Jak objednat dovolenou

Jak objednat zájezd

Výběr dovolené

Zvolte si z naší nabídky zájezd, který nejvíce odpovídá vašim představám.
Pro usnadnění výběru jsme pro vás připravili Rádce pro výběr zájezdu. Máte-li zájem o určitý hotel, jehož název znáte, anebo konkrétní požadavky na kategorii hotelu a stravování, můžete k výběru využít vyhledávač zájezdů na home page webu. Pro širší nabídku nemusíte vyplňovat konkrétní termín dovolené, vždy vám rádi vyjdeme vstříc s individuálními požadavky na termín i délku pobytu.

Objednávka a prodej zájezdu online

 1. Na naší webové prezentaci můžete vyhledávat podle destinace, tématického cíle nebo dostupnosti kapacity v konkrétním časovém rozmezí. Po zvolení některého způsobu vyhledávání se zobrazí seznam odpovídajících zájezdů, ze kterého můžete vybírat. V detailu jednotlivých zájezdů jsou uvedeny popisy, fotografie, seznam dostupných termínů a především odkaz na rezervaci zájezdu.
 2. Rezervace vybraného zájezdu

  1. Jednoduchým kliknutím na Rezervujte u konkrétního zájezdu a zvoleného termínu přejdete na rezervační formulář.
  2. Rezervační formulář vám kromě objednání zájezdu umožňuje zjistit celkovou cenu zájezdu a provést nezávaznou rezervaci.
  3. Zvolte typ pokoje, který odpovídá počtu cestujících osob a požadavkům na typ pokoje, můžete si zvolit i pokoj jednolůžkový, pokud ho hotel nabízí, popřípadě suity se soukromými bazény a další typy pokojů. Pokud potřebujete přidat pokoj, klikněte na příslušné tlačítko a můžete pokračovat v rezervaci dalšího pokoje.

  4. Typ pokoje
  5. Zadejte počet osob - dospělých a dětí podle věku (do dne návratu ze zájezdu nedovrší uvedený věk).
   Počet osob
  6. Vyberte si volitelné služby, o které máte zájem - dokoupení stravování, připojištění, transfery atd. Váhový limit pro zavazadla činí 23 kg, nabízíme také zakoupení navýšeného limitu váhy zavazadla, palubní catering, seating apod.
  7. Máte-li Slevový kód, můžete ho jednoduše uplatnit zadáním do příslušné kolonky na rezervačním formuláři.
   Slevový kód
  8. Cena se kalkuluje automaticky dle vašich navolených možností. Rezervační systém sleduje a ověřuje, zda je zadaný správný počet osob a správná struktura poplatků i vzhledem k věku dětí.
  9. Po zadání základních kontaktů klikněte na Rezervovat, rezervační systém vygeneruje vaši rezervaci a umožní doplnit potřebné údaje a další spolucestující osoby. Klikněte na uložit osoby. Současně také obdržíte e-mail s linky pro chráněný vstup do rezervace pro doplnění údajů spolucestujících včetně Potvrzení rezervace/návrhu Smlouvy o zájezdu, Všeobecných smluvních a Pojistných podmínek, Důležitých informací a dalších podkladů. Prodávající si vyhrazuje právo zrušení rezervace v případě tiskové nebo technické chyby týkající se ceny či popisu zájezdu.
  10. Po uložení osob budete moci zvolit způsob úhrady kartou online nebo bankovním převodem. Zvolíte-li platbu kartou online, budete automaticky přesměrováni na platební bránu 3D Secure od Komerční banky pro bezpečnou úhradu. Zvolíte-li platbu bankovním převodem, vygeneruje vám rezervační systém pokyny k úhradě. Současně obdržíte i e-mail s platebními údaji.
  11. Po obdržení platby obdržíte e-mail s odkazem pro bezpečné stažení Potvrzení o zájezdu v textové podobě, které je dokladem o uzavření smlouvy o zájezdu.
  12. Úhrada online platební kartou

   Po rezervaci zájezdu si můžete zvolit způsob úhrady. Nejrychlejší a nejpohodlnější je platba platební kartou přímo online přes internet. Je vhodné ověřit si zda váš limit platební karty odpovídá požadované částce a zda vaše platební karta je pro platbu na internetu vhodná. Zájezd lze uhradit i bankovním převodem na účet uvedený v Potvrzení rezervace/návrhu Smlouvy o zájezdu, popřípadě složenkou či v hotovosti nebo kartou přímo v kanceláři.  Jako variabilní symbol vždy, prosíme, uvádějte číslo rezervace z důvodu správné identifikace platby.
  Chcete-li se nás na cokoli zeptat, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše vysvětlíme.

  Objednávka a prodej telefonicky

  Zájezd můžete rezervovat telefonicky na číslech 724 241 584, 222 319 366, 222 329 962, 222 329 747. Telefonicky lze provést rezervaci, aniž byste nás museli navštívit osobně.
  Doba platnosti rezervace je zpravidla tři dny, u zájezdů typu Last Minute může být pouze několik hodin. V době platnosti rezervace je potřeba potvrdit rezervaci složením zálohy 50 % z ceny zájezdu dle všeobecných podmínek, není-li u zvoleného hotelu uvedeno jinak. Pokud se jedná o rezervaci ve lhůtě kratší, než 40 dní před odletem, je nutno uhradit zájezd v plné výši, stejně jako v případě zájezdů typu Last Minute.

  Osobně u nás v kanceláři Greece Tours

  Pokud to nemáte do centra Prahy daleko, můžete si zájezd vybrat přímo v naší kanceláři nebo nejprve rezervovat telefonicky a osobně pak závazně objednat a složit zálohu.
  Nezapomeňte si jen zapsat datum narození, adresy, telefonní spojení a e-maily všech účastníků.

  U autorizovaného prodejce naší cestovní kanceláře

  Zájezd můžete rezervovat i závazně objednat také u některého z našich autorizovaných prodejců.

  Úhrada zájezdu

  Není-li uvedeno jinak, výše zálohy činí 50 % z ceny zájezdu, doplatek je splatný 40 dnů před zahájením zájezdu.