Aktuality

Aktuality
24.02.24
Máme pro vás aktuálně skvělou nabídku do jednoho z nejlepších hotelů na Krétě - DAIOS COVE v kouzelné zátoce nyní pro klienty Greece Tours kromě slevy First minute s plnou penzí ZDARMA.
29.01.24
Zajistíme vám samostatné ubytování a poskytneme všechny důležité informace a užitečné tipy k cestě autem.
03.01.24
Řecko je ideální zemí pro relaxaci u moře, rodinnou dovolenou i romantiku. Nabízí plno exotických krás, za kterými přitom nemusíte cestovat přes půl světa. Proto bývají atraktivní termíny a oblíbená místa v Řecku a na řeckých ostrovech nejdříve vyprodány. Využijte First minute nabídky i vy!
24.11.23
První zástupce prestižní sítě Mandarin Oriental byl letos otevřen v Costa Navarino na jihozápadním Peloponésu.
10.11.23
Luxusní resorty Domes na ostrovech Korfu a Kréta nabízí pobyty jen pro dospělé i báječnou rodinnou dovolenou. Právě teď za jedinečnou cenu!
23.10.23
Hotelová síť Grecotel to jsou malebné pláže, vysoká úroveň gastronomie a skvělá atmosféra. Grecotely se nachází na většině řeckých ostrovů, stačí si jen vybrat místo podle svých představ.
17.10.23
Dopřejte si rodinnou dovolenou 2024 v luxusním resortu SANI na Chalkidiki v Řecku a užijte si nádhernou přírodu i skvělé služby.
28.09.23
Letošní sezóna pomalu končí a my již pilně pracujeme na nabídce zájezdů Řecko léto 2024. Chcete-li si rezervovat svou letní dovolenou do Řecka nebo na řecké ostrovy výhodně, sledujte nás.
11.09.23
Naplánujte si dovolenou 2024 v luxusní hotelové síti IKOS nebo SANI. Nechte se hýčkat v nejlépe hodnocených resortech s prvotřídním servisem a vynikající úrovní stravování.
06.09.23
Máte-li v plánu romantický pobyt nebo jen klidnou relaxaci pro dva, jsou ideálním řešením hotely jen pro dospělé. Právě současné poprázdninové období nabízí zklidněnou atmosféru a pohodu pro vaši nerušenou dovolenou v Řecku.