Výhodné nabídky Řecko 2024

29.05.24

Využijte všechny zvýhodněné nabídky na léto v Řecku!

Pokud jste se ještě nerozhodli, kam letos na dovolenou, vybrali jsme pro vás skvělé tipy na resorty, které poskytují svým klientům nejrůznější výhody.

Večeře ZDARMA

Na Krétě aktuálně lze využít nabídku večeře ZDARMA. Takže si zkoupíte zájezd se snídaní, ale budete mít pobyt s polopenzí. Jedná se o zájezdy do plážového resortu THE ROYAL BLUE 5* nebo moderního hotelu jen pro dospělé NUMO IERAPETRA 5* na jihu Kréty. Jeden z nejlepších hotelů na Krétě DAIOS COVE 5* poblíž romantického letoviska Agios Nikolaos nebízí ve vybraných termínech dokonce možnost plné penze ZDARMA.
Chcete-li pro svou dovolenou zvolit Chalkidiki, pak nabídku večeře ZDARMA můžete využít v hotelu nový jen pro dospělé DOMES NORUZ KASSANDRA. Hotel přímo u moře ve známém letovisku Hanioti má luxusní plážový klub s pohodovou denní i noční zábavou, živou i reprodukovanou hudbou, koktejly a ukázky vaření.

Vyberte si dovolenou podle toho, čemu se chcete věnovat

Možná chcete jen v klidu relaxovat na pláži a věnovat se naplno rodině. Nebo si plánujte zlepšení fyzické kondice a aktivní strávení volných dní. Nabízí se samozřejmě řada možností - vodní sporty, jóga, tenis. Téměř všude se můžete vydat na cyklistickou nebo pěší túru. Dovolenou v Řecku můžete spojit i s golfem. Resort Costa Navarino na Peloponésu nabízí čtyři skvělá golfová hřiště a tenisovou akademii Mouratoglou.

Výhody a akční nebo last minute slevy

Přehled zájezdů se zvýhodněnou cenou nabízí spoustu možností zájezdů do Řecka včetně možností samostatného ubytování, pokud plánujete jet do Řecka autem. Je také na vás, zda odcestujete třeba jen na prodloužený víkend anebo si dopřejete klasický týdenní či delší zájezd. Neváhejte se na nás obrátit, se vším vám rádi pomůžeme a poradíme.
Archiv aktualit

Maria

Olympská riviéra
Nei Pori
Prostorné ubytování Více

Kerveli Village 3*

Samos
Kerveli
Nádherné scenérie Více

Lindian Village 5*

Rhodos
Lardos
Elegantní ubytování Více

Daios Cove 5*

Kréta
Agios Nikolaos
Rozmazlujte se luxusem Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024