Cena za osobu od: 28 730 Kč | 19.05. / 5 dní
Snídaně
Palubní catering
Vily
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Vodní sporty a potápění
Dětské brouzdaliště
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Vyhřívaný bazén
Privátní bazény
Bezbariérové pokoje
Přeprava v areálu el. vozíky
Areál obklopený pěknou přírodou

Výhodný single green fee balíček

Pro rezervace provedené do 1.6.2024 získáte za cenu 3 her celkem 4 hry na kterémkoli 18jamkovém hřišti komplexu Costa Navarino se sdílenou buginou v ceně a možností tréninku na odpališti 90 minut denně. Platí pro pobyty od 23.5. do 10.9.2024.

Popis hotelu

Poloha

The Romanos, a Luxury Collection Resort, součást resortu Costa Navarino, se nachází v oblasti Messinia na jihozápadní části Peloponésu, přímo u nádherné písečné pláže. The Romanos poskytuje ideální podmínky pro pohodovou dovolenou na Peloponésu, kterou tu lze ideálně spojit s golfem na aktuálně nejlepších hřištích v Evropě. Letiště v Kalamatě je v dosahu 45 kilometrů, nejbližší vesnička Gialova je vzdálena šest kilometrů.
Autem se můžete z rezortu snadno dostat za poznáním slavných míst řecké historie - antickou Olympii, byzantské město Mystras nebo Nestorův palác.

Popis hotelu

Luxusní resort komplexu Costa Navarino, The Romanos, a Luxury Collection Resort je součástí Luxury Collection® - stovky nejlepších světových hotelů a letovisek ve více než 30 zemích. Rozkládá se podél dlouhé písečné pláže ve velké udržované zahradě se vzrostlými stromy a kvetoucími keři hned vedle hotelu The Westin Resort, jehož nabídky mohou klienti také využívat. Nabízí pohodu a ubytování na vysoké úrovni včetně suit se soukromými bazény a vil. Svým návštěvníků poskytuje možnost zajímavých sportovních aktivit. Kromě lázeňského centra Anazoe Spa je to rozmanitá škála kulturních, volnočasových a sportovních aktivit i golfu. Golfové hřiště The Dunes Course se nachází vedle hotelu, spojení na další tři špičkové golfové areály v dosahu 13 kilometrů je zajištěno shuttle busem. Velká pozornost je v celém resortu Costa Navarino věnována gastronomii. Taverny a restaurace s mezinárodní i tradiční řeckou kuchyní, vedené špičkovými odborníky, využívají místní kvalitní suroviny.

The Romanos navíc nabízí ve suitách a vilách s nadstandardním servisem, které se vyznačují vynikající, oceňovanou architekturou, elegancí a přepychem.

Pláž & bazény

dlouhá písečná pláž se světlým jemným pískem,
sladkovodní bazén, dětský bazén,
vnitřní vyhřívaný bazén,
přístup do dvou bazénů a dětského aquaparku se třemi novými nejmodernějšími skluzavkami v sesterském hotelu The Westin Resort,
lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži bez poplatku

Vybavení hotelu

restaurace, à la carte restaurace, taverna, kavárna,
několik barů,
bohatá sportovní nabídka areálu Costa Navarino včetně golfových hřišť v dosahu
obchody
holičství a kadeřnictví, heliport

Ubytování

prostorné dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky,
koupelna s vanou a sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle,
SAT/TV, minibar, telefon, rádio, vybavení pro přípravu kávy a čaje,
trezor, wifi, balkón nebo terasa,
možnost propojených nebo bezbariérových pokojů

Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří

Sport & zábava

18ti jamkové golfové hřiště se zázemím golfového clubu hned u hotelu, další tři hřiště v dosahu shuttle busem
golfová akademie,
vodní sporty - potápění, šnorchlování, vodní lyže
plachtění,
Tenisové centrum Mouratoglou včetně tenisových kurtů, večer osvětlených,
lezecké výpravy, cyklistické výpravy,
krytá lezecká stěna, fitness centrum,
badminton, bowling, stolní tenis,
pěší turistika, nordic walking,
dětský program

Pro děti a juniory

dětské kluby do 12 let, pro děti od 4 měsíců do 3 let lze zajistit hlídání,

Internetové připojení

wifi v celém areálu zdarma

Relaxace & wellness

exkluzivní lázeňské centrum Anazoe Spa, terapeutické procedury s olivovým olejem,
ledová jeskyně, mlžná sprcha,
ROMANOS Health Club wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem, jacuzzi, saunou a posilovnou

Internetové stránky hotelu

Více informací o resortu Costa Navarino

Popis pokojů

Deluxe pokoj výhled do zahrady

Interiér 43 m² dvoulůžkový pokoj s postelí velikosti King size nebo klasického dvoulůžka a s možností přistýlky, koupelna s vanou a sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, satelitní televize, minibar, telefon, rádio, trezor, připojení k internetu, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 3 dospělé osoby. Možnost propojených pokojů.

