Domes Resorts

Služby resortů řetězce Domes

Domes resorts
Resorty Domes nabízí ideální podmínky pro dovolenou klientů všech generací. Některé jsou adults only, tedy zaměřené na klidný pobyt jen dospělých osob. Jiné poskytují skvělé zázemí pro dovolenou s dětmi. Zejména prostorné rodinné pokoje a dětská menu. Působí zde i kluby, které připravují pro děti pestré aktivity, k dispozici jsou nezbytnosti pro nejmenší děti jako ohřívače láhví, monitory apod., zajistit lze také hlídání dětí. Součástí většiny resortů Domes jsou welness centra, zajišťující lázeňské procedury, masáže, manikúru, pedikúru a kosmetické služby.
Více o službách resortů Domes

Atraktivní resorty řetězce DOMES

Resorty Domes poskytují služby na vysoké úrovni jak pro dovolenou určenou jen pro dospělé, tak i pro rodiny s dětmi. Atraktivní lokality u nádherných pláží, pohodlné ubytování a špičkový servis tvoří skvělé zázemí pro příjemnou relaxaci. Lehátka a slunečníky jsou klientům u bazénů i na pláži poskytovány u většiny hotelů bezplatně, stejně jako plážové osušky. Areály mají wifi připojení.

Stravování

Velká pozornost je v resortech Domes věnována kvalitě stravování. Klienti mají zpravidla na výběr z několika různě tématicky zaměřených restaurací. Pokud mají předplacenou polopenzi nebo all inclusive, obdrží při využití à la carte restaurace nebo v barech na bazénu kredit 15 € na osobu, popř. 7 € na dítě, oproti svému příspěvku na HB. Je však nutno počítat s tím, že do restaurací à la carte je potřeba předchozí rezervace. Hotely nabízí vegetariánskou nebo bezlepkovou dietu a také různé místí řecké speciality.

Haute Living Selection

Domes poskytují klientům, kteří si rezervují ve vyšší kategorie ubytování, navíc zvláštní služby. Například v hotelu Domes Zeen je polopenze zdarma formou tříchodového à la carte menu jako obědy nebo večeře v hlavní restauraci, v hotelech jen pro dospělé to bývá jedna romantická večeře apod.
Výhody Haute Living Selection: Denně od 10:00 hodin do 22:00 hodin přístup do salónku, který nabízí: pohodlné vnitřní posezení s tablety, časopisy a knihami,teplé a studené občerstvení, ovoce, saláty, tradiční delikatesy, značková vína, piva, nealko nápoje a džusy, variace čajů a čerstvou kávu, celodenní studené a teplé občerstvení, finger food a sezónní ovoce, po celý den minerální voda, nealkoholické nápoje, pivo a vybrané víno, značkový alkohol podávaný po 18.00 hod., soukromé sprchy s luxusním vybavením, wifi.
Pro zajištění všeho potřebného je v rámci pobytu:
  • služba manažera,
  • osobní concierge servis,
  • exkluzivní check-in,
  • pracovní stoly s počítači,
  • vybrané toaletní potřeby a výběr z nabídky polštářů

Rodiny s dětmi

K dispozici jsou pohodlné rodinné pokoje a suity, dětské bazény, hřiště a minikluby. KiEPOS (Kee-pos - řecky zahrada) Crèche klub pro nejmenší, dětský klub pro děti od 4 do 12 let pod vedením kvalifikovaného personálu nabízí aktivity jako malování, hry v bazénu, sázení květin a bylinek, stavění indiánského týpí a další zábavu. Některé hotely zajišťují během prázdnin atraktivní program také pro teenagery od 12 do 17 let. Na vyžádání lze zajistit i hlídání dětí. Pro děti ubytované v rodinných suitách, privátních residencích a vilách je poskytována navíc jednou denně zdarma svačina u pool baru, zmrzlinová nabídka happy hour u pool baru, a také speciální toaletní potřeby pro děti, župánky a pantofle. Resorty Domes nabízí pro nejmenší nejen dětské postýlky a židličky, ale i ohřívače láhví, sterilizátory, monitory, přebalovací podložky, chodítka, stupátka, WC redukce apod. Stačí sdělit své požadavky před příjezdem, aby bylo vše připraveno.

Relaxace

Součástí resortů Domes jsou welness centra SOMA Spa, která kromě lázeňských služeb, sauny, aromaterapie, masáží, manikúry, pedikúry a kosmetických procedur nabízí i speciální kúry.
Přesnější nabídky jsou uvedeny na webových stránkách jednotlivých hotelů.