Cena za osobu od: 32 260 | 28 420 Kč | 01.09. / 5 dní
Snídaně
Palubní catering
Široká písečná pláž
U nádherné pláže
Pro rodiny s dětmi
Rodinné pokoje
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Skluzavka u bazénu
Vodní sporty a potápění
Možnost pronájmu kol
Dětské hřiště
Dětské brouzdaliště
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Vyhřívaný bazén
Tématické večery
Animační programy pro děti i dospělé
Privátní bazény
Bezbariérové pokoje
Room servis 24 hodin denně
Využití surovin z místních biofarem
Areál obklopený pěknou přírodou
Propojené pokoje
Aquapark nebo tobogán u/v hotelu

Výhodný single green fee balíček

Pro rezervace provedené do 1.6.2024 získáte za cenu 3 her celkem 4 hry na kterémkoli 18jamkovém hřišti komplexu Costa Navarino se sdílenou buginou v ceně a možností tréninku na odpališti 90 minut denně. Platí pro pobyty od 23.5. do 10.9.2024.

Popis hotelu

Poloha

The Westin Resort Costa Navarino, situovaný v oblasti Messinia na jihozápadním Peloponésu, zajišťuje skvělé zázemí klientům všech generací včetně rodin s dětmi. Vzhledem k tomu, že přímo u hotelu se nachází golfové hřiště Dunes Course a na další tři hotelové areály je zajištěno spojení hotelovým schuttle busem, oblíbili si ho také golfisté. Letiště v Kalamatě je v dosahu 45 kilometrů, nejbližší vesnička Gialova je vzdálena šest kilometrů.
Autem se můžete z rezortu snadno dostat za poznáním slavných míst řecké historie - antickou Olympii, byzantské město Mystras nebo Nestorův palác

Popis hotelu

Velmi pěkný komplex nízkopodlažních budov The Westin Resort Costa Navarino vystavěný v tradičním stylu z místních materiálů v přírodních tónech, je zasazený do příjemné zahrady se subtropickými keři a záplavou levandulí, rozmarýnu, oregana a dalších voňavých bylinek.Centrem resortu je náměstí s amfiteátrem, obchody, restauracemi a řeckým kafeneiem. Na dlouhé písečné pláži s křišťálově čistou vodou Jónského moře, lze provozovat různé vodní sporty. Filosofií celého komplexu Costa Navarino je důraz na ekologii a udržitelný rozvoj cestovního ruchu v souladu s přírodou.

Pláž & bazény

téměř 1,5 kilometru dlouhá písečná pláž, místy s kamenitým vstupem do vody,
dva sladkovodní bazény, dětský bazén se skluzavkami, aquapark se třemi moderními tobogány,
vnitřní vyhřívaný bazén,
lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou hostům k dispozici bez poplatku u bazénů i na pláži
pláž se na noc uzavírá kvůli ochraně místní fauny

Vybavení hotelu

několik restaurací s nabídkou jídel od světově oceněných šéfkuchařů - hlavní restaurace Morias, italská restaurace s venkovním kinem, řecká taverna, asijská restaurace, bar s nabídkou rostlinných čajů, sendvičů a salátů, pool bar a bar s restaurací na pláži, resort využívá kvalitních potravin z místních biofarem, tradiční řecká kavárna,
holičství a kadeřnictví,
knihkupectví, lékárna, bankomat,
prádelna, čistírna,
možnost zajištění pronájmu auta,
obchody
Klienti resortu Westin mohou využívat restaurace a další vybavení sesterského hotelu Romanos, s výjimkou bazénu

Ubytování

dvoulůžkové klimatizované pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu,
koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle,
SAT/TV, telefon, minibar, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje,
žehlička a žehlící prkno, wifi bez poplatku, balkón nebo terasa,
možnost bezbariérového ubytování, propojených pokojů, rodinných suit a pokojů s privátními bazény

Stravování

snídaně formou bufetu, možností dokoupení večeří

Sport & zábava

tenisové centrum Mouratoglou zahrnuje 16 tenisových kurtů, včetně jednoho s travnatým povrchem a večerním osvětlením,
bowling, stolní tenis, squash, volejbal,
horolezecká stěna, krytá hala na basketbal,
v dosahu 13 kilometrů čtyři 18ti jamková golfová hřiště se zázemím pro hráče včetně restaurací a obchodu s golfovými potřebami, golfový areál Dunes Course se nachází přímo u hotelu, na další tři je zajištěná doprava shuttle busem
půjčovna kol, cyklistická stezka, horská cyklistika, turistické výpravy po okolí,
vodní sporty - kajaky, surfování, kiteboarding, potápění, plachtění, vodní lyžování, vzhledem k ochraně místní fauny nelze provozovat motorizované sporty, zájemci se mohou shuttle busem přepravit do hotelu W, kde je široká nabídka těchto aktivit
WestinWORKOUT® Fitness Studio, jóga

Pro děti a juniory

zábavný program v dětských klubech pro děti do 12 let zahrnuje poznávání historie a místní flóry a fauny, přičemž některých aktivit se mohou zúčastnit celé rodiny,
rozsáhlý aquapark pro všechny věkové kategorie s bazény, skluzavkou a dvěma tobogány, průlezkami a dalšími atrakcemi pro děti včetně zázemí s postýlkami a hygienickým zařízením pro malé hosty,
pro děti od 4 měsíců do 3 let lze zajistit hlídání,

Internetové připojení

wifi bez poplatku

Relaxace & wellness

Anazoe spa nabízí na ploše 4000 m² široký výběr speciálních léčebných procedur k celkové relaxaci, revitalizaci a omlazení, včetně thalassoterapie a masáží využívajících bohaté přírodní zdroje. Zaměřuje se především na terapie využívající olivový olej podle postupů dochovaných ze starověku. Můžete si tu také dopřát koupel ve slané vodě a vířivky. Součástí centra je mimo jiné krytý bazén, sauna s bylinnou párou, ledová jeskyně a různé typy masážních sprch. Využít lze různé druhy kosmetických služeb včetně manikúry a pedikúry.

Internetové stránky hotelu

Více informací o resortu Costa Navarino

Popis pokojů

Deluxe pokoj výhled do zahrady/na moře

Interiér 39 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, balkón nebo terasa s výhledem na resort nebo moře. Možnost ubytování 3 dospělých osob.

Rodinná suita výhled do zahrady

Interiér 70 m², ložnice, koupelna s vanou i sprchou a WC, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, druhá koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, balkón s výhledem do zahrady. Možnost ubytování 3 dospělých osob a 2 dětí.

Premium deluxe přímý výhled na moře

Interiér 39 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, balkón s přímým výhledem na moře. Možnost ubytování 3 dospělých osob.

Premium infinity pokoj přímý výhled na moře, privátní bazén

Interiér 39 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, výhled na moře, privátní bazén 23 m² v květnu a říjnu vyhřívaný. Možnost ubytování 3 dospělých osob.

Superior pokoj výhled do zahrady

Interiér 49 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, terasa s výhledem do zahrady. Možnost ubytování 2 dospělých osob a 1 dítěte.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu
 • pro odlety do 11.5.2024 leteckou dopravu Mnichov - Kalamata - Mnichov v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
 • pro odlety od 17.5.2024 leteckou dopravu Praha - Athény - Kalamata a zpět v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • transfery,
 • připojištění – bližší informace zde,
 • služby delegáta,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Costa Navarino

Costa Navarino je luxusní areál v oblasti Messinia na jihozápadě Peloponésu, v místech s 4 500 let dlouhou historií, dosud nedotčených masovou turistikou. Je situován okolo zálivu s téměř kilometr dlouhou písečnou pláží, poblíž členitého pobřeží Peloponésu s malými zálivy, chráněnými skalisky. V krajině, porostlé po staletí olivovníky a vinicemi, se nachází řada pozůstatků z mykénské doby, ruiny klasických starověkých chrámů, středověké hrady a byzantské kostely.
Vzdálenost od správního centra Messinie, města Kalamata, je asi 45 kilometrů, od Athén ho dělí 250 kilometrů. Do nejbližšího přístavního městečka Pylos, vzdáleného 14 kilometrů a vesničky Gialova v dosahu 6 kilometrů je autobusové spojení.
Moderní komplex na Peloponésu je postupně rozšiřován v souladu s ekologickými hledisky a udržitelností, aby nebyla porušena místní příroda. Ve snaze o zachování krajinného rázu bylo přesazeno na 16 000 olivovníků, včetně staletých stromů. Hlavní filosofií komplexu Costa Navarino je vytvoření ideálního místa pro rekreaci, sport a zábavu s ohledem na místní flóru a faunu tak, aby jeho návštěvníci trávili dny odpočinku v souladu s přírodou. V pečlivě upravené krajině se spoustou zeleně přibyