Cena za osobu od: 24 250 | 22 720 Kč | 17.10. / 4 dny
All inclusive
Transfer taxíkem v ceně
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Široká písečná pláž
U nádherné pláže
Pro rodiny s dětmi
Boutique hotel
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Vybrané sporty v ceně
Tenisové kurty bez poplatku
Fitness bez poplatku
Wifi
Tématické večery
Animační programy pro děti i dospělé
Využití surovin z místních biofarem
Klidné místo v dosahu centra
Aquapark nebo tobogán u/v hotelu

Děti ZDARMA

Ubytování a strava pro všechny děti ZDARMA pro pobyty do 20.6. a od 10.7. do 28.8.2024.

Popis hotelu

Poloha

Areál hotelu Grecotel Costa Botanica se rozkládá přímo u kilometr dlouhé písečné pláže na okraji letoviska Acharavi na severním pobřeží Korfu, 37 kilometrů od letiště.

Popis hotelu

Grecotel Lux.Me Costa Botanica, stavbou připomínající malebnou vesničku na Korfu, je novým přírůstkem hotelového řetězce Grecotel a nabízí stylové ubytování ve dvou částech v krásné a rozlehlé zahradě. Část s názvem Country House Hotel je tvořena sedmi sousedícími tematickými bloky - romantické Korfu, venkovský dům, svět botaniky a průzkumnická éra - postavenými kolem nádvoří lemovaného cypřiši, nesoucí jméno z benátských dob "Piazza Popolare". Část Summerhouses, ideální pro rodiny s dětmi, má čtyři budovy postavené ve stylu tradičních, butikových, korfských domů s vlastním nádvořím a exkluzivním využitím sladkovodního bazénu a restaurace The Club na pláži. Rodinné barbecue na pláži bude určitě patřit k nezapomenutelným zážitkům.

Pláž & bazény

kilometr dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře nesoucí ocenění Modré vlajky pro svou čistotu,
šest sladkovodních bazénů, jeden krytý bazén,
aqua park o rozloze 40.000 m²
slunečníky a lehátka na pláži i u bazénu zdarma

Vybavení hotelu

Piazza Popolare bufetová restaurace s kuchařskými show,
Beach Club restaurace na pláži, rodinné barbecue na pláži bude určitě patřit k nezapomenutelným zážitkům,
Grill House s nabídkou občerstvení po celý den,
creperie se slanými i sladkými palačinkami,
cukrárna,
několik barů

Ubytování

dvoulůžkové pokoje, studia a rodinné pokoje a suity v The Country House (TCH) a v The Summerhouses (TSH) i se sdílenými bazény a zahradami

Stravování

ultra all inclusive formou programu Lux Me

Program all inclusive zahrnuje

Sport & zábava all inclusive

ranní gymnastika, aerobik, step a aqua aerobik, posilovna, jóga, zumba, jogging,
venkovní tělocvična s asistencí školených trenérů od 09.00 do 17.30 hodin,
tři tenisové kurty (možnost osvětlení a zapůjčení vybavení), basketbal, plážový volejbal, minifotbal,
stolní tenis, badminton, boccia, deskové hry,
tématické večery s živou hudbou a večerní zábavné programy pro rodiny s dětmi

Pro děti a juniory

malé zoo, farma s oslíky,
pro nejmenší děti od 0 do 3 let Greco Baby nabízí možnost zapůjčení základního dětského vybavení - postýlky pro děti do dvou let, židličky, ohřívače lahví, sterilizátory, nočníky, WC redukce, stupátka, kočárky i monitory - doporučujeme objednat při rezervaci zájezdu,
Grecoland Club pro děti od 4 do 12 let s botanickou laboratoří a oslí farmou s domácími zvířaty,
aquapark

Internetové připojení

wifi zdarma na všech veřejných místech hotelu a v některých pokojích

Relaxace & wellness

Částečná rekonstrukce wellness centra
20.6.- otevření nové kryté tělocvičny, sálu pro pilates a kosmetického/kadeřnického salónu,
1.7.- otevření vnitřního bazénu, sálů pro masáže a lázeňskou péči a relaxaci,
15.7. - kompletní dokončení renovací, otevření hammam, sauny a zahájení vodních aktivit ve vnitřním bazénu,
- venkovní tělocvična s asistencí školených trenérů od 09.00 do 17.30 hodin má provoz nepřerušen, stejně jako prostory pro lázeňské programy a péči o obličej,
ve vedlejším hotelu možnost rezervace vnitřního bazénu, sauny a hammam za poplatek 20€ na osobu a den

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Botanica pokoj privátní balkón/ s verandou (TCH)

Interiér 28 m², klimatizované pokoje v části Country house v přízemí, v prvním patře, nebo ve druhém patře, ložnice s dvoulůžkem a možností přistýlky formou pohovky, koupelna s WC a sprchovým koutem nebo vanou, balkón nebo terasa, výhled do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let.

Country studio (TCH)

Interiér 35 m², klimatizované pokoje v části Country house v přízemí nebo v prvním patře, otevřená ložnice s dvoulůžkem a vlastní obývací částí s možností přistýlky formou pohovky, koupelna s WC a vanou, balkón nebo terasa, výhled do zahrady. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let.

Rodinný apartmán privátní balkón/Rodinný apartmán veranda a zahrada (TCH)

Interiér 56 m², klimatizované pokoje v části Country house v přízemí, v prvním patře, nebo ve druhém patře, dvě oddělené ložnice, koupelna s WC a vanou, velké šatní skříně, privátní balkón/veranda a zahrada, výhled do zahrady. Max. obsazenost 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Rodinný pokoj privátní balkón/Rodinný pokoj veranda a zahrada (TCH)

Interiér 46 m², klimatizované pokoje v části Country house v přízemí nebo prvním patře, dvě oddělené ložnice, jedna s dvoulůžkem a jedna se 2 oddělenými postelemi pro 2 děti do 12 let, koupelna s WC a sprchou přístupná z obou pokojů, velké šatní skříně, privátní balkón/veranda a zahrada, výhled do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Suita s hernou (TCH)

Interiér 80 m², klimatizované pokoje v části Country house ve vyšším patře, dvě oddělené ložnice s manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky a s možností přistýlky, velký obývací pokoj, koupelna s WC a sprchovým koutem nebo vanou, zastřešený balkón, výhled do zahrady. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 3 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Botanica bungalov loft privátní balkón (TSH)

Interiér 28 m², klimatizované pokoje v části Summer Houses v prvním patře, otevřená ložnice s dvoulůžkem, koupelna s WC a sprchovým koutem nebo vanou, balkón, výhled do zahrady nebo bazén. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Botanica bungalov zastíněná veranda (TSH)

Interiér 28 m², klimatizované pokoje v části Summer Houses v přízemí, otevřená ložnice s dvoulůžkem, koupelna s WC a sprchovým koutem nebo vanou, zastíněná veranda, výhled do zahrady nebo bazén. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Rodinný propojený loft privátní balkón (TSH)

Interiér 56 m², klimatizované pokoje v části Summer Houses v 1.patře, dvě oddělené ložnice s dvoulůžkem a možností přistýlky a dvě oddělené koupelny s WC a velkými šatními skříněmi, jedna se sprchovým koutem a druhá s vanou, privátní balkón, výhled do zahrady. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 3 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Rodinný propojený pokoj zastíněná veranda (TSH)

Interiér 56 m², klimatizované pokoje v části Summer Houses v přízemí, dvě oddělené ložnice s dvoulůžkem a možností přistýlky a dvě oddělené koupelny s WC a velkými šatními skříněmi, jedna se sprchovým koutem a druhá s vanou, zastíněná veranda, výhled do zahrady. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 3 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Rodinný loftový domov s balkónem (TSH)

Interiér 58-60 m², klimatizované pokoje v části Summer Houses v prvním patře, dvě ložnicové suity s vlastní koupelnou a obývacími prostory, v jedné je dvoulůžko, ve druhé dvě samostatná lůžka, s možností přistýlky formou pohovky, koupelny s WC a vanou, balkón, výhled do zahrady nebo omezený výhled na bazén. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 3 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Rodinný letní domov se zastíněnou verandou a zahradou (TSH)

Interiér 58-60 m², klimatizované pokoje v části Summer Houses v přízemí, dvě ložnicové suity s vlastní koupelnou a obývacími prostory, v jedné je dvoulůžko, ve druhé dvě samostatná lůžka, s možností přistýlky formou pohovky, koupelny s WC a vanou, zastíněná veranda a zahrada, výhled do zahrady nebo omezený výhled na bazén. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 3 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • místní taxu,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Acharavi

Letovisko Acharavi leží na severním pobřeží, asi 40 kilometrů od hlavního města Korfu. Krásná 7 kilometrů dlouhá písčitá pláž je ideální i pro klienty, kteří se chtějí během dovolené na Korfu věnovat vodním sportům. Díky klidnému prostředí a pozvolnému přístupu do moře je vhodné pro rekreaci rodin s dětmi. Acharavi nabízí atmosféru typického řeckého letoviska s obchůdky, kavárnami a tradičními tavernami.
Transfer z letiště asi 60 minut. Více informací o Acharavi