službu balení a vybalování, plážovou tašku, dvě lázeňské procedury (masáž zad a krku), jednu večeři na pláži, láhev šampaňského Taittinger při příjezdu, výběr nabídky polštářů, premium toaletní potřeby, rozšířené stravování na pokoji, exklusivní místo na pláži a skvělý plážový servis.

Sport a zábava

Hotely Ikos Olivia, Ikos Oceania, Ikos Dassia i Ikos Aria nabízejí širokou škálu sportovních aktivit včetně tenisových klubů, cyklistických center, fitness centra, vodních sportů, aerobiku, mini fotbalu, zumby a dalších, které jsou zahrnuty v ceně pobytu. Za poplatek lze využít fotbalovou, windsurfingovou nebo tenisovou akademii, zajistit si pronájem privátní lodě, potápění nebo vodní lyžování. Ikos Resorty dále připravují zábavné animační programy a aktivity pro děti i dospělé.

Rodiny s dětmi

Pro děti všech věkových kategorií zajišťuje Ikos Resorts program v dětském klubu Hero, operovaném pod záštitou www.worldwidekidscompany.com. Ikos Resorts pro děti nabízejí širokou škálu dětských potřeb od chůviček, nočníků, židliček, dětského menu, dětského hřiště až po dětské brouzdaliště.

Relaxační pobyty

Součástí hotelů Ikos Olivia, Ikos Oceania, Ikos Dassia i Ikos Aria jsou prvotřídní wellness centra. Vnitřní i vnější bazény s jacuzzi, fitness studio s nejmodernějším vybavením a kardio zónami, kadeřnictví i manikúra. Pro klid a relaxaci jsou navíc vyhrazené zóny pouze pro dospělé osoby na pláži, u hlavního bazénu, v restauraci i v lázních.