Informace k cenám

Ceny služeb

Všechny ceny jsou uvedeny v Kč za jednu osobu pro daný termín, není-li uvedeno jinak. Základní cena zahrnuje u zájezdů s leteckou dopravou všechny povinné příplatky, nezahrnuje fakultativní služby. Základní cena a zákazníkem dokoupené fakultativní služby tvoří cenu zájezdu ve smyslu zákona. Výpočet aktuální ceny vybraného zájezdu včetně všech fakultativních služeb a případných příplatků si můžete jednoduše zjistit v objednávkovém formuláři.
Upozornění: U zájezdů s leteckou přepravou je u některých destinací v odstavci Cena zahrnuje uvedena kalkulovaná cena letenky. Vzhledem ke změnám aktuálních tarifů může být při závazné rezervaci zájezdu cena letenky odlišná, nižší nebo vyšší. Konečná cena zájezdu je proto vždy přepočítána podle aktuální ceny letenky v době úhrady zájezdu, popřípadě stanovené zálohy.

Dětské ceny

Dětská cena je poskytována, není-li uvedeno jinak, pro děti od 2 do 12 let ubytované se 2 dospělými osobami. Věkovou hranicí dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu ze zájezdu.
Všichni cestující uvedení na smlouvě o zájezdu musí mít stejný rozsah ubytovacích a stravovacích služeb, stejně jako shodný rozsah pojištění. Děti do dvou let cestují zdarma, platí pouze manipulační poplatek ve výši 990 Kč, který zahrnuje i základní pojištění. Děti do dvou let nemají nárok na místo v dopravním prostředku a čerpání služeb v ubytovacím zařízení, některé hotely však poskytují dětské postýlky zdarma.

Jak uhradit zájezd

Umožňujeme úhradu služeb způsobem, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste si svůj zájezd už vybrali a nechcete ztrácet čas, můžete si ho rezervovat online a provést úhradu zálohy nebo celé částky platební kartou zabezpečenou platbou přes internet. Při rezervaci online získáváte slevu až 1 000 Kč na dospělou osobu, při rezervacích zájezdů za zvýhodněnou cenu činí sleva 200 Kč.
Zájezd lze zaplatit také bankovním převodem na účty, uvedené v návrhu Smlouvy o zájezdu či v hotovosti anebo platební kartou přímo v kanceláři. Jako variabilní symbol uvádějte pro rychlou a jednoduchou identifikaci vždy rezervační číslo. Platba musí být na účet připsána nejpozději do lhůty uvedené ve smlouvě o zájezdu, jinak je CK GT oprávněna uzavření smlouvy odmítnout.

Pobytová taxa

S platností od 1.1. 2018 byla v Řecku zavedena pobytová taxa, kterou budou klienti platit po příjezdu na recepci daného hotelu.

apartmány a studia, popř. hotely kategorie 1-2* ve výši 0,5 € pokoj/noc

ubytovací objekty kategorie 3* ve výši 1,5 € pokoj/noc

ubytovací objekty kategorie 4* ve výši 3,0 € pokoj/noc

ubytovací objekty kategorie 5* ve výši 4,0 € pokoj/noc

Změny cen, taxy a palivové příplatky

Cestovní kancelář Greece Tours Prague, spol. s r.o. si v souladu se Všeobecnými smluvními podmínkami vyhrazuje právo na změnu cen.
Ceny letištních tax a palivových příplatků vycházejí z ceny sjednávané v době přípravy zájezdů. Výše poplatků se může měnit v závislosti na kurzu a podmínkách letecké společnosti. Ke změně cen může dojít zejména v důsledku změny ceny účtované leteckou společností, například kvůli zvýšení ceny leteckého paliva. Náklady na leteckou přepravu jsou kalkulovány předem a vycházejí z průměrné světové ceny leteckého paliva nebo ropy platné v době přípravy zájezdů. Výše palivového příplatku bude upřesněna nejpozději 21 dnů před odletem a publikována na webu.
Ke změnám cen může také dojít v průběhu prodeje, jedná se například o úpravy cen typu Akční slevy, Mimořádná nabídka, doprodejové akce posledních míst typu Last minute apod. V průběhu těchto akcí nemůže cestovní kancelář klientům dodatečně měnit cenu zájezdu platnou v době jeho zakoupení.

Ceny na sezónu 2020 byly kalkulovány dle kursu ČNB platného dne k 21.10.2019.