Aktualizováno: 16.01.2023

Získejte vstupenky na film Moje tlustá řecká svatba 2!

Moje tlustá řecká svatba 2

JAK VYHRÁT VSTUPENKY?


Stačí jednoduše uvést svou e-mailovou adresu do okénka Odebírejte novinky v patičce této stránky vpravo dole.
Pokud již novinky/newslettery odebíráte, budete do slosování zařazeni automaticky.

Každý výherce obdrží dvě vstupenky na slavnostní premiéru filmu v úterý 5.4. od 19.00 hod. v Cinema City v obchodním centru Flora.


Losování bude probíhat denně od 17.3. do 23.3.2016, výherci budou zveřejněni na této stránce.

Přejeme vám hodně štěstí a těšíme se na případné setkání.

Podívejte se na trailer k filmu Moje tlustá řecká svatba 2

Výherci slosování

1. Výherce slosování dne 17. 3. 2016 - paní Marie Málková – Praha
2. Výherce slosování dne 18. 3. 2016 - paní Eva Žilková - Praha
3. Výherce slosování dne 19. 3. 2016 - pan Nikos Karakis - Praha
4. Výherce slosování dne 20. 3. 2016 - paní Jarmila Steinbauerová
5. Výherce slosování dne 21. 3. 2016 - paní Iva Ondráčková - Praha
6. Výherce slosování dne 22. 3. 2016 - paní Zdeňka Žemlová - Praha
7. Výherce slosování dne 22. 3. 2016 - paní Dana Eklová - Praha

Pravidla a podmínky soutěže o vstupenky na premiéru filmu Moje tlustá řecká svatba 2

  1. Soutěž o vstupenky na premiéru filmu Tlustá řecká svatba 2 probíhá od 17.3. do 23.3.2016 na webové stránce www.greece-tours.cz.
  2. Přihlášení do soutěže je možné pouze prostřednictvím okénka „Odebírejte novinky“, umístěného v patičce této stránky vpravo dole. V případě jakýchkoli problémů s přihlášením nás neváhejte kontaktovat. Současně budou do slosování zahrnuty všechny emailové adresy uživatelů, kteří již novinky/newslettery odebírají.
  3. Uživatelé, odebírající novinky/newslettery před termínem zahájení soutěže, budou o podmínkách soutěže informováni prostřednictvím zaslaného newsletteru. Účastníci, kteří jsou do soutěže zařazeni automaticky na základě dříve projeveného zájmu o odběr novinek a nechtějí se soutěže účastnit, mohou svůj nezájem vyjádřit písemným nesouhlasem na e-mailovou adresu info@greece-tours.cz. Nesouhlasem s účastí v soutěží není zrušen odběr novinek a newslettery tak budou nadále zasílány.
  4. Do soutěže je zařazena každá e-mailová adresa pouze jednou. Opakované zadávání jedné e-mailové adresy může být považováno za porušení pravidel soutěže a vést k jejímu vyřazení ze soutěže.
  5. Pořadatelem soutěže je GREECE TOURS PRAGUE, spol. s r.o., IČO 43762638, provozovatel internetového serveru www.greece-tours.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže či celou akci zrušit bez udání důvodu. Výhry jsou nepřenosné, nejsou na pořadateli právně vymahatelné a nelze je směnit za hotovost.
  6. Odběrem novinek, vyjadřuje účastník akce souhlas s pravidly a souhlasí se zasíláním obchodních sdělení (novinek, slevových akcí a nových soutěží) na svůj uvedený e-mail. Tento souhlas platí pro společnost GREECE TOURS PRAGUE, spol. s.r.o. Z odběru novinek se lze kdykoli odhlásit jednoduchým způsobem.
  7. Účastník akce vyplněním e-mailové adresy a jejím odesláním uděluje, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu tohoto souhlasu společností GREECE TOURS PRAGUE, spol. s r.o. za účelem vyhodnocení soutěže a dalších marketingových činností. Výherci soutěže budou informováni po skončení soutěže na e-mailovou adresu, kterou uvedli.
  8. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo splní výše uvedené podmínky.