Cena za osobu od: 44 940 | 32 070 Kč | 14.05. / 6 dní
Polopenze
Plná penze ZDARMA
Jedna dospělá osoba a dítě
Dítě ZDARMA ubytování a strava
U nádherné pláže
Nádherné výhledy
Rodinné pokoje
Samostatné vily
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Převlékárny a sprchy na pláži
Postýlky a židličky bez poplatku
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Vyhřívaný bazén
Animační programy pro děti i dospělé
Privátní bazény
Přeprava v areálu el. vozíky
Výtahy na pláž
Rodinný pokoj až pro 3 děti
Bazén s mořskou vodou
Děti do 14 let
Možnost ubytování s malým psem

Popis hotelu

Poloha

Jeden z nejlepších hotelů na Krétě, Daios Cove, je situovaný v nádherném zálivu na severovýchodě ostrova nedaleko známého letoviska Agios Nikolaos. Díky své poloze a architektonickému ztvárnění nabízí kouzelné výhledy na tyrkysový záliv a okolní přírodní scenérie.

Popis hotelu

Luxusní Daios Cove nabízí ubytování na vysoké úrovni včetně komfortních vil a pokojů s privátními bazény. Hotel klade důraz na kvalitní gastronomii a poskytuje skvělý servis včetně all inclusive formou Residents Club. Díky špičkovým službám získal několik prestižních ocenění včetně World Luxury Hotel Awards.

Pláž & bazény

soukromý záliv s průzračným mořem a písečnou pláží,
venkovní infinity vyhřívaný bazén s mořskou vodou a oddělenou dětskou částí,
swim up bar, určený pouze pro dospělé osoby,
dva vnitřní vyhřívané bazén y s mořskou vodou,
lehátka s pohodlnými matracemi, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži bez poplatku,
sprchy a převlékárny na pláži i u bazénu

Vybavení hotelu

hlavní restaurace Pangea, kde jsou podávány snídaně a bufetové večeře, řecká à la carte taverna, taverna na pláži s nabídkou teplého i studeného občerstvení, bar u bazénu, Crystal Box a Ocean Bar,
panoramatické lanovky usnadňující pohyb po areálu, lze využívat také přepravu elektrovozíky,
obchod se suvenýry, zlatnictví a butik,
hotel zajišťuje pronájem aut, jachet, popřípadě i transfery helikoptérou na vlastní přistávací plochu

Ubytování

moderně zařízené pokoje s obývací částí a možností přistýlky, individuálně ovládaná klimatizace,
koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle,
SAT/TV, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar, vysokorychlostní wifi zdarma,
balkón nebo terasa,
všechny pokoje mají výhled na moře,
možnost ubytování ve suitách a vilách s privátními bazény

Stravování

polopenze formou bufetu,
klienti ubytovaní v suitách a vilách mají v ceně all inclusive program Residents Club

Program Residents Club zahrnuje

 • snídaně, obědy a večeře ve všech restauracích včetně restaurací à la carte,
 • neomezený výběr jídel ve všech à la carte restauracích (tříchodová menu skládající se z předkrmu, hlavního jídla a desertu pro každého hosta),
 • nápoje a signature koktejly v barech,
 • jednu láhev vína z vybraného vinného lístku s každým obědem a večeří,
 • zmrzlinu, nealkoholické nápoje a zdravé džusy nejen pro děti u bazénu a u plážového baru,
 • bezplatný 24 hodinový pokojový servis,
 • minibar s vínem, proseccem a nealko nápoji doplňovaný jednou denně,
 • snídaně v restauraci Ocean (deluxe junior suity v restauraci Pangea),
 • dárek na uvítanou pro děti,
 • osobní concierge

Sport & zábava

fitness studio s profesionálními trenéry, boxerská tělocvična ve spolupráci s BXR London, jóga,
dva tenisové kurty s osvětlením,
na pláži lze provozovat vodní sporty - kánoe, kajaky, šlapadla, vodní lyžování, vodní skútry, paddle board,
možnost pronájmu katamaránů, jachet a motorových člunů,
PADI certifikované centrum potápění s lekcemi i pro začátečníky, podmořské výpravy,
animační tým pořádá zábavné programy během celého dne,
ochutnávka vín, lekce vaření,večery s živou hudbou, DJ´s nights atp.

Pro děti a juniory

miniklub pro děti od 5 do 12 let , profesionálové vyškolení v britské Childcare specialists Worldwide Kids Company v rámci Crèche Clubu za poplatek, pobyt dítěte lze předem zajistit na www.worldwidekidscompany.com,
na vyžádání lze zajistit hlídání dětí

Internetové připojení

vysokorychlostní wifi v celém areálu hotelu Daios Cove

Relaxace & wellness

v resortu Daios Cove nabízí GOCO Spa na ploše 2500 m², léčebné, relaxační a revitalizační procedury pod vedením zkušených terapeutů, fitnesscentrum s vybavením Technogym, sauna, hydromasáže, thaiské masáže, kadeřnictví, kosmetiku a pedikúru i luxusní soukromé lázně pro dva ve spa suitě

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Deluxe pokoj výhled na moře 42 m²

Interiér 42 m², prostorná ložnice s obývací částí, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, minibar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 1 infant.

Deluxe pokoj výhled na moře, individuální bazén, 42 m²

Interiér 42 m², prostorná ložnice s obývací částí, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, minibar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, balkón s výhledem na moře a bazén s mořskou vodou. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 1 infant.

Deluxe junior suita 42 m²

Interiér 42 m² ložnice s prostornou obývací částí typu open plan, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa s výhledem na moře. Umístění v 7.a 8.řadě. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 1 infant.

Deluxe junior suita 42 m² s vlastním bazénem

Interiér 42 m²,ložnice s prostornou obývací částí typu open plan, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa s bazénem s mořskou vodou a výhledem na moře. Umístění v 7.a 8.řadě. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 1 infant.

Premium junior suita 42 m² s privátním bazénem

Interiér 42 m²,ložnice s prostornou obývací částí typu open plan, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa 30 m² s bazénem s mořskou vodou a výhledem na moře. Možnost vyhřívání bazénu za poplatek. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 1 infant.

Jednoložnicová suita výhled na moře 65 m²

Interiér 65 m², ložnice, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa 50 m² s nádherným výhledem na moře. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě a 1 infant.

Jednoložnicová suita výhled na moře privátní bazén 65 m²

Interiér 65 m², ložnice, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa 50 m² s nádherným výhledem na moře a privátním bazénem. Možnost vyhřívání bazénu za poplatek. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě a 1 infant.

Jednoložnicová vila 95 m² u vody výhled na moře, privátní bazén

Interiér 95 m²,prostorná ložnice, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, dvě koupelny, oddělený sprchový kout i vana, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, dálkově ovládané závěsy, prostorná terasa 40 m² s venkovním sezením a pohodlnými lehátky se slunečníkem, bazén s mořskou vodou, výhled na moře. Možnost vyhřívání bazénu v závislosti na teplotě vzduchu. Cove Club servis - privátní snídaně v restauraci Ocean u bazénu, oddělená sekce na pláži s plážovým servisem. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby a 1 infant.

Dvouložnicová vila 115 m² privátní bazén, výhled na moře

Interiér 115 m², dvě ložnice s výhledem na moře, dvě koupelny, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, dálkově ovládané závěsy, prostorná terasa 50 m² s venkovním sezením a pohodlnými lehátky se slunečníkem, bazén s mořskou vodou, výhled na moře, sluneční terasa. Možnost vyhřívání bazénu v závislosti na teplotě vzduchu. Cove Club servis - privátní snídaně v restauraci Ocean u bazénu, oddělená sekce na pláži s plážovým servisem. Vily se nachází na nejklidnějším místě komplexu zajišťujícím nerušené soukromí. Maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 3 děti.

Dvouložnicová rodinná vila 115 m² privátní bazén

Interiér cca 115 m², dvě ložnice s výhledem na moře, dvě koupelny, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, dálkově ovládané závěsy, prostorná terasa 50 m² s venkovním sezením a pohodlnými lehátky se slunečníkem, bazén s mořskou vodou, výhled na moře, sluneční terasa. Možnost vyhřívání bazénu v závislosti na teplotě vzduchu. Cove Club servis - privátní snídaně v restauraci Ocean u bazénu, oddělená sekce na pláži s plážovým servisem. Maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 3 děti. Ochranný plot u bazénu a zábrana u schodiště. Dětské vybavení jako ohřívače lahví, stupátka, monitory, redukce apod. na vyžádání.

Dvouložnicová vila 125 m² wellness privátní bazén, výhled na moře

Interiér 125 m², dvě ložnice s výhledem na moře, dvě koupelny, oddělený obývací pokoj, privátní wellness s finskou saunou, mini Technogym tělocvičnou, velkou oválnou vanou a sluneční terasou se sprchou, povlečení a ručníky 100% bavlna, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, dálkově ovládané závěsy, prostorná terasa 50 m² s venkovním sezením a pohodlnými lehátky se slunečníkem, bazén s mořskou vodou, výhled na moře. Možnost vyhřívání bazénu v závislosti na teplotě vzduchu. Cove Club servis - privátní snídaně v restauraci Ocean u bazénu, oddělená sekce na pláži s plážovým servisem. Maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 3 děti.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

 • transfery,
 • připojištění – bližší informace zde,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Agios Nikolaos

Celoročně navštěvované městečko Agios Nikolaos na severovýchodě ostrova Kréta se rozkládá podél malebných mořských zálivů, díky romantické poloze a kotvišti jachet je také nazývané krétské Saint Tropez. Dovolená Kréta - Agios Nikolaos je také příležitostí navštívit vyhlášené taverny v tomto půvabném přímořském letovisku, které jsou denně zásobeny čerstvými úlovky místních rybářů. V Agios Nikolaos je řada obchodů a obchůdků s lákavým zbožím, cukráren, restaurací a půjčoven aut.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 60 minut. Více informací o Agios Nikolaos