Deluxe pokoj výhled moře

Interiér 43 m² dvoulůžkový pokoj s postelí velikosti King size nebo klasického dvoulůžka a s možností přistýlky, koupelna s vanou a sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, satelitní televize, minibar, telefon, rádio, trezor, připojení k internetu, balkon nebo terasa s výhledem na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby. Možnost propojených pokojů.

Infinity pokoj výhled zahrada privátní bazén

Interiér 43 m² dvoulůžkový pokoj s postelí velikosti King size nebo klasického dvoulůžka a s možností přistýlky, koupelna s vanou a sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, satelitní televize, minibar, telefon, rádio, trezor, připojení k internetu, terasa s přímým vstupem do privátního infinity bazénu. Max. obsazenost 3 dospělé osoby. Možnost propojených pokojů.

Premium deluxe přímý výhled na moře

Interiér 43 m² dvoulůžkový pokoj s postelí velikosti King size nebo klasického dvoulůžka a s možností přistýlky, koupelna s vanou a sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, satelitní televize, minibar, telefon, rádio, trezor, připojení k internetu, terasa s privátním bazénem a výhledem na moře. Pokoj je situovaný u pláže The Dunes. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Premium Infinity pokoj přímý výhled na moře, privátní bazén

Interiér 43 m², dvoulůžkový pokoj s postelí velikosti King size nebo klasického dvoulůžka a s možností přistýlky, koupelna s vanou a sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, satelitní televize, minibar, telefon, rádio, trezor, připojení k internetu, terasa s výhledem na moře a přímým vstupem do privtáního infinity bazénu. Pokoj je situovaný u pláže The Dunes. Max. obsazenost 3 dospělé osoby. Možnost propojených pokojů.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu
 • pro odlety do 11.5.2024 leteckou dopravu Mnichov - Kalamata - Mnichov v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
 • pro odlety od 17.5.2024 leteckou dopravu Praha - Athény - Kalamata a zpět v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • transfery,
 • připojištění – bližší informace zde,
 • služby delegáta,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám
.

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Costa Navarino

Costa Navarino je luxusní areál v oblasti Messinia na jihozápadě Peloponésu, v místech s 4 500 let dlouhou historií, dosud nedotčených masovou turistikou. Je situován okolo zálivu s téměř kilometr dlouhou písečnou pláží, poblíž členitého pobřeží Peloponésu s malými zálivy, chráněnými skalisky. V krajině, porostlé po staletí olivovníky a vinicemi, se nachází řada pozůstatků z mykénské doby, ruiny klasických starověkých chrámů, středověké hrady a byzantské kostely.
Vzdálenost od správního centra Messinie, města Kalamata, je asi 45 kilometrů, od Athén ho dělí 250 kilometrů. Do nejbližšího přístavního městečka Pylos, vzdáleného 14 kilometrů a vesničky Gialova v dosahu 6 kilometrů je autobusové spojení.
Moderní komplex na Peloponésu je postupně rozšiřován v souladu s ekologickými hledisky a udržitelností, aby nebyla porušena místní příroda. Ve snaze o zachování krajinného rázu bylo přesazeno na 16 000 olivovníků, včetně staletých stromů. Hlavní filosofií komplexu Costa Navarino je vytvoření ideálního místa pro rekreaci, sport a zábavu s ohledem na místní flóru a faunu tak, aby jeho návštěvníci trávili dny odpočinku v souladu s přírodou. V pečlivě upravené krajině se spoustou zeleně přibyl v roce 2022 k hotelům The Westin Resort a The Romanos Luxury Collection třetí hotel nazvaný W Costa Navarino a v srpnu 2023 byl zahájen provoz prestižího hotelu Mandarin Oriental.
Transfer z Athén asi 3 hodiny
Transfer z Kalamaty asi 40 minut Více informací o Costa Navarino