Travel Asistent MAXI

Nonstop asistenční služba vám poskytne aktuální informace a okamžitou pomoc na cestách

Click2Claim

Připravte se na cestu a získejte asistenční službu 24 hodin denně, ať vás na letišti nic nezaskočí. Travel Asistent MAXI vám pomůže v případě problémů s letem nebo zavazadly, s odškodněním za zpožděný či zrušený let, popřípadě i se složitými podmínkami vycestování z důvodu pandemie covid-19.

Vyplnit žádost o kompenzaci
Komplexní asistence při problémech na letišti
Skvělá cena jen 89 Kč
Aktuální informace ohledně covid
K dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu
Pomoc při refundaci zpožděného/zrušeného letu
Travel Asistent

Travel Asistent MAXI

S Travel Asistent MAXI nejste na problémy na cestách nikdy sami. Zajistí vám komplexní pomoc při jakýchkoliv potížích na letišti, ať už se týkají letu, zavazadel či čehokoliv jiného. Více zde.
Covid Assistance

Covid Assistance

Buďte v obraze. Díky Covid Assistance kdekoliv okamžitě získáte informace o aktuálních podmínkách vycestování a povinnostech v souvislosti s covid-19. Více zde.
Pomoc s odškodněním

Pomoc s odškodněním

Došlo k výraznému zpoždění či zrušení letu nebo vám odepřeli vstup na palubu? Travel Asistent MAXI vám pomůže získat odškodnění 250–600 EUR dle nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 261/2004. Více zde.
Nonstop Servis

Nonstop servis 24/7

Služby Travel Asistent MAXI pro řešení problémů na cestě i Covid Assistance pro získání všech potřebných informací jsou vám k dispozici kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně sobot, nedělí a státních svátků.

Jak funguje Travel Asistent MAXI

Jak funguje Tavel Asistant MAXI