Svatba v Řecku

Svatba v Řecku

Svůj manželský slib si můžete dát na některém z romantických ostrovů: Kréta, Rhodos nebo Kos . Záleží jen na vás, vašich představách a možnostech jaké místo si pro svůj „velký den“ vyberete.

Kde se může svatební obřad konat? Stejně jako v zamilovaných filmech se i vaše svatba může odehrávat na pláži při zapadajícím slunci, na hotelové terase s výhledem na moře, před kouzelnými kostelíky anebo i na místním na úřadě. V Řecku působí celá řada svatebních agentur, které zajistí vše potřebné: květiny pro nevěstu, korzáž pro ženicha, fotografa i občerstvení.

Jak dlouho dopředu je třeba svatbu v Řecku naplánovat?

Pro svatbu v Řecku je třeba zařídit potřebné formality s předstihem ještě před plánovanou dovolenou. Potřebujete především rodné listy, potvrzení o právní způsobilosti k sňatku a prohlášení o rodinném stavu. Všechny dokumenty úředně přeložené do řečtiny a ověřené na Řeckém velvyslanectví se předkládají místní agentuře v Řecku několik týdnů před plánovaným datem obřadu.
Vyřizování formalit a úředních překladů může trvat i o něco déle, proto je třeba vybírat zájezd dopředu a plánovat. Zařídit pravou svatbu v Řecku s Last minute zájezdem opravdu nedokážeme. Pokud se však rozhodnete svatbu v Řecku realizovat s předstihem, pro vaše „ANO“ uděláme maximum. Detailní informace o všech dokladech a potvrzeních, které jsou potřebné pro svatbu v Řecku, vám rádi poskytneme na požádání v naší kanceláři.

Svatba v Řecku již za 7.600!

Realizace svatby v Řecku není cenově nedostupná. Základní svatební balíček začíná již na 7.600 Kč. Vše záleží na vašich představách a požadavcích. Romantický svatební obřad může proběhnout i bez hostů, kdy vám za svědky půjdou naši delegáti. Hotely na ostrovech Santorini, Kréta, Kos a Rhodos nabízejí pro své klienty svatební balíčky. Na základě vašich požadavků vám připravíme cenovou nabídku.

Pravá svatba nebo symbolický obřad?

Chcete-li mít svatbu v Řecku, můžete zvolit civilní svatbu, církevní obřad nebo jen symbolický „obřad na oko“. Církevní obřad mohou mít pouze snoubenci pokřtění podle pravoslavného dogmatu. Realizace civilního obřadu s kulisou nádherných scenérií je však poměrně jednoduchá. Nebudete-li mít svoje svědky, lze se na místě dohodnout s našimi delegáty, kteří vám pomohou i s dojednáním všech souvisejících záležitostí. Pro svatbu v Řecku je třeba zařídit potřebné formality ještě před plánovanou dovolenou. Pokud však nechcete plánovat a zatěžovat se získáváním potvrzení, zařídíme pro vás jen symbolický obřad.
Při „obřadu na oko“ probíhá vše jako při pravé svatbě. Přítomni jdou oddávající, ženich a nevěsta, svědci. Na svatbě je samozřejmě květinová výzdoba i občerstvení a romantickou atmosféru zaznamenává fotograf. Celou svatbu si báječně užijete, pořídíte si nádherné fotografie a formální obřad si „odbudete“ až po návratu z dovolené na úřadě v ČR.