Aktualizováno: 23.03.2023

Zájezdy na míru

Mykonos

Je vaším snem poznávat současné Řecko, jeho památky a přírodní krásy, ale nevyhovují vám skupinové zájezdy nebo nabízené termíny? Toužíte si prohlížet muzea v klidu, bez chvatu, který někdy provází organizované zájezdy? Plánujete navštívit jiná místa, než nabízíme na webu ?

Sdělte nám, která místa chce navštívit, jak dlouhou cestu plánujete a jakou máte cenovou představu a my vám připravíme nabídku.
Se zajištěním zájezdů na míru máme dlouholeté zkušenosti. Obraťte se na nás a my vám poradíme s výběrem ubytování a sestavením itineráře pro zvolenou trasu, popřípadě zajistíme letenky a další služby.

SAMOSTATNÉ UBYTOVÁNÍ

Máte-li svoje letenky do Řecka a na řecké ostrovy, zajistíme pro vás samostatné ubytování, pojištění, popřípadě i další potřebné služby.
Neváhejte se na nás obrátit se svým dotazem nebo požadavkem na kalkulaci.

UBYTOVÁNÍ VE MĚSTECH

Samostatné ubytování na požadovaný počet dní včetně stravování zajistíme také v městských hotelech v Athénách a Thessaloniki a samozřejmě také ve v hotelech a vilách v Řecku, na řeckých ostrovech a Kypru, které jsou součástí naší nabídky, popřípadě včetně individuálního transferu taxíkem apod.

UBYTOVÁNÍ NEI PORI

Na Olympské riviéře si můžete pronajmout pohodlná studia nebo apartmány v objektech Maria v cenách již od 5 260 Kč za pokoj na týden. Letovisko Nei Pori nabízí širokou písečnou pláž, vhodnou pro děti. Navíc tu na rozdíl od Chorvatska můžete počítat se stabilním počasím i teplejší mořskou vodou. A ceny potravin jsou srovnatelné, často i nižší. Cesta do severního Řecka přes Maďarsko, Srbsko a Makedonii trvá většinou kolem 18 hodin. Po trase si můžete naplánovat zastávky na zajímavých místech, na cestu si naložíte, co potřebujete, a na místě se pak auto skvěle hodí k výletům do okolí.
Informace pro motoristy

Pláž Nei Pori

OKRUŽNÍ PLAVBY

Poznejte kromě řeckého ostrovního světa i zajímavá místa východního pobřeží Egejského moře během okružních plaveb. A nemusíte se balit, váš domov je po celou dobu v kajutě. Na luxusních lodích společnosti CELESTYAL CRUISES máte zajištěno kromě pohodlného ubytování také stravování formou plné penze. Plavby lze kombinovat s pobytem v Athénách nebo s dovolenou na Krétě.

Větrné mlýny Mykonos

DVA OSTROVY BĚHEM JEDNOHO POBYTU

Zkombinujte si zájezdy na dvou blízkých ostrovech. V průběhu jednoho zájezdu tak budete moci navštívit a poznat současně třeba Kos a Rhodos, Santorini a Paros, Krétu a Santorini, Mykonos a Santorini nebo Samos a Lesbos.

CESTY MIMO ZNÁMÉ CÍLE

Usnadníme vám individuální poznávání menších řeckých ostrovů bez rozvinuté masové turistiky, kam dosud nelétají charterové lety, jako například Mykonos, Paros, Naxos nebo Tinos. Doprava je letecky přes Athény, kde přestoupíte na vnitrostátní linku nebo na zvolený ostrov doplujete lodí.

PŘEPRAVA SOUKROMÝM LETADLEM

Pro vaše individuální pobyty v Řecku můžeme zajistit pohodlnou přepravu soukromým letadlem jako např. Cessna 680 Citation Sovereign. Soukromý let lze objednat třeba na prodloužený víkend, kdy na vás letadlo čeká na letišti, nebo jako samostatný let podle požadavků.

Akropolis Athény

PEVNINSKÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

Poznávací zájezdy Řecko s prohlídkou nejzajímavějších památek pevninského Řecka - Akropolis, věštírna v Delfách, starověká Olympie, muzea... Pro skupiny organizujeme dle zadaných požadavků poznávací zájezdy se zkušeným českým průvodcem, který v archeologických areálech a muzeích překládá výklad řeckých licencovaných průvodců.