Aktuality

Aktuality
16.02.21
Podle nejnovější informace Ministerstva zdravotnictví ČR patří Řecko v rámci Evropy stále k nejbezpečnějším zemím.
04.02.21
Řecko si na mapě Evropy stále udržuje pozici jedné z nejbezpečnějších zemí. Především díky velmi přísným opatřením, omezujícím pohyb obyvatel.
03.01.21
Z nařízení vlády je naše kancelář dočasně uzavřena, ale na našem webu si můžete vybírat z aktuální nabídky zájezdů a denně s námi komunikovat on-line nebo telefonicky.
22.12.20
Přejeme všem svým klientům klidné, pokojné Vánoce! Vstupme do nového roku ve zdraví a s kufrem plným cestovatelských snů.
12.12.20
Máme již prodloužené pojištění záruky pro případ úpadku na rok 2021. Držitelé poukazů, vydaných v letošním roce na neuskutečněné zájezdy, tak mohou být zcela bez obav!
21.10.20
Z nařízení vlády je naše kancelář dočasně uzavřena, ale na našem webu si můžete vybírat z aktuální nabídky zájezdů a komunikovat s námi on-line nebo telefonicky.
27.09.20
Pevně věříme, že příští léto budeme létat do Řecka v pohodě a bez obav. V současné době se již na našem webu objevují první lákavé nabídky...
29.06.20
Pro jistotu a bezpečí našich klientů zajišťujeme nadstadartní pojištění léčebných výloh v ceně zájezdu pro všechny naše klienty!
16.06.20
Jsme velmi rádi, že můžeme opět nabízet zájezdy na řecké ostrovy, které si můžete rezervovat online.Současně prosíme o pochopení, že aktuálně dochází k úpravám letových řádů do Řecka, takže bohužel nemůžeme potvrzovat konkrétní požadavky na všechny destinace.
08.06.20
Věříme, že se od začátku července začne opět létat. Nyní aktualizujeme nabídku a připravujeme se na zahájení sezóny.