Grecotel

Osvědčený hotelový řetězec Grecotel

Grecotel
Renomovaný řetězec GRECOTEL tvoří 4* a 5* resorty situované na nejatraktivnějších místech Řecka, nabízející vysoký standart ubytování a služeb. Část hotelů je zaměřená na poskytování zázemí pro příjemnou dovolenou rodin, zdarma nebo za malý poplatek zajišťují ohřívače láhví, monitory a další nezbytnosti pro děti.
Řada Grecotelů zahrnuje v rámci all inclusive nabízí i nabídku sportovních aktivit a zábavy formou "all inclusive".
Více o službách řetězce Grecotel

Služby poskytované hotely řetězce GRECOTEL

Resorty pod značkou Grecotel uvedla na český trh naše cestovní kancelář jako první již v roce 2003. Brzy se zařadily mezi nejoblíbenější hotely našich stálých klientů. Především díky spolehlivým službám, možnostem ubytování v různých typech pokojů podle potřeb klientů a jejich rodin a v neposlední řadě také kvůli úrovni stravování.

Stravování

Grecotely věnují velkou pozornost kvalitě stravování, často využívají zeleninu, ovoce, koření, olivový olej a další suroviny z místních biofarem. V posledních letech je v hotelech s polopenzí nabízena možnost dokoupení balíčku Comfort Pack. Je ideální pro klienty, kteří chtějí mít možnost stravování včetně nápojů po celý den. Comfort pack zahrnuje zpravidla také jednou během pobytu večeři v à la carte (po předchozí rezervaci). All inclusive program LUX.ME v hotelu Grecotel Lux.Me White Palace na Krétě, Grecotel Lux.Me Rhodos na Rhodosu a Grecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia na Korfu nabízí bohatší a luxusnější formu stravování all inclusive včetně např.stravování v restauracích à la carte, možnost výběru z několika restaurací pro snídaně, obědy i večeře, bar 24/7 otevřený 24 hodin denně sedm dní v týdnu s nabídkou teplého i studeného občerstvení a jídelníčku inovativní kuchyně včetně nápojů. Hotely společnosti Grecotel nabízejí po předchozí domluvě různé diety, mezi nimi také bezlepkovou stravu – požadavek na bezlepkovou stravu uveďte nejlépe ihned při rezervaci zájezdu, na místě lze dohodnout s hotelovým food and beverage.
Při zakoupení balíčku navíc můžete využít nabídku některých sportovních aktivit jako je pronájem tenisového hřiště, aerobik, potápění apod. bez poplatku.

Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi najdou v Grecotel Clubech skvělé podmínky pro pohodovou dovolenou. Jsou tu rodinné pokoje, dětské bazény, brouzdaliště i hřiště a profesionální tým kvalifikovaný pro zajištění všech potřebných služeb. V rámci GrecoBaby pro děti do 3 let nabízí hotely nejen dětské postýlky a židličky, ale i ohřívače láhví, sterilizátory, monitory, přebalovací podložky, chodítka, stupátka, nočníky, WC redukce a kočárky. Pro větší děti, které spí na posteli pro dospělé, se na vyžádání dodává k posteli zábradlí. Stačí sdělit své požadavky předem.
V resortech lze také objednat dětskou výživu mezinárodních značek.
Pro děti od 3 do 12 let poskytují některé hotely řetězce Grecotel v Tasty Corner zdarma čerstvé ovoce, jogurty, sušenky, zmrzlinu, mléko, čaj, vodu a džusy. Obědy zahrnují polévky, zeleninu, těstoviny, ryby, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojů a dietní stravy. Stravování pro děti je přes den poskytováno i v případě, kdy rodiče mají zájezd se snídaní nebo polopenzí. GrecoKids pro děti od 4 do 12 let pořádá šest dní v týdnu zábavné hry, týkající se řecké historie a poznávání přírody, kreativní dílničky, různé soutěže, rodinné show a diskotéky. Pro ty starší do 12 let připravuje GrecoJuniors zajímavé aktivity- mohou proniknout do základů ekologie, věnovat vodním sportům nebo hledat skryté poklady. GrecoTeens pro juniory od 13 do 17 let organizuje od poloviny června do poloviny září zábavu včetně sportovních týmových her, vodních hrátek, plážového volejbalu, vodních sportů, turnajů, řeckých tanců i hip hop a další atraktivní aktivity.

Sport a zábava

Denní aktivity zahrnují ranní gymnastiku, aerobik, tenisové turnaje, volejbal a řadu dalších možností. Nabízí se i kurzy vaření, malování na hedvábí nebo výuka řeckých tanců. Nechybí ani večerní zábava, často s živou hudbou a tancem.

Relaxace

Součástí většiny hotelů řetězce Grecotel jsou welness centra, která kromě lázeňských služeb, sauny, aromaterapie, masáží, manikúry, pedikúry a kosmetických procedur nabízí i speciální kúry jako Thalassotherapie nebo indickou Ayurvedu.