Aktuality

Aktuality
14.06.24
Užijte si dovolenou v Řecku naplno. Dopřejte si skvěle vychlazené frappé, čerstvé ovoce anebo voňavé suvlaki. Určitě vás to nezruinuje! Připravili jsme pro vás přehled orientačních cen.
29.05.24
Vybrali jsme pro vás tipy na resorty, které poskytují svým klientům výhody jako večeře ZDARMA.
05.05.24
Nemůžete se už dočkat léta? Využijte první jarní last minute a dopřejte si příjemnou dovolenou v Řecku nebo na řeckých ostrovech.
23.04.24
Oblíbené resorty prestižního řetězce Grecotel jsou ideální volbou pro dovolenou na řeckých ostrovech - Kréta, Mykonos, Rhodos, Kos nebo Korfu, ale i na pevnině v okolí Athén
06.04.24
Kykladský ostrov Mykonos si oblíbily celebrity z celého světa a tomu odpovídají i ceny. My vám ale můžeme právě teď nabídnout skvělou slevu až 50 %.
25.03.24
Dovolená v Řecku - jistota čisté pláže! Mezinárodní porota organizace Blue Flag, která se již 35 let zabývá kvalitou pláží a mořské vody po celém světě, opět vysoko ocenila řecké pláže.
10.03.24
Řecko získalo v hodnocení nejlepších destinací na letošní sezónu první místo! Nominováno bylo 12 evropských zemí a Turecko.
24.02.24
Máme pro vás aktuálně skvělou nabídku do jednoho z nejlepších hotelů na Krétě - DAIOS COVE v kouzelné zátoce nyní pro klienty Greece Tours kromě slevy First minute s plnou penzí ZDARMA.
29.01.24
Zajistíme vám samostatné ubytování a poskytneme všechny důležité informace a užitečné tipy k cestě autem.
03.01.24
Řecko je ideální zemí pro relaxaci u moře, rodinnou dovolenou i romantiku. Nabízí plno exotických krás, za kterými přitom nemusíte cestovat přes půl světa. Proto bývají atraktivní termíny a oblíbená místa v Řecku a na řeckých ostrovech nejdříve vyprodány. Využijte First minute nabídky i vy!