Sani Resort

Resort Sani obklopený tyrkysovým mořem a borovicovými lesy

Sani Resort
Resort Sani dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a také nejlépe oceňované prázdninové resorty nejen v Řecku, ale i v celé Evropě. Ukrývá se v malebném zálivu na pobřeží Chalkidiki a lemují ho voňavé borovicové lesy. Svým hostům nabízí nadstandardní hotelové služby, kvalitní ubytování a špičkovou gastronomii. Velký důraz je tu tradičně kladen na udržení ekologicky čistého prostředí. Široký záliv Sani má nádherné písečné pláže s křišťálově čistou vodou. Velkou předností je také široké spektrum sportovních i zábavních aktivit pro dospělé a děti.
Resort Sani aktuálně tvoří pět špičkových hotelů:
Sani Beach, Porto Sani, Sani Club, Sani Asterias a Sani Dunes

Více o službách resortu Sani

Služby poskytované hotely komplexu SANI

Stravování

V Sani Resortu se nachází řada špičkových restaurací a barů s vysokou úrovní gastronomických služeb s nabídkou tradičních specialit z místních surovin i širokého spektra vegetariánských jídel. Nabízí tzv.systém dine-around, což znamená, že hosté, kteří mají zakoupený zájezd s polopenzí nebo plnou penzí, mohou pro zpestření svého pobytu využít v rámci resortu 26 restaurací a 13 barů. Sani nabízí svým klientům možnost vybírat si z 11 around menu pro dospělé a 19 around menu pro nejmenší hosty - informace k dine-around programu. Pokud si klienti objednají jídlo à la carte nabídky, bude jim z účtu odečtena částka odpovídající ceně večeře v hotelu, kde jsou ubytováni.

V posledních letech se v resortu Sani vždy v květnu koná Sani Gourmet Festival, kterého se účastní řečtí zahraniční kuchaři ocenění Michelinskými hvězdičkami, takže klienti - gurmáni si přijdou na své www.sanigourmet.gr.

Sani Suite Collection

Pro hosty, ubytované ve suitách, se nabízí speciální benefity jako služba personal concierge, která zajistí například rezervace v restauracích, wellness centrech a další požadavky.

Sportovní aktivity

V zálivu jsou ideální podmínky pro vodní sporty jako je vodní lyžování, katamarán. windsurfing a parasailing a místní certifikované centrum nabízí své služby pro všechny věkové kategorie - více informací zde. Příznivce bílého sportu možná potěší možnost vyzkoušet Tenisovou akademii antukového krále Rafaela Nadala. Zajímavá je také možnost vyzkoušet lanový park u pláže Bousolas vystavěný s využitím nejnovějších technologií i bezpečnostních prvků se vstupem zdarma. V resortu si můžete také zahrát volejbal, navštívit fitness centrum, zacvičit aerobik, věnovat se lukostřelbě nebo badmintomu,stolnímu tenisu nebo šipkám. Lze si Také vypůjčit horská kola a využít přírodního terénu pro cykloturistiku všech stupňů náročnosti.

Zábava

Sani Resort nabízí různé aktivity od výuky řeckých tanců, lekcí vaření nebo aquaaerobiku po pozorování ptáků, pravidelně po týdnu jsou nabídky obměňovány.
Animační programy jsou sestavovány tak, aby vyhovovaly vkusu co největšího počtu klientů a zahrnují diskotéky, plážové párty, pódiové ukázky z muzikálů i komorní hudbu.
Obdobně jako u stravování mají klienti Sani Resortu možnost sledovat animační program v jiném hotelu, než ve kterém jsou ubytováni. Spojení mezi jednotlivými hotely komplexu Sani Resort je zajištěno bezplatně hotelovým minibusem, za poplatek je zajištěno i autobusové spojení do okolních městeček. Součástí Sani Resortu je i nákupní zóna s atraktivní nabídkou butiků známých značek a zlatnictví, cukrárnou, restauracemi, kavárnami a bary i obchody včetně supermarketu, prodejny ovoce a zeleniny.

Rodiny s dětmi mají ideální podmínky pro pohodový pobyt

Svým nejmladším hostům nabízí Sani Resort skvělé podmínky – pěkné bazény, jen v hotelu Porto Sani Village jsou dva dětské bazény a brouzdaliště s hračkami, jedno z nich je přístupné doslova pro ty nejmenší – hloubka vody zde začíná již na deseti centimetrech, dětská hřiště, nádhernou pláž a řadu lákavých zábavných a sportovních aktivit po celý den. Pro děti jsou bez poplatku poskytovány postýlky, dětské židličky v restauracích a monitory. Kontakt na lékaře je po celých 24 hodin, za poplatek si lze zapůjčit dětský kočárek, minimarkety jsou zásobeny kojeneckou stravou, plenami apod. V menu všech restaurací jsou oblíbená dětská jídla a ovocné džusy. Radost a bezpečnost dětí je na prvním místě. Proto se v Sani Resortu o nejmenší děti starají o děti profesionálové vyškolení v britské UK OFSTED.

Sani Crèche Club

Pro děti od 4 měsíců do 4 let jsou tu jesle Sani Crèche, které jsou nejen vybavené zajímavými hračkami, ale především nabízí podmínky a hry odpovídající jejich věku i veškerou potřebnou péči, takže rodiče si mohou v klidu odpočinout. Pobyt dítěte je zpoplatněn, doporučujeme objednat předem.

Dětský Club

Pro děti ve věku 4 – 12 let zajišťuje profesionální tým zajímavý celodenní program zahrnující zábavné i sportovní aktivity v v dětském klubu. Děti se mohou bezplatně účastnit mini Olympijských her na pláži, výletů, pikniků, hledání pokladu nebo her v bazénu.

Teenagers Club pro děti 12-17 let

Pro rodiče jsou –náctiletí ještě dětmi, ale oni již někdy považují dovolenou s rodiči za nudnou. Chtějí se setkávat se svými vrstevníky a užít si nejen moře, ale také zažít a naučit se nové věci. Právě pro ně připravuje Ozone teen club atraktivní program. Mohou si zahrát plážový volejbal, navštvit lekce hip hopu a setkávat se svými vrstevníky v klubovně při hraní deskových her a dalších aktivitách.

Sani Akademie

Pro děti zajišťuje Sani Resort i tematické akademie - Sani Akademie. Chlapcům do 16 let by se mohlo líbit ve fotbalové Chelsea FCF, ale velmi atraktivní je i cyklistická nebo potápěčká akademie. Patří sem i tenisová akademie R. Nadala, kurzy plachtění nebo vodního lyžování. Děti jsou rozděleny podle věku a úrovně dovedností do menších skupin, ve kterých mohou rozvíjet svůj zájem.

Relaxační pobyty

V Sani Resortu se můžete nechat hýčkat v pěti elegantních wellness centrech, která poskytují různé možnosti lázeňských služeb včetně kosmetiky a aromaterapie. Všechny procedury vykonávají vysoce kvalifikovaní a zkušení terapeuté. K dispozici jsou parní kabiny, sauny, vířivky a dva kryté bazény pro vaši celkovou relaxaci, samozřejmě také dobře vybavená fitnesscentra, kde můžete mít k dispozici trenéra.

Sani Marina

V zálivu, který tvoří centrum Sani Resortu, je soukromá marina, poskytující jachtám veškeré potřebné služby a zařízení.