Dovolená a zájezdy Protaras

Více o destinaci Protaras

Dovolená v letovisku Protaras, poblíž známé Agia Napy, je ideální pro klienty všech generací. Díky písčitým plážím s pozvolným vstupem do moře tu jsou příznivé podmínky pro pobyt rodin s dětmi a seniory, ale na své si tu přijdou i příznivci aktivní dovolené. Mohou se tu věnovat vodním sportů nebo se potápět u skalnatých pobřežních útesů. Mezi nejoblíbenější pláže v Protarasu patří Fig Tree Bay, kde se v létě konají koncerty pod širým nebem a jiné slavnosti. V jejím okolí najdete i klidné romantické zátoky. Letovisko Protaras, tak jako celý Kypr, nabízí pro turisty skvělé podmínky jako jsou půjčovny plážových a sportovních potřeb, dětská hřiště, restaurace se světovou i místní ...

Více o Protaras

Dovolená Protaras

Dovolená v letovisku Protaras, poblíž známé Agia Napy, je ideální pro klienty všech generací. Díky písčitým plážím s pozvolným vstupem do moře tu jsou příznivé podmínky pro pobyt rodin s dětmi a seniory, ale na své si tu přijdou i příznivci aktivní dovolené. Mohou se tu věnovat vodním sportů nebo se potápět u skalnatých pobřežních útesů. Mezi nejoblíbenější pláže v Protarasu patří Fig Tree Bay, kde se v létě konají koncerty pod širým nebem a jiné slavnosti. V jejím okolí najdete i klidné romantické zátoky. Letovisko Protaras, tak jako celý Kypr, nabízí pro turisty skvělé podmínky jako jsou půjčovny plážových a sportovních potřeb, dětská hřiště, restaurace se světovou i místní kyperskou kuchyní, diskotéky a bary. Protaras je také výbornou základnou pro vaše výlety za přírodními i historickými krásami Kypru.

Transfer z letiště v Larnace asi 60 minut.

Nabízená pobytová místa - Protaras


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.