Nejlepší golf ve Středomoří

Aktualizováno: 13.01.2023
The Westin Resort Costa Navarino 5*

Costa Navarino - top destinace Středomoří

Nachází se v úžasném zálivu se širokou písečnou pláží na jihozápadním Peloponésu. Rozsáhlý resort poskytuje nové trendy zážitkového cestování a relaxace v ekologicky čistém prostředí. Je proto ideální možností jak spojit golf s rodinnou dovolenou plnou zajímavých aktivit a nezapomenutelných vzpomínek. Aktuálně zahrnuje Costa Navarino čtyři perfektní osmnáctky : The Bay Course, The Dunes Course, The Hills a International Olympic Academy Golf Course. Design posledních dvou nových nemá na svědomí nikdo menší než legenda Ryder Cupu, José Mariá Olazábal. V současné době tedy Costa Navarino nabízí v okruhu třinácti kilometrů hned čtyři hřiště, kde se dá hrát téměř celoročně. Mezi jednotlivými hotely a golfovými areály Costa Navarino je zajištěna bezplatná doprava shuttle busem včetně přepravy a úschovy golfových bagů.

Moderní W Navarino Waterfront

Resort Costa Navarino dosud tvořily dva hotely – impozantní The Romanos, a Luxury Collection Resort 5* v antickém stylu a oblíbený The Westin Resort Costa Navarino 5*. Na konci léta 2022 k nim přibyl ještě W Navarino Waterfront s vynikající polohou přímo u dlouhé písečné pláže. Design tohoto nového pětihvězdičkového komplexu je inspirován tradiční architekturou a využívá přírodní materiály jako je dřevo, kámen a rákos. Nabízí stylové ubytování 246 pokojích, apartmá a úžasných plážových vilách s vlastním bazénem. Součástí je i několik restaurací a živý plážový klub s výhledem na záliv Navarino.

Relaxace v nádherné ekologicky chráněné krajině

Při budování resortu Costa Navarino v téměř nedotčené přírodě písečného zálivu v Messinii na Peloponésu byl kladen velký důraz na ochranu přírody. Cílem bylo zachování ekologické rovnováhy a místního rázu krajiny, spojené s antickými mýty. Celý areál je v rámci ekologické filozofie bez aut, ale místní personál s bugy komfortně přepravuje hosty po resortu.

Aktivní life style

Možnosti aktivit jsou téměř nepřeberné a málokterý návštěvník stihne vše využít. Celodenní zábavu zajišťuje plážový klub s centrem vodních sportů, včetně potápění, jachtingu a plachtění. Milovníky tenisu určitě nadchne akademie známého tenisového trenéra hvězd - Mouratoglou. A samozřejmě si tu můžete půjčit kola k výletům do okolí s dechberoucí přírodou, zlepšit kondici v místním fitness centru nebo si zahrát squash. Pro nejmenší je tu skvělé vybavený vodní park s nejrůznějšími skluzavkami a dalšími vodními radovánkami, které děti tak milují. Pobyt lze využít také ke zkrášlujícím procedurám a masážím v exkluzivním lázeňském centru Anazoe spa, kde je i bazén s mořskou vodou.

Rozvoj resortu Costa Navarino

Kromě hotelů The Westin, Romanos a W Navarino Waterfront bude od jara 2023 součástí resortu i prestižní Mandarin Oriental, jedná se o první hotel této značky v Řecku. Zajímavostí je, že byl navržen renomovanými řeckými architekty, kteří mají cit pro ráz místní krajiny a dokážou využít tradiční stavební materiály.

Westin Costa Navarino 5*

Peloponés
Costa Navarino
V úžasné zahradě u moře Více

The Romanos Resort 5*

Peloponés
Costa Navarino
Impozantní styl a skvělý servis Více

W Costa Navarino 5*

Peloponés
Costa Navarino
Nádherný výhled na Jónské moře Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024