Aktualizováno: 14.01.2021

Zájezdy na míru

Mykonos

Je vaším snem poznávat současné Řecko, jeho památky a přírodní krásy, ale nevyhovují vám skupinové zájezdy nebo nabízené termíny? Toužíte si prohlížet muzea v klidu, bez chvatu, který někdy provází organizované zájezdy? Plánujete navštívit jiná místa, než nabízíme na webu ?

Stačí jen sdělit svou představu dovolené a o zbytek se nemusíte starat.
Se zajištěním zájezdů na míru máme dlouholeté zkušenosti. Obraťte se na nás a my vám poradíme s výběrem ubytování a sestavením itineráře pro zvolenou trasu, popřípadě zajistíme letenky, lodní lístky a další služby.

SAMOSTATNÉ UBYTOVÁNÍ

Máte-li svoje letenky do Řecka a na řecké ostrovy, zajistíme pro vás samostatné ubytování, pojištění, popřípadě i další potřebné služby.
Neváhejte se na nás obrátit se svým dotazem nebo požadavkem na kalkulaci.

UBYTOVÁNÍ VE MĚSTECH

Samostatné ubytování na požadovaný počet dní včetně stravování zajistíme také v městských hotelech v Athénách a Thessaloniki a samozřejmě také ve v hotelech a vilách v Řecku, na řeckých ostrovech a Kypru, které jsou součástí naší nabídky, popřípadě včetně individuálního transferu taxíkem apod.

UBYTOVÁNÍ NEI PORI

Na Olympské riviéře si můžete pronajmout pohodlná studia nebo apartmány v objektech Maria a v cenách již od 7 260 Kč za pokoj na týden. Letovisko Nei Pori nabízí širokou písečnou pláž, vhodnou pro děti. Navíc tu na rozdíl od Chorvatska můžete počítat se stabilním počasím i teplejší mořskou vodou. A ceny potravin jsou srovnatelné, často i nižší. Cesta do severního Řecka přes Maďarsko, Srbsko a Makedonii trvá většinou kolem 18 hodin. Po trase si můžete naplánovat zastávky na zajímavých místech, na cestu si naložíte, co potřebujete, a na místě se pak auto skvěle hodí k výletům do okolí.
Informace pro motoristy

Nei Pori

ISLAND HOPPING

Stále oblíbenější zájezdy, kdy během pobytu v Řecku poznáte několik ostrovů. Okruhy po ostrovech zajišťujeme pro individuální klienty a upravujeme je podle jejich itinerářů a s přihlédnutím k aktuálnímu lodnímu spojení. Kromě nabízených okruhů po ostrovech v Egejském moři lze připravit i řadu dalších kombinací. Můžete si zvolit například trasy Athény–Mykonos–Santorini, Athény–Naxos–Tinos, Kréta-Santorini-Ios, Kréta-Santorini-Mykonos, popřípadě jinou kombinaci ostrovů podle svých preferencí.

OKRUŽNÍ PLAVBY

Poznejte kromě řeckého ostrovního světa i zajímavá místa východního pobřeží Egejského moře během okružních plaveb. A nemusíte se balit, váš domov je po celou dobu v kajutě. Na luxusních lodích společnosti CELESTYAL CRUISES máte zajištěno kromě pohodlného ubytování také stravování formou plné penze. Plavby lze kombinovat s pobytem v Athénách a na Krétě.

Mykonos

DVA OSTROVY BĚHEM JEDNOHO POBYTU

Zkombinujte si zájezdy na dvou blízkých ostrovech. V průběhu jednoho zájezdu tak budete moci navštívit a poznat současně třeba Kos a Rhodos, Santorini a Paros, Krétu a Santorini, Mykonos a Santorini nebo Samos a Lesbos.

FLY AND DRIVE

Vhodným typem zájezdu pro individuální cestovatele je Fly and drive. Určen je předevšim pro klienty, kteří chtějí poznat nejvýznamnější památky řeckého starověku, ale lze ho připravit i pro seznámení s jinými vybranými lokalitami. Výhodou je možnost naplánovat si vlastní okruh pro poznání vybraných míst v Řecku. Klienti si po příletu vyzvednou na letišti auto a vydají se na cestu po předem stanovené trase. Ubytování je zajištěné na požadovaný počet dní, pro okruh po památkách pevninského Řecka se zpravidla objednává 2-3 dny v Athénách, jedno přenocování v Delfách, Olympii apod.
Program Fly and drive se organizuje i pro zájemce o poznání Kréty.

Delos

CESTY MIMO ZNÁMÉ CÍLE

Usnadníme vám individuální poznávání menších řeckých ostrovů bez rozvinuté masové turistiky, kam dosud nelétají charterové lety, jako například Mykonos, Paros, Naxos nebo Tinos. Doprava je letecky přes Athény, kde přestoupíte na vnitrostátní linku nebo na zvolený ostrov doplujete lodí.

PŘEPRAVA SOUKROMÝM LETADLEM

Pro vaše individuální pobyty v Řecku můžeme zajistit pohodlnou přepravu soukromým letadlem jako např. Cessna 680 Citation Sovereign. Soukromý let lze objednat třeba na prodloužený víkend, kdy na vás letadlo čeká na letišti, nebo jako samostatný let podle požadavků.