Cena za osobu od: 46 280 | 38 720 Kč | 26.09. / 4 dny
Snídaně
U nádherné pláže
Převlékárny a sprchy na pláži
Dětské menu
Wifi
Wellness

Popis hotelu

Poloha

91 Athens Riviera se nachází 23 kilometrů od letiště přímo na okouzlující Athénské riviéře, 3 kilometry od města Glyfada a18 kilometrů od Athén.
Jeho vynikající poloha je vstupní branou k archeologickým pokladům Athén, vytříbenému životnímu stylu a luxusním nákupům v Glyfadě, termálním pramenům jezera Vouliagmeni a ikonickým západům slunce v Poseidonově chrámu.

Popis hotelu

Resort 91 Athens Riviera postavený v roce 2024 nabízí stále více populárnější ubytování formou glampingu - luxusního ubytování formou kempu s 28 komfortně vybavenými klimatizovanými stany s vlastní koupelnou a terasou, některé i s vlastním malým venkovním bazénkem, s exkluzivním plážovým klubem se 130 soukromými lehátky na privátní pláži.
Restaurace Barbarossa Athens pod vedením šéfkuchaře Dimitrise Nikolise nabízí rafinované pokrmy z mořských plodů inspirované Egejským mořem. Jako ikonická restaurace Kykladských ostrovů přináší na athénskou riviéru chutě ostrova Paros a klade důraz na jednoduchost. Nabídka zahrnuje prvotřídní mořské plody a sushi, které doplňuje rozsáhlý vinný lístek a tematické koktejly, a vytváří tak kulinářský zážitek, v němž se snoubí tradice s vytříbeností a to vše uprostřed klidné krásy přírody a pobřeží.
91 Athens Riviera upřednostňuje především soukromí svých hostů a poskytuje služby na vysoké úrovni.

Pláž & bazény

soukromá písečná pláž 100 metrů od resortu,
sladkovodní venkovní bazén, krytý bazén,
slunečníky a lehátka na pláži i u bazénu bez poplatku,
plážové osušky,
luxusní převlékárny,
plážový a bazénový servis

Vybavení hotelu

recepce 24/7,
restaurace Brabarossa Athens s nabídkou snídaní, obědů a večeří či lehkých snacků a la carte, včetně dětských menu a room servisu,
restaurace v tennisovém klubu nabízí zeleninové a ovocné šťávy, proteinové poke bowls, sendviče a lehká jídla dodávající energii s ohledem na sportovní výkon a regeneraci,
minimarket,
kosmetický salón

Ubytování

individuálně klimatizované luxusně vybavené stany s pohodlnými postelemi velikosti super king size,
koupelna se sprchovým koutem a WC, značkové toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
SAT/TV, wifi, trezor, Marshall reproduktor,
Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje,
minibar za poplatek,
parní žehlička,
terasa s venkovním posezením

možnost ubytování ve dvouložnicových stanech a stanech s privátním venkovním bazénkem na terase

Stravování

snídaně formou bufetu

Sport & zábava

nejmodernější vícezónový sportovní klub, osobní trénink, pilates, jóga,
8 velkých a 2 malé tenisovém kurty

Internetové připojení

wifi

Relaxace & wellness

individuální wellness programy v lázních Soma Spa The Finest,
masážní procedúry, energetické a tonizační masáže,
terapie kameny, sauna, vířivka,
těhotenské procedury,
pedikúra, manikúra

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • služby delegáta,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Pozn. Během veletrhů, festivalů a konferencí mohou být uvedené ceny navýšeny.

Informace o destinaci

Letovisko Athény

Athény nejsou jen hlavním městem Řecka, na jehož území dnes žije téměř polovina Řeků, jsou symbolem naší evropské kultury. Slavný Perikles při jejich výstavbě určitě netušil, že stavby na pahorku města budeme obdivovat ještě po tisíciletích. Kromě proslulé Akropole s muzeem, Dionýsova divadla a chrámu Dia Olympského se v Athénách nachází řada dalších pamětihodností, stojících za zhlédnutí. V místních muzeích jsou soustředěny největší poklady antického Řecka, v současné době je nejvíce navštěvováno moderní muzeum, v němž jsou soustředěny originály plastik z athénského Parthenonu. Athény jsou moderní evropské město, zajímavé nejen svou bohatou historií, ale i současným životním stylem. Kulturní život města je pestrý. Místní galerie pořádají řadu zajímavých výstav, koncertuje tu řada renomovaných řeckých i zahraničních umělců. Athéňané se večer rádi baví ve společnosti a noční život je součástí jejich životního stylu. Mnoho barů, diskoték a nočních klubů s tradiční řeckou hudbou je otevřeno až do ranních hodin. V posledních letech byla v souvislosti se zahájením provozu metra zdokonalena místní doprava, přibyla spousta zeleně, vznikly pěší zóny, které spojují památky a obchodní části města. Věřte, že stojí za to Athény navštívit a vychutnat si jejich magickou atmosféru.
Transfer z letiště do centra města asi 30 minut.okružními plavbami po Egejském moři.

Dovolená Athény - doprava v místě

K dopravě po městě můžete využívat místní dopravu včetně metra anebo využívat taxi. K výletům do okolí k návštěvě významných starověkých památek jako jsou Delfy, Korint, Mykény nebo Epidaurus si lze pronajmout auto. Více informací o Athény