Aktuality

Aktuality
12.07.20
Pokud se vydáte do Řecka autem, je aktuálně jedinou možností přejezd přes hraniční přechod Promachonos na hranici s Bulharskem.
29.06.20
Pro jistotu a bezpečí našich klientů zajišťujeme nadstadartní pojištění léčebných výloh v ceně zájezdu pro všechny naše klienty!
16.06.20
Jsme velmi rádi, že můžeme opět nabízet zájezdy na řecké ostrovy, které si můžete rezervovat online.Současně prosíme o pochopení, že aktuálně dochází k úpravám letových řádů do Řecka, takže bohužel nemůžeme potvrzovat konkrétní požadavky na všechny destinace.
08.06.20
Věříme, že se od začátku července začne opět létat. Nyní aktualizujeme nabídku a připravujeme se na zahájení sezóny.
27.05.20
Turisté, přilétající do Řecka z České republiky, nepotřebují testy na koronavirus. Místní poskytovatelé služeb a hotely dělají vše pro to, aby byla zajištěna všechna preventivní opatření. Pobyt klientů by tím neměl být nijak omezen a to včetně stravovacích služeb.
19.05.20
Řecku se podařilo zvládnout koronavirovou epidemii a postupně uvolňuje omezující opatření.
07.05.20
Květnové odlety byly zrušené, nyní čekáme na stanovisko letecké společnosti SmartWings k letům v červnu.
14.03.20
Kancelář uzavřena do odvolání. Pro jakékoli dotazy nás prosím kontaktujte mailem, na chatu nebo telefonicky.
11.03.20
V Řecku je aktuálně obdobná situace jako v České republice. Onemocnění bylo potvrzeno většinou u osob, které pobývaly v Itálii. Opatření proti šíření nákazy jsou stejná jako v ČR.
13.02.20
Hotely resortu Sani patří podle hodnocení Tripadvisoru dlouhodobě mezi nejlepší rodinné hotely, vysoká hodnocení zaujímají v celosvětovém měřítku i v kategorii luxusního ubytování.