Okružní plavby po řeckých ostrovech

Aktualizováno: 03.11.2022

Romantika i poznání

Okružní plavby po Egejském moři nabízí poznání atraktivních řeckých ostrovů a zajímavých míst na pobřeží. Na palubě luxusní lodi má dovolená zcela jiný rozměr, každý den zakotví loď někde jinde a scenérie se neustále mění. Máte tak příležitost seznámit se s různými památkami i kulturami. Právě poznání spousty zajímavých míst v krátkém časovém úseku, je největší předností okružní plavby.

Okružní plavby-program

Program okružních plaveb po Egejském moři zpravidla začíná v dopoledne v v přístavu Pireus. Ještě tentýž den navštívíte třeba ostrov Mykonos nebo ostrov Santorini a druhý den ráno už připlouváte k pobřeží Turecka.
V každé zastávce je možnost řady výletů, pokud se nechcete účastnit organizovaných výprav po památkách, můžete zůstat na lodi anebo se vylodit v přístavu a prohlížet si navštívenou lokalitu individuálně.

Jen pozor na dodržení stanoveného času nalodění, okružní plavby mají pevně stanovený časový rozpis a na nikoho se nečeká. Navíc velká loď nemůže vždy zakotvit až v přístavu, takže se klienti z i na pevninu dopravují na menších člunech.

Průběh plavby

Dovolená na lodi je exkluzivním zážitkem s puncem luxusu. O komfort cestujích se stará početná posádka, běžně to bývá až 300 osob personálu na 600 klientů. Váš domov je po celou dobu okružní plavby v kajutě na lodi, kde máte kromě ubytování zajištěno po celý den i stravování, platí se jen za nápoje. Během okružní plavby můžete relaxovat a slunit se u bazénu na palubě nebo využít nabidku wellness služeb a masáží. Mořským větrem zacuchané vlasy si můžete nechat upravit v místním kadeřnickém salónu,dopřát si tu můžete i pedikúru a manikúru. Přímo na lodi jsou obchody s kosmetikou, módním oblečením a doplňky, které vzhledem k bezcelní zóně pořídíte za zvýhodněné ceny.

Pro okružní plavby jsou typické večery plné zábavy s živou hudbou různých žánrů a tematickými večírky. Můžete také sledovat ukázky světových muzikálů anebo zkusit své štěstí v místním kasinu. Největší událostí je pak kapitánský večírek, který zahajuje velitel lodi v bělostné uniformě slavnostním přípitkem. Pro tyto příležitosti platí přísný dress code dámy musí mít dlouhé večerní toalety a muži smoking. Po protančené noci se můžete těšit na seznámení s dalším zajímavým místem, ostrovem nebo kontinentem.

Kombinace plavby s poznáním Athén

Okružní plavby lze kombinovat s pobytem v hlavním městě Řecka - Athénách.

Lindian Village 5*

Rhodos
Lardos
Elegantní ubytování Více

Daios Cove 5*

Kréta
Agios Nikolaos
Rozmazlujte se luxusem Více

Maria

Olympská riviéra
Nei Pori
Prostorné ubytování Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024