Řecké tipy a zajímavosti

Řecké tipy a zajímavosti

Než se do Řecka vydáte, můžete se v této části webu seznámit s tipy na nové zážitky nebo zajímavostmi z řeckých reálií.
Řecko je ideální prázdninová destinace, která málokdy zklame. Za pouhých 2,5 hodiny letu se ocitnete u prohřátých pláží pod blankytně modrým nebem. Od prvního okamžiku si můžete vychutnávat poklidný řecký životní styl, který na vystresované Středoevropany má neuvěřitelně blahodárný vliv.
Přesvědčte se o tom sami.

27.01.22
Top destinací Středomoří je aktuálně pro golfisty Costa Navarino. Rozsáhlý resort v Messinii na jihozápadním Peloponésu poskytuje nové trendy zážitkového cestování a relaxace. Je proto ideální možností jak spojit golf s rodinnou dovolenou plnou zajímavých aktivit.
24.03.21
Rozhodnutí o podobě řecké vlajky přijalo národní shromáždění krátce po vzniku samostatného řeckého státu v roce 1821, jehož 200. výročí si letos Řecko připomíná.
22.02.21
Největší předností malého Skiathosu jsou kromě panenské přírody a úžasných pláží také nepřeberné možnosti zábavy. Athéňané i zahraniční návštěvníci často spojují relaxaci na plážích s rušným nočním životem. Do hlavního města ostrova, nazývaného Skiathos nebo Chora, se večer sjíždí turisté z celého ostrova do místních diskotékových klubů a barů, kde se tančí na hudbu nejrůznějších žánrů až do ranních hodin.