Cena za osobu od: 20 710 Kč | 17.10. / 4 dny
Snídaně
Transfer taxíkem v ceně
Lze dokoupit stravování
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Ultra all inclusive
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Možnost pronájmu kol
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Sdílený bazén
Privátní bazény
Bezbariérové pokoje
Postele king size
Individuálně ovládaná klimatizace
Přeprava v areálu el. vozíky
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Nový hotel Gennadi Grand Resort postavený v roce 2017 se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos, přímo u pláže v klidném místě zálivu Gennadi. Původní vesnička Gennadi nad dlouhou písčito-oblázkovou pláží si zachovala svůj tradiční ráz, podél pobřeží najdete oblíbené taverny i plážové bary. Hlavní město Rhodos je vzdálené 63 kilometrů, městečko Lindos s antickou Akropolí 19 kilometrů. Nedotčený ráj windsurfingu a kitesurfingu Prasonissi je vzdálen 21 kilometrů.

Popis hotelu

Luxusní eco friendly Gennadi Grand Resort postavený v harmonii s okolní přírodou nabízí pro vaši dovolenou na Rhodosu moderní ubytování s možností privátních nebo sdílených bazénů.

Pláž & bazény

přímo u dlouhé písčito-oblázkové pláže,
tři sladkovodní bazény 1450 m², 560 m² a 290 m², dětský bazén a krytý vyhřívaný bazén,
lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži bez poplatku

Vybavení hotelu

hlavní restaurace Φiloxenia, steak house ΣΤK Grill restaurace, à la carte gurmet restaurace Εδesma, tradiční řecká taverna ouzerie Οuζo,
restaurace na pláži Aλati, à la carte restaurace Ten2One a několik barů,
oddělená restaurace pro podávání snídaní pro hosty ubytované ve vyšší kategorii pokojů (bližší informace rádi poskytneme),
živá hudba, minimarket, obchod se suvenýry, půjčovna aut,
kadeřnictví

Ubytování

klimatizované moderně zařízené pokoje s dvoulůžky nebo dvěma samostatnými lůžky,
koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
SAT TV, rádio, telefon, trezor, wifi,
malá lednička, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje,
balkón nebo terasa,
minibar na vyžádání

Stravování

snídaně, možnost dokoupení večeří nebo ultra all inclusive

Program all inclusive zahrnuje

 • snídaně formou bufetu od 07.00 do 10.30 hodin,
 • pozdní snídaně v hlavní restauraci od 10.30 do 11.00 hodin
 • oběd formou bufetu od 12.30 do 14.30 hodin,
 • večeře formou bufetu od 19.00 do 21.30 hodin,
 • nápoje v hlavní restauraci během jídla, alkoholické a nealkoholické nápoje během dne v barech,
 • lehké snacky během dne u bazénu,
 • plážový bar a je otevřen denně od 11.00 do 18:00 hodin, pool bar od 12.30 do 00.00 hodin,
 • úprava pro různé diety dle potřeby na vyžádání,
 • večeře v à la carte restauraci po předchozí rezervaci:
  1 x pro pobyty na 3-4 noci
  2 x pro pobyty na 5-6 noc
  3 x pro pobyty na 7-9 nocí
  4 x pro pobyty na 10-11 nocí
  5 x pro pobyty na 12-13 nocí
  6 x pro pobyty na 13-14 nocí

Sport & zábava

fitness centrum, tenisové kurty, jóga, pilates a aqua pilates, vodní aerobik, boccia, plážový volejbal,
možnost půjčení horských kol a zajištění doprovázených výjezdů a výšlapů,
na pláži nabídka vodních sportů od externí společnosti, pro hotelové hosty možnost soukromých plaveb na okolní pláže za poplatek,
golf 44 kilometrů od hotelu

Pro děti a juniory

dětský bazén, dětské kluby během hlavní sezóny pro děti od 4 do 14 let

Internetové připojení

wifi

Relaxace & wellness

The Spa - péče o obličej, tělo i duši, vnitřní bazén, vyhřívané Jaccuzi, vybavené fitness centrum, asistence osobních trenérů, sauna

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

PROMO dvoulůžkový pokoj

Cenově výhodná nabídka pokoje bez možnosti výběru výhledu či konkrétního umístění. Interiér 30 m², individuálně klimatizované, moderně zařízené pokoje, open plan koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, rádio, telefon, trezor, lednička, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady

Interiér 30 m², individuálně klimatizované, moderně zařízené pokoje, open plan koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, rádio, telefon, trezor, lednička, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Dvoulůžkový pokoj s privátním bazénem, výhled do zahrady / výhled na moře

interiér 30 m², individuálně klimatizované, moderně zařízené pokoje, open plan koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, rádio, telefon, trezor, lednička, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, balkón nebo terasa s privátním bazénem. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Junior suita výhled do zahrady / výhled na moře

Interiér 40 m², individuálně klimatizované moderně zařízené junior suity s dvoulůžky nebo dvěma samostatnými lůžky a pohovkou, open plan koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, rádio, telefon, trezor, lednička, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Junior suita privátní bazén výhled zahrada / výhled na moře

Interiér 40 m², individuálně klimatizované moderně zařízené junior suity s dvoulůžky nebo dvěma samostatnými lůžky a pohovkou, open plan koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, rádio, telefon, trezor, lednička, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, terasa, privátní bazén. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Suita výhled do zahrady / výhled na moře

Interiér 47 m², individuálně klimatizované moderně zařízené suity s oddělenou ložnicí a rozkládací pohovkou nebo dvěma samostatnými pohovkami v obývacím pokoji, open plan koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, rádio, telefon, trezor, lednička, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Suita s privátním bazénem výhled zahrada / výhled na moře

Interiér 47 m², individuálně klimatizované moderně zařízené suity s oddělenou ložnicí s s dvoulůžky nebo dvěma samostatnými lůžky a rozkládací pohovkou nebo dvěma samostatnými pohovkami v obývacím pokoji, open plan koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, rádio, telefon, trezor, lednička, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, terasa, privátní bazén. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Dvouložnicová suita výhled zahrada

Interiér 80 m², individuálně klimatizované moderně zařízené suity se dvěma oddělenými ložnicemi s s dvoulůžky nebo dvěma samostatnými lůžky a obývací částí s pohovkou, dvě open plan koupelny se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, rádio, telefon, trezor, lednička, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Dvouložnicová suita výhled výhled na moře privátní bazén

Interiér 80 m², individuálně klimatizované moderně zařízené suity se dvěma oddělenými ložnicemi s s dvoulůžky nebo dvěma samostatnými lůžky a obývací částí s pohovkou, dvě open plan koupelny se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, rádio, telefon, trezor, lednička, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu čaje, terasa, privátní bazén. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

 • místní taxu,
 • připojištění – bližší informace zde,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Doporučujeme seznámit se s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Gennadi

Původní vesnička Gennadi nad dlouhou písčito - oblázkovou pláží na východě ostrova Rhodos, si zachovala svůj tradiční ráz. Oblast Gennadi navazuje na 5 kilometrů vzdálené letovisko Kiotari, podél pobřeží najdete oblíbené taverny i plážové bary. Historické městečko Lindos je odsud necelých 19 kilometrů, známé Prasonissi, oblíbené surfaři, 21 kilometrů a hlavní město Rhodos 63 kilometrů. Gennadi nabízí výborné podmínky pro pohodovou dovolenou na Rhodosu.
Transfer z letiště asi hodinu a 10 minut. Více informací o Gennadi