Řecké tipy a zajímavosti

Řecké tipy a zajímavosti

Než se do Řecka vydáte, můžete se v této části webu seznámit s tipy na nové zážitky nebo zajímavostmi z řeckých reálií.
Řecko je ideální prázdninová destinace, která málokdy zklame. Za pouhých 2,5 hodiny letu se ocitnete u prohřátých pláží pod blankytně modrým nebem. Od prvního okamžiku si můžete vychutnávat poklidný řecký životní styl, který na vystresované Středoevropany má neuvěřitelně blahodárný vliv.
Přesvědčte se o tom sami.

30.06.18
Pokud milujete klidnou dovolenou stranou velkého ruchu a nemáte v oblibě velké hotelové komplexy, pak pro vás může být Karpathos ideálním místem.
22.03.18
Nádherné, téměř 115 kilometrů dlouhé pobřeží ostrova Lefkada nabízí nejkrásnější pláže na nejenom na starém kontinentě. Díky vápencovému podloží tu má moře úžasně tyrkysové zabarvení moře. Od bílých skal Lefkatasu na nejjižnějším výběžku dostal ostrov svůj název.
19.03.18
Vrcholem stavitelství a dokladem bohatství starověkého Rhodosu bylo v roce 291 př. n. l. vztyčení sochy boha Hélia, známého Kolosu rhodského, který se do historie navěky zapsal jako jeden ze sedmi divů světa. Dva tisíce let si udržoval pověst největší sochy na světě - až do roku 1886, kdy byl převýšen newyorskou Sochou svobody.