Poděkování za věrnost

Slevy pro stálé klienty

Sleva 8 % z ceny zájezdu

Vážíme si přízně a důvěry našich Stálých klientů, kteří služby naší cestovní kanceláře využívají opakovaně. A neustále se spolu se svými spolupracovníky v Řecku snažíme tuto důvěru nezklamat. Klienti, kteří si přímo u naší cestovní kanceláře GREECE TOURS zakoupili zájezd v posledních 5 letech alespoň dvakrát, získají při rezervaci zájezdu přímo v naší cestovní kanceláři GREECE TOURS anebo při rezervaci online prostřednictvím našeho webu slevu 8 % ze základní ceny zájezdu.*
Karta stálého klienta

SLEVY, BONUSY A VÝHODY PRO STÁLÉ KLIENTY


• Slevu Stálého klienta* můžete kombinovat se slevou za online rezervaci
• Stálým klientům zasíláme přednostně zvýhodněné nabídky
• Vycházíme vstříc individuálním požadavkům na termín a typ ubytování
• Poskytujeme bonus 400 Kč za každého nového klienta, kterého nám doporučíte (do počtu osob pro výpočet bonusu se nezahrnují děti)
• Nemůžete-li v letošním roce na dovolenou odjet, získají uvedenou slevu Vámi doporučení zákazníci
• Zajišťujeme bonusy v řeckých tavernách, prodejnách řeckých potravin i dalšího atraktivního zboží

Pokud jste s námi cestovali do Řecka, na řecké ostrovy nebo Kypr v posledních pěti letech alespoň dvakrát a kartu Stálého klienta dosud nemáte, kontaktujte nás, obratem vám ji zašleme.

DALŠÍ BONUSY PRO STÁLÉ KLIENTY


Pro naše věrné zákazníky – držitele karty Stálého klienta - jsme dojednali níže uvedené bonusy a slevy. Bude-li se vám stýskat po Řecku, můžete si zajít do řecké taverny, nakoupit řecké speciality nebo další výrobky. Během roku budeme tyto stránky doplňujeme další atraktivní nabídky. S kartou Stálého klienta získáte níže uvedené slevy:

Řecké taverny, restaurace a kavárny sleva 10 %

TAVERNA THESSALONIKI
Vltavská 168, 252 06 Davle
tel: 257 770 225, 777 665 092
TAVERNA OLYMPOS
Kubelíkova 9, 130 00 Praha 3
tel.: 222 722 239
www.taverna-olympos.eu
KAVALA – řecká restaurace
Charlese de Gaulla 5, Praha 6
tel.: 224325 181
www.kavala-praha.cz
KAVÁRNA HALF AND HALF
Václavské nám. 51, Praha 1
tel.: 222 240 696


Řecké potraviny sleva 10 %

• GREEK CORNER Francouzská 836/31, Praha 2 - Vinohrady, tel: 222 524 349
• GREEK CORNER Milady Horákové 27, Praha 7 - Bubeneč, tel: 222 984 469
• www.greekcorner-prague.com
• V obchodech Greek Corner si můžete zakoupit exkluzivní řecké lahůdky a vína. Nabízí se tu ale také olivový olej, koření, káva a cukrovinky.


Řecká přírodní kosmetika sleva 15 %


E-SHOP www.giagia.cz, nabízející kosmetiku MASTIC SPA, tel.: 274 782 410, možné je i osobní vyzvednutí na adrese Notia, Blanická 16, Praha 2
Mastic Spa je tradiční řecká přírodní kosmetika s obsahem léčivé pryskyřice mastichy. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios. Její výjimečnost platí již od starověku, kdy byla ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka.


Ostatní nabídky sleva 10 %

JANIS FASHION
butik s módními oděvy
Václavské nám 49
Praha 1
JANIS SHOES
butik s módními oděvy
Václavské nám 49
Praha 1

ERV Evropská pojišťovna, a. s.
Křižíkova 237/36a, 186 00 Praha 8, www.ervpojistovna.cz
Sleva na pojištění Single Trip, MultiTrip a LongPass pro všechny vaše individuální cesty do zahraničí.

Podmínky uplatnění slev

* Sleva se poskytuje ze základní ceny zájezdu, nevztahuje se na připojištění, příplatky za doobjednané stravování, taxi transfery, pokud nejsou součástí ceny, a dalších fakultativní služby. Slevu je nutno uplatnit při rezervaci zájezdu s uhrazením stanovené zálohy, nelze ji nárokovat dodatečně ani pro spolucestující osoby, které nesplňují podmínky. O slevu se snižuje doplatek zájezdu. Slevu nelze kombinovat ani sčítat s dalšími slevami a neposkytuje se u zvýhodněných nabídek nebo zlevněných zájezdů typu Last minute, First minute, Akční slevy ani u zkrácených pobytů, jednolůžkových pokojů a individuálně kalkulovaných zájezdů. V případě nároku na více slev je vždy poskytnuta sleva, která je pro klienta nejvýhodnější.. Maximální výše slevy na osobu je 3 000 Kč.