Cena za osobu od: 17 220 Kč | 17.10. / 4 dny
Snídaně
Pro rodiny s dětmi
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Vodní sporty
Dětské brouzdaliště
Wifi
Bezbariérové pokoje

Popis hotelu

Poloha

Grecotel Plaza Spa Apartments se nachází na severozápadní Krétě, asi 2,5 kilometrů od historického centra města Rethymno a 80 kilometrů od letiště v Heraklionu . V okolí je řada obchůdků, taveren a půjčoven aut. Hotel leží přímo u 300 metrů dlouhé písečné pláže.

Popis hotelu

Apartmánový komplex Grecotel Plaza Spa Aparments je vystavěn ve stylu klasické krétské vesničky a nabízí pro dovolenou na Krétě komfortní rodinné apartmánové ubytování

Pláž & bazény

dva sladkovodní bazény,
jeden napůl vnitřní a napůl vnější sladkovodní bazén v zimních měsících vyhřívaný,
dětský bazén,
písečná 300 metrů dlouhá pláž, místy s oblázky při vstupu do vody,
lehátka, slunečníky a osušky na pláži i u bazénů bez poplatku

Vybavení hotelu

recepce, restaurace, bar

Ubytování

klimatizovaná studia a apartmány, koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
SAT/TV, DVD, telefon, mini HIFI, trezor, lednička, myčka, mikrovlnná trouba, plně vybavený kuchyňský kout, žehlička, balkón nebo terasa, možnost ubytování větších rodin v prostorných apartmánech, mezonetech a loftech, v některých je ubytování pro děti zajištěno na palandách

Stravování

snídaně, lze dokoupit večeře

Sport & zábava

fitness centrum, stolní tenis, aerobic a aqua aerobic, na pláži možnost vodních sportů včetně potápění

Pro děti a juniory

dětský bazén,
pro nejmenší děti od 0 do 3 let Greco Baby nabízí možnost zapůjčení základního dětského vybavení - postýlky pro děti do dvou let, židličky, ohřívače lahví, sterilizátory, nočníky, WC redukce, stupátka, kočárky i monitory - doporučujeme objednat při rezervaci zájezdu,
Grecotel Club pro děti od 4 do 12 let s odborným dohledem, na vyžádání lze zajistit hlídání

Internetové připojení

wifi zdarma ve veřejných prostorách a většině pokojů

Relaxace & wellness

Plaza Spa nabízí saunu, hammam, fitness, možnost masáží a kosmetických služeb

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Plaza studio/výhled na moře

Interiér 31 - 42 m², v přízemí nebo 1.patře, výhled do zahrady nebo na moře, dvouúrovňové ubytování – přízemí obývací část s kuchyňským koutem, v patře ložnice Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Plaza apartmán s verandou

Interiér 38 - 43 m², v přízemí, oddělená ložnice, obývací část s kuchyňským koutem a dvěma lůžky nebo palandami, veranda s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Rodinný apartmán

Interiér 38 - 43 m², v přízemí nebo v 1. patře, výhled do zahrady nebo částečný výhled na moře, oddělená ložnice, obývací část s kuchyňským koutem a lůžky pro dvě osoby. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Petit loft mezonet

Interiér 41 m², v 1.patře s výhledem do zahrady, dvouúrovňové ubytování s kuchyňským koutem a ubytováním pro dvě osoby ve vstupní části a samostatnou ložnicí s koupelnou v patře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Master loft mezonet

Interiér 41 - 63 m², v 1.patře s výhledem do zahrady nebo částečným výhledem na moře, dvouúrovňové ubytování s kuchyňským koutem a ubytováním pro dvě osoby ve vstupní části a samostatnou ložnicí v patře. Některé pokoje jsou palandami a 2 koupelnami. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 2 děti.

Apartmán výhled na moře

Interiér 38 - 43 m², v přízemí nebo v 1. patře, přímý výhled na moře, oddělená ložnice, obývací část s kuchyňským koutem a lůžky pro dvě osoby nebo palandami. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Dvouložnicový loft mezonet

Interiér 62 - 97 m², v 1.patře s výhledem do zahrady, dvouúrovňové ubytování s kuchyňským koutem, oddělenou ložnicí a koupelnou ve vstupní části a samostatnou ložnicí s koupelnou v patře. V některých loftech jsou palandy. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Velký apartmán Plaza

Interiér 62 - 97 m², v přízemí nebo v 1. patře, výhled do zahrady, nabízí dvouúrovňové ubytování - v přízemí obývací část s kuchyňským koutem, oddělená ložnice a koupelna, v patře ložnice s koupelnou nebo jednoúrovňové uspořádání se 2 ložnicemi, 2 koupelnami a prostornou obývací částí s kuchyňským koutem. V některých apartmánech jsou pro děti palandy. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 2 děti.

Rodinný apartmán s bazénem

Interiér 38 - 43 m², v přízemí, výhled do zahrady, oddělená ložnice, obývací část s kuchyňským koutem a palandami, pro 3 dospělou osobu lze doplnit přistýlku. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Apartmán Fortezza přímý výhled na moře

Interiér 80 m², v 1. patře s přímým výhledem na moře, nabízí velkorysé dvouúrovňové ubytování - v přízemí obývací část s kuchyňským koutem pohovkou a koupelnou, oddělená ložnice a koupelna, v patře další samostatná ložnice s koupelnou. Max. obsazenost 5 dospělých osob.

Apartmán Città Vecchia u bazénu

Interiér 63 m², v přízemí s výhledem na moře a přímým přístupem k hotelovému bazénu, dvě oddělené ložnice s koupelnami, obývací část s kuchyňským koutem a pohovkou Max. obsazenost 4 dospělé osoby a dítě.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • asistenci delegáta,
 • u pokoje typu Famous Class Deluxe jednoložnicová bungalov suita výhled na moře privátní bazén nestandartní stornopodmínky, doporučujeme připojištění – bližší informace na vyžádání,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • transfery,
 • připojištění – bližší informace zde,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Rethymno

Benátský přístav Rethymno je třetím největším městem ostrova Kréta a podle mnohých návštěvníků nejhezčí z celého ostrova. Najdete tu mešity, zachované turecké domy se zastřešenými balkony i zajímavé paláce benátských šlechticů, které dnes slouží kulturním institucím. Akropole starověkého Rethymna se nachází pod mohutným benátským hradem Fortezza. Středověké stavby dávají současnému živému Rethymnu zvláštní romantický ráz. Dovolená Kréta Rethymno nabízí spojení relaxace u moře s poznáním půvabného řeckého města.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 70 minut. Více informací o Rethymno