Nabídka služeb a salonků na letišti Václava Havla Praha

VIP Service Club Continental

Čekání na odlet si na letišti V. Havla v Praze můžete zpříjemnit v pohodlí salonku s občerstvením a zajištěním individuálního odbavení. Přesné podmínky, provozní dobu a ceny níže uvedených nabídek zjistíte proklikem na Bližší informace.
V případě zájmu pro vás požadovanou službu objednáme.

FastTrack Lounge

Terminál 2 - jediný salónek se vstupem z veřejné části letiště nabízí kompletní odbavení včetně zavazadel a občerstvení, navíc také možnost pobytu doprovázející osoby, která necestuje.
Bližší informace a ceny

Erste Premier Lounge

Terminál 2 - druhé patro, zajišťuje individuální odbavení, občerstvení, pohodlí a komfort salonku, k zapůjčení tablety, pracovní koutek s PC, denní tisk. Premier Private Lounge nabízí také oddělený VIP salonek pro vaše naprosté soukromí a pohodlí s privátním barem.
Bližší informace a ceny

Mastercard Lounge

Terminál 1 - druhé patro, je určen pro cestující do zemí mimo shengenský prosto. Nabízí pohodlí salonku, občerstvení, dětský koutek, k zapůjčení tablety, pracovní koutek s PC, denní tisk.
Bližší informace a ceny

VIP Service Club CONTINENTAL

Terminál 1 a Terminál 2
Soukromí a diskrétnost, VIP servis, okamžité odbavení včetně zavazadel bez čekání na přepážkách v pohodlí salonku před odletem, po příletu odvoz přímo z letadla a doručení zavazadel do Clubu CONTINENTAL.
Bližší informace a ceny

 

NABÍDKA LETENEK