Sani Resort

Resort obklopený mořem a borovicovými lesy

Sani Resort
Luxusní resort v zálivu na západním pobřeží poloostrova Kassandra, obklopený borovicovými lesy, má nádherné písečné pláže s křišťálově čistou vodou.

Nabízí nadstandardní hotelové služby a pobyt v ekologicky čistém prostředí, na jehož udržení klade vysoký důraz.
Tvoří ho pět hotelů - Sani Beach, Porto Sani, Sani Club, Sani Asterias Suites a Sani Dunes.


Více o službách resortu Sani

Služby poskytované hotely komplexu SANI

Stravování

V resortu se nachází řada špičkových restaurací a barů s vysokou úrovní gastronomických služeb, objevují tradiční speciality z místních surovin i široké spektrum vegetariánských jídel. . Nabízí tzv. systém dine-around, což znamená, že hosté, kteří mají zakoupený zájezd s polopenzí nebo plnou penzí mohou pro zpestření svého pobytu využít 22 restaurací v resortu a vybírat si z připravených dine-around menu. Pokud si objednají jídlo à la carte bude jim z účtu odečtena částka odpovídající ceně večeře v hotelu, kde jsou ubytováni. V posledních letech se tu vždy v květnu koná Sani Gourmet Festival, kterého se účastní řečtí a zahraniční kuchaři ocenění Michelinskými hvězdičkami, takže klienti - gurmáni si přijdou na své www.sanigourmet.gr. V létě 2019 bude resortem projíždět zmrzlinový vůz s nabídkou čerstvé zmrzliny pro hotelové hosty celého Sani resortu zdarma, v restauarích budou nové veganské menu a nebudou chybět ani novinky v dětských menu.

Sport

Pro rok 2019 resort otevítrá tenisovou akademii antukového krále Rafaela Nadala a nový lanový park u pláže Bousolas vystavěný s využitím nejnovějších technologií i bezpečnostních prvků - vstup zdarma. Resort dále nabízí kurzy potápění, volejbal, aerobik, lukostřelba, badminton, fotbal, stolní tenis a šipky. Lze si vypůjčit horská kola a využít přírodního terénu pro cykloturistiku všech stupňů náročnosti. Resort má výborné centrum vodních sportů včetně vodních hrátek pro děti.

Zábava

Resort Sani nabízí různé aktivity od výuky řeckých tanců, lekcí vaření nebo aquaaerobiku po pozorování ptáků, pravidelně po týdnu jsou nabídky obměňovány.
Animační programy jsou sestavovány tak, aby vyhovovaly vkusu co největšího počtu klientů a zahrnují diskotéky, plážové párty, pódiové ukázky z muzikálů i komorní hudbu.
Obdobně jako u stravování mají klienti Sani resortu možnost sledovat animační program v jiném hotelu, než ve kterém jsou ubytováni. Spojení mezi jednotlivými hotely komplexu Sani Resort je zajištěno bezplatně hotelovým minibusem, za poplatek je zajištěno i autobusové spojení do okolních městeček. Součástí resortu Sani je i nákupní zóna s atraktivní nabídkou butiků známých značek a zlatnictví, kavárnou, cukrárnou, restauracemi, kavárnami a bary i obchody včetně supermarketu, prodejny ovoce a zeleniny.

Nabídka pro rodiny s dětmi

Svým nejmladším hostům nabízí Sani resort skvělé podmínky – pěkné bazény, jen v hotelu Porto Sani Village jsou dva dětské bazény a brouzdaliště s hračkami, jedno z nich je přístupné doslova pro ty nejmenší – hloubka vody zde začíná již na deseti centimetrech, dětská hřiště, nádhernou pláž a řadu lákavých zábavných a sportovních aktivit po celý den. Pro děti jsou bez poplatku poskytovány postýlky, dětské židličky v restauracích a monitory. Kontakt na lékaře je po celých 24 hodin, za poplatek si lze zapůjčit dětský kočárek, minimarkety jsou zásobeny kojeneckou stravou, plenami apod. V menu všech restaurací jsou oblíbená dětská jídla a ovocné džusy. Radost a bezpečnost dětí je na prvním místě. Proto se v Sani resortu starají o děti profesionálové vyškolení v britské Childcare specialists.

Melissa Crèche Club

Pro děti od 4 měsíců do 4 let je určen Melisa Crèche, který je nejen vybavený zajímavými hračkami, ale především nabízí podmínky a hry odpovídající jejich věku i veškerou potřebnou péči, takže rodiče si mohou v klidu odpočinout. Pobyt dítěte je zpoplatněn, doporučujeme objednat předem na www.worldwidekidscompany.com

Melissa Mini Club

Pro děti ve věku 4 – 11 let zajišťuje profesionální tým ve spolupráci s Childcare specialists Worldwide Kids Company zajímavý celodenní program zahrnující zábavné i sportovní aktivity v Melissa mini klub. Patří mezi ně malování na trička a další výtvarné techniky. Děti se mohou účastnit mini Olympijských her na pláži, výletů, pikniků, hledání pokladu nebo her v bazénu, některé aktivity může podnikat celá rodina. Oblíbené jsou také mini diskotéky, pantomima a indiánské výpravy.

Teenagers Club pro děti 12-17 let

Pro rodiče jsou –náctiletí ještě dětmi, ale oni již někdy považují dovolenou s rodiči za nudnou. Chtějí se setkávat se svými vrstevníky a užít si nejen moře, ale také zažít a naučit se nové věci. V Teenagers klub si mohou vyzkoušet lukostřelbu a paintball, zahrát volejbal anebo se účastnit fotbalové akademie. Určitě uvítají také lekce hip hopu, tance anebo možnost vyzkoušet si jaké to je být DJ.

Sani Akademie

Pro děti různého věku resort Sani zajišťuje tematické akademie - Sani Akademie, fotbalová Chelsea FCF, tenisová Rafaela Nadala, taneční nebo kurzy plachtění. Děti jsou rozděleny podle věku a úrovně dovedností do menších skupin, ve kterých mohou rozvíjet svůj zájem.

Relaxační pobyty

V Sani resortu se můžete nechat hýčkat v pěti elegantních wellness centrech, která poskytují různé možnosti lázeňských služeb včetně kosmetiky a aromaterapie. Všechny procedury vykonávají vysoce kvalifikovaní a zkušení terapeuté. K dispozici jsou parní kabiny, sauny, vířivky a dva kryté bazény pro vaši celkovou relaxaci, samozřejmě také dobře vybavená fitnesscentra, kde můžete mít k dispozici trenéra.

Sani Marina

V zálivu, který tvoří centrum resortu, je soukromá marina, poskytující jachtám veškeré potřebné služby a zařízení. Podél zálivu je nákupní centrum s řadou restaurací, kavárnou, cukrárnou a několika obchody včetně supermarketu, prodejny ovoce a zeleniny, butiků známých značek i klenotnictví.