Poznávací zájezdy Řecko

Bohatá historie, mýty i přírodní krásy

Poznávací zájezdy Řecko
Řecko představuje více než jen bohaté dějiny, tajemné mýty a báje, které známe z dětství. Má také spoustu přírodních krás a zajímavostí. Splňte si své sny a navštivte s námi místa, o kterých jste dosud jen slyšeli. Řecko vás určitě nezklame.
Jak lépe poznat co nejvíce v krátkém čase? Nabízíme lákavé možnosti poznávacích zájezdů, zejména okruhů po ostrovech v Egejském moři, které odhalí daleko víc, než jste o životě na ostrovech tušili.

Anebo si vyberte třeba okružní plavbu po moři na lodích společnosti Celestyal Cruises. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Plavby po Egejském moři

Plavby po Egejském moři nabízí poznání řeckého řeckého ostrovního světa a pobřeží Středozemního moře. Každý den loď zakotví na nějakém zajímavém místě s významnými antickými nebo středověkými památkami.
Pokud vás organizované výlety po památkách nelákají, můžete se vylodit v přístavu, sami se procházet v romantických ostrovních uličkách a jen tak si vychutnávat pohodovou atmosféru. A nemusíte se balit, váš domov je po celou dobu v kajutě na lodi. Na lodích renomované společnosti Celestyal Cruises máte zajištěno kromě pohodlného ubytování také stravování formou plné penze, platí se jen za nápoje. Zdarma je podávána voda, čaj a filtrovaná káva. Během okružní plavby Řeckem můžete relaxovat, slunit se na palubě nebo zaplavat v bazénu. Nabízí se také wellness služby včetně různých druhů masáží a kadeřnického salónu. Večer se atmosféra na lodi změní v zábavní podnik.

V barech hraje živá hudba různých žánrů od romantiky po jazz, otevírá se Kasino, ve větších sálech můžete sledovat ukázky muzikálů nebo se účastnit tematických večírků. Své kouzlo mají i romantické noční procházky po palubě lodi za šumění mořských vln a svitu hvězd. 

Kromě výše uvedených zájezdů zajišťujeme i další okružní plavby společnosti Celestyal Cruises. Prostřednictvím plavby na luxusní lodi tak můžete navštívit mnoho dalších zajímavých míst v Řecku, na řeckých ostrovech a pobřeží Středozemního moře. Připomínáme, že pro plavby se zastávkami mimo území Řecka musí mít klienti z České republiky cestovní pas.

Poznávání ostrovů - island hopping

Řecko je bez nadsázky zemí ostrovů, vždyť zaujímají téměř 20 procent z jeho celkové plochy. Ostrovy v Egejském a Jónském moři jsou pro návštěvníky z celého světa stále atraktivnější. Malé bílé domky s barevnými okenicemi, úzké klikaté uličky a tyrkysové moře vytvářejí neopakovatelnou atmosféru. Z celkového počtu více než 2000 řeckých ostrovů je jich obydleno 227 a jen na 78 ostrovech žije trvale více než sto stálých obyvatel. Řecké ostrovy v Egejském moři se dělí na Saronské ostrovy, Kyklady, východní Sporady, severní Sporady a Dodekanesa. Zájezd island hopping umoňuje zkombinovat plavbu po moři s poznáním 2-3 ostrovů Egejského moře.

Poznejte dva ostrovy během jednoho zájezdu

Zkombinujte si zájezdy na dvou blízkých ostrovech.Vyberte si ubytování, které vám na vybraných ostrovech vyhovuje, a my pro vás zajistíme trajekt z jednoho ostrova na druhý, popřípadě včetně transferů z hotelu do přístavu apod.

V průběhu jednoho zájezdu tak budete moci navštívit a poznat současně třeba Kos a Rhodos, Krétu a Santorini nebo Samos a Lesbos.

Pevninské poznávací zájezdy

Návštěva Řecka a míst, která jsou spojena se vznikem evropské kultury, byla vždy cílem vzdělaných lidí. Pro skupiny organizujeme dle zadaných požadavků poznávací zájezdy, které provází zkušený český průvodce. Program je sestaven tak, aby účastníkům umožnil prohlédnout si nejvýznamnější památky řeckého starověku, známé z historie i mýtů, ale poznat také současné Řecko a jeho přírodní krásy.