Atlantica Resorts

Služby resortů řetězce Atlantica

Atlantica hotels
V Řecku má renomovaný hotelový řetězec Atlantica resorty na ostrovech Korfu, Kréta, Zakynthos, Kos a Rhodos. Některé jsou určeny jen pro dospělé a zajišťují tak ideální prostředí pro klidnou relaxaci. Zvolit si ale můžete i pobyt v hotelech, které mají skvělé zázemí pro pobyt rodin s dětmi – najdete zde aquaparky s množstvím různých atrakcí pro malé i velké děti, dětské bazény, brouzdaliště a pěkně vybavená hřiště. Animační týmy připravují řadu atraktivních aktivit se zkušenými profesionály apod.
Více o službách hotelů Atlantica

Služby poskytované hotely řetězce ATLANTICA

Služby pro klienty

Lehátka a slunečníky jsou klientům u bazénů i na pláži poskytovány u většiny hotelů bezplatně, stejně jako plážové osušky. Na hotelových plážích jsou převlékárny, sprchy a WC. Areály mají wifi připojení.

Rodiny s dětmi

K dispozici jsou pohodlné rodinné pokoje a suity, některé z hotelů nabízí ubytování až pro 3 děti. V rámci resortů bývají aquaparky nebo skluzavky, dětská hřiště, minikluby.

Stravování a sporty v rámci all inclusive

Většina hotelů společnosti Atlantica nabízí stravování formou all inclusive, samozřejmostí je dětské menu. V rámci all inclusive jsou nabízeny i sportovní aktivity.

Hotely jen pro dospělé

Kromě standardních pokojů se nabízí i suity, některé s privátními bazény, jsou tu i možnosti ubytování pro handicapované klienty.

Relaxace

Součástí většiny resortů řetězce Atlantica jsou welness centra, která kromě lázeňských služeb, sauny, aromaterapie, masáží, manikúry, pedikúry a kosmetických procedur nabízí i speciální kúry jako např. čokoládové zábaly, kaviárové kúry atd.
Přesnější nabídky jsou uvedené u popisů jednotlivých hotelů.