Cena za osobu od: 23 080 Kč | 17.10. / 4 dny
Ultra all inclusive
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Pro rodiny s dětmi
Rodinné pokoje
Vily
Ultra all inclusive
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Vybrané sporty v ceně
Vodní sporty a potápění
Tenisové kurty bez poplatku
Fitness bez poplatku
Dětské brouzdaliště
Postýlky a židličky bez poplatku
Tasty corner jídlo a pití pro děti
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Tématické večery
Animační programy pro děti i dospělé
Sdílený bazén
Privátní bazény
Rodinný pokoj až pro 3 děti
Bazén s mořskou vodou
Bezlepková strava

Popis hotelu

Poloha

Grecotel Lux.Me White Palace, zasazený v krásné subtropické zahradě, se nachází na severozápadě Kréty. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je 75 kilometrů. Město Rethymno, kam je zajištěno spojení linkovým autobusem, je vzdálené 8,5 kilometru východně od hotelu. Ubytování je možné v hlavní budově a terasovitých bungalovech.

Popis hotelu

Grecotel Lux.Me White Palace se rozkládá přímo u písečné pláže, místy s oblázky u vstupu do moře. Hotel má nově rekonstruovaný areáls novými bazény, budovy jsou vystavěny terasovitě, zahrada se prolíná s jednotlivými podlažími nad pláží. Kompletně zrekonstruované typy všech pokojů.

Pláž & bazény

velký bazén, nový rodinný bazén a dětský bazén s brouzdalištěm s mořskou vodou,
osm sdílených bazénů s mořskou vodou exkluzivně pro hosty ubytované v této kategorii, jedenáct privátních bazénů,
1000 metrů dlouhá písečná pláž místy s oblázky při vstupu do moře, sprchy a převlékárny na pláži, oddělená sekce jen pro dospělé,
pláž oceněná modrou vlajkou,
lehátka, slunečníky a osušky na pláži i u bazénu bez poplatku

Vybavení hotelu

hlavní restaurace, Beach club, několik restaurací a taveren, bar u bazénu a plážový bar, lobby,
butik, zlatnictví, obchod,
internetový koutek, konferenční místnost,
minigolf

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky,
koupelna s WC, koupací pláště a pantofle, vysoušeč vlasů,
telefon, LCD SAT/TV, wifi, telefon, trezor,
lednička/minibar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje,
možnost ubytování v rodinných pokojích a suitách, ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách - pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat

Stravování

ultra all inclusive formou programu LUX.ME
Pro děti do 12 let zajišťuje "petit" gastronomii - dětská jídla a pestrou nabídku ovoce a zeleniny

Program all inclusive zahrnuje

Sport & zábava

sport za poplatek: projížďky na koních, tenisový trenér (dva tenisové kurty), půjčovna horských kol, vodní sporty (windsurfing, potápění, vodní lyže, parasaling), jízda na koních ( 3km od hotelu)

Sport & zábava all inclusive

sport zdarma: plážový volejbal, joga, zumba, fitness centrum s kardiozónou, šipky, boccia, tenis (večerní osvětlení za poplatek), vodní pólo, šnorchlování, canoing, paddlebording, stolní tennis, DVD půjčovna, animační programy pro děti i dospělé,
možnost vstupu do aquaparku sesterského hotelu Grecotel Club Marine Palace zdarma s občerstvením u snack baru aquaparku v rámci all inclusive, transfer není zajištěn

Pro děti a juniory

dětský bazén, dětské menu, dětské hřiště,
Greco KidShop dětské jídlo, kosmetika, oblečení, hračky, pleny,
pro nejmenší děti od 0 do 3 let Greco Baby nabízí možnost zapůjčení základního dětského vybavení - postýlky pro děti do dvou let, židličky, ohřívače lahví, sterilizátory, nočníky, WC redukce, stupátka, kočárky i monitory - doporučujeme objednat při rezervaci zájezdu, na vyžádání lze zajistit hlídání,
Grecotel Club 6 dní v týdnu, pro děti od 4 do 12 let s odborným dohledem a pestrým programem,
Grecoteens pro juniory od 13 let sportovní týmové hry, plážový volejbal, turnaje a další aktivity od poloviny června do poloviny září

Internetové připojení

wifi zdarma ve všech částech hotelu

Relaxace & wellness

Hippie Wellness Center - Hammam, privátní masážní místnost, masáže,
kosmetika, pedikúra, manikúra,
nové stroje ve fitness centrum,
v sousedním sesterském hotelu Grecotel Creta Palace Ayurveda centrum - transfer za poplatek

Internetové stránky hotelu

Další informace o hotelech řetězce Grecotel

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj výhled zahrada/hory

Interiér 27 m², hlavní budova, první nebo druhé patro, ložnice s možností přistýlky, koupelna s WC, balkón s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Dvoulůžkový pokoj výhled na moře

Interiér 27 m², hlavní budova, první nebo druhé patro, koupelna s WC, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

White dvoulůžkový pokoj u bazénu

Interiér 27 m², ložnice, koupelna s vanou a WC, terasa s venkovním posezením, sdílený bazén. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Superior pokoj výhled na moře

Interiér 33 m², hlavní budova, první nebo druhé patro, prostorná ložnice s postelí king size a obývacím koutem s pohovkou, koupelna s vanou a WC a odděleným sprchovým koutem s výhledem na moře, krytý balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby.

Prestige bungalov výhled na moře

Interiér 35 m², v přízemí White Wing , prostorná ložnice s posuvnými panely a odděleným obývacím koutem s pohodlným sofa, koupelna s WC, zahrádka cca 25-30 m² s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

LUX.ME pokoj výhled na moře

Interiér 40 m², hlavní budova, první nebo druhé patro, prostorná ložnice s postelí king size a pohovkou, šatna, koupelna s WC a oddělený sprchový kout s výhledem na moře, dva kryté balkóny s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

LUX.ME bungalov u bazénu výhled moře

Interiér 35 m², umístění v přízemí, White nebo Rethymno Wings, prostorná ložnice oddělená posuvnými dveřmi od obývacího koutu s prostorným a pohodlným sofa, koupelna s WC, terasa s přímým vstupem do sdíleného bazénu a výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

LUX.ME Junior suita výhled na moře

Interiér 40 m², hlavní budova, první nebo druhé patro, prostorná ložnice s postelí king size a obývacím koutem s pohovkou, koupelna s vanou a WC, oddělený sprchový kout s výhledem na moře, šatna, krytý balkón 8 m² s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Rodinný pokoj

Interiér 37 m², White, Blue nebo Rethymno Wings, přízemí nebo první patro, ložnice oddělená od obývacího pokoje posunovacími dveřmi , koupelna s WC, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady nebo do hor. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Rodinný apartmán výhled do zahrady

Interiér 55 m², Rethymno a Palace Wings, první nebo druhé patro, oddělená ložnice, dětská ložnice se dvěma lůžky a s možností jedné přistýlky, dvě koupelny s WC, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 2 děti.

White rodinná suita výhled na moře

Interiér 50 m², hlavní budova, první nebo druhé patro, ložnice s vlastním sprchovým koutem a obývací pokoj oddělený posuvnými dveřmi s dvěma pohodlnými pohovkami, koupelna s WC, 2 kryté balkóny s výhledem na moře celkem 16 m². Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Grand rodinná suita výhled na moře

Interiér 75 m², Palace Wings, přízemí, druhé nebo třetí patro, dvě ložnice a obývací pokoj s výhledem na moře, koupelna s vanou WC u obývacího pokoje, každá ložnice má svou sprchu, dva balkóny s výhledem na moře. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 2 děti.

Famous Class Petit Yali suita u moře sdílený bazén

Interiér 40 m², přízemí, Rethymno Wing u moře, prostorná ložnice s postelí king size oddělená posuvnými dveřmi od komfortního obývacího koutu s rozkládací pohovkou až pro 2 děti, koupelna s WC, terasa a zahrádka cca 25 m² s přímým vstupem do sdíleného bazénu, výhled na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Famous Class vila luxe Yali u moře privátní bazén

Interiér 60 m², White nebo Palace Wings, přízemí, prostorná ložnice s postelí king size a posuvnými dveřmi odděleným komfortním obývacím koutem s rozkládací pohovkou až pro 2 děti, 2 umyvadla, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a s WC, částečně zastřešená terasa s privátním vyhřívaným bazénem cca 20 m² a se sluneční terasou, výhled na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • místní taxu,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Rethymno

Benátský přístav Rethymno je třetím největším městem ostrova Kréta a podle mnohých návštěvníků nejhezčí z celého ostrova. Najdete tu mešity, zachované turecké domy se zastřešenými balkony i zajímavé paláce benátských šlechticů, které dnes slouží kulturním institucím. Akropole starověkého Rethymna se nachází pod mohutným benátským hradem Fortezza. Středověké stavby dávají současnému živému Rethymnu zvláštní romantický ráz. Dovolená Kréta Rethymno nabízí spojení relaxace u moře s poznáním půvabného řeckého města.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 70 minut. Více informací o Rethymno