Speciálně s Greece Tours

Speciálně s Greece Tours
25.04.16
Pravoslavné Velikonoce, navazují svými obřady a symbolikou na byzantskou minulost. Pro Řeky, kteří se z 96 % hlásí k pravoslavnému náboženství, jsou Velikonoce nejdůležitějším církevním svátkem roku. Na jarní svátky se dlouho připravují a těší, už proto, že jim předchází poměrně dlouhý půst.
21.01.11
Okružní plavby po Egejském moři nabízí poznání atraktivních řeckých ostrovů a zajímavých míst na pobřeží. Na palubě luxusní lodi má dovolená zcela jiný rozměr, každý den zakotví loď někde jinde a scenérie se neustále mění.
08.10.09
Hledáte dárek, který opravdu potěší? Ať už chcete obdarovat milovníka Řecka, který půvabu této krásné země naprosto propadl, překvapit své nejbližší pod stromečkem či motivovat své zaměstnance, jste tu správně.
19.06.09
Rozhodli jste se navštívit Řecko autem? Nevíte, kde sehnat ubytování,informace o trase nebo pojištění? Pak jste tu správně. Poradíme vám, jak se na cestu do Řecka autem připravit.
30.11.07
Jako cestovní kancelář, specializující se na Řecko, zajišťujeme pro společnosti a firmy z nejrůznějších oborů firemní akce v Řecku. Zajistíme pro vás vhodné prostory pro plánované školení, semináře, incentivní zájezdy, teambuilding akce i kongresy.

Zpět na Řecké tipy a zajímavosti