Rádce pro výběr dovolené

Vyberte si svůj zájezd do Řecka či na Kypr

Řecko stejně jako řecké ostrovy i Kypr jsou lokality, které kromě nádherného pobřeží a hřejivého slunce nabízí nepřeberné možnosti pro strávení volných dní vaší dovolené. Je jen na vás, abyste si zvolili to správné místo a zájezd, který bude vyhovovat právě vašim představám z hlediska úrovně ubytování i ceny.
Pro usnadnění volby jsme pro vás připravili malý orientační přehled níže.
Kromě toho se na nás samozřejmě můžete kdykoli s důvěrou obrátit se svými dotazy a požadavky. Známe Řecko dobře a rádi vám doporučíme vhodné tipy.

St.Nicolas Bay

JAKÉ UBYTOVÁNÍ ZVOLIT?

 1. Ubytování ve studiích a apartmánech

  je vhodné pro klienty, kteří si chtějí dopřát snídani v soukromí a mít možnost vlastního vaření. Nabízíme ubytování od jednoduše vybavených studií až po luxusní apartmány s veškerým komfortem. Zajistit lze i samostatné ubytování.
 2. Ubytování v cenově dostupných hotelech

  většinou s dobrou polohou u moře je skvělou volbou pro dovolenou, kdy je hlavním cílem pobyt u moře a seznamování s životem místních bez požadavku na vysoký standard ubytování. Tyto nabídky bývají časově omezeny.
 3. Hotely s all inclusive v Řecku

  nabízí bezstarostnou dovolenou, při níž si můžete po celý den dopřávat vedle hlavních jídel také své oblíbené nápoje, kávu i zmrzlinu. V rámci all inclusive bývají zdarma lehátka a slunečníky a zpravidla i řada sportů
 4. Dovolená v Top hotelech

  nabízí prostředí luxusních designových a butique hotelů s ubytováním v suitách nebo vilách s možností soukromých bazénů, nadstandardní služby pro náročné klienty, wellness centra apod.
 5. Hotely jen pro dospělé - couples only hotels

  jsou určeny pro klidnou dovolenou ve dvou, bez přítomnosti dětí. Resorty jen pro dospělé klienty nabízíme na Rhodosu, Korfu a dalších místech.

  Chcete-li cestovat sám/-a, určitě si vyberete z našeho přehledu jednolůžkových pokojů.

 6. Ubytování v samostatných vilách

  nabízíme pro ty z vás, kteří si chtějí užít nerušenou rodinnou dovolenou v soukromí. Vily jsou v atraktivních lokalitách na Krétě, Zakynthu, Samosu a dalších ostrovech.

TIPY PRO VÁS

 1. Zájezdy vhodné pro děti

  je potřeba pečlivě vybrat, abyste svou rodinnou dovolenou u moře strávili v pohodě a klidu. Připravili jsme pro vás proto

  Doporučení pro pobyty s dětmi

 2. Víkendy v Řecku

  jsou ideální pro ty z vás, kteří jste limitováni časem a chcete si dopřát krátký relax u moře. Máte-li svou vlastní představu, která místa chcete navštívit, nabízíme také

  Individuální pobyty

 3. Plavby po Egejském moři

  jsou nejlepší možností, jak poznat během jednoho zájezdu několik řeckých ostrovů, popřípadě i Turecko. Plavby zajišťujeme včetně navazující letecké dopravy a ubytování.
 4. Svatební cesty

  nabízíme do míst s nádhernými scenériemi. Vybrané hotely jsou určené jak pro novomanžele na líbánkách, tak pro všechny romantiky, kteří si chtějí užít soukromí v pěkném prostředí.

AKTIVNÍ DOVOLENÁ

 1. Cesty za golfem

  pro ty z vás, kteří chtějí vyzkoušet místní greeny. Kromě golfu se nabízí i řada dalších sportů.
 2. Windsurfing a kiteboarding

  patří spolu s dalšími vodními sporty k nejoblíbenějším aktivitám na řeckých plážích.
 3. Cyklistika

  pro udržení své kondice si můžete půjčit na místě kolo včetně přilby.

PRO VAŠE POHODLÍ ZAJIŠŤUJEME

 1. POJIŠTĚNÍ

  v ceně zájezdu je zahrnuto základní pojištění léčebných výloh a asistenční služby. Pro případné stornování zájezdu, poškození zavazadla a celkově širší ochranu doporučujeme připojištění.
 2. TRANSFERY TAXÍKEM

  pro vaše pohodlí jsou u některých zájezdů v ceně, pokud nikoli, objednáme je pro vás za příplatek.
 3. VYUŽITÍ LETIŠTNÍHO SALONKU

  pro zpříjemnění odbavení se nabízí v rámci službyTravel Plus Comfort, která kromě využití letištního salónku zahrnuje i stravování během letu, vyšší váhový limit pro vaše zavazadla a rezervaci míst v letadle.
 4. KOMFORTNÍ VIP ODBAVENÍ

  pro příjemný začátek dovolené vám můžeme zajistit prostřednictvím VIP Service Clubu.
  Ještě větší komfort poskytuje pronájem soukromého letadla pro vaši rodinu či skupinu přátel.
 5. ONLINE PRODEJ

  nabízí možnost rezervovat si svůj zájezd pohodlně z domova přímo na našem webu a ještě navíc získat za online rezervaci výhodnou slevu.

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete-li se nás na cokoli zeptat, neváhejte nás kontaktovat.
Rádi vám pomůžeme s výběrem vašeho zájezdu tak, aby co nejvíce odpovídal vašim představám a termínovým možnostem, a ochotně připravíme individuální kalkulace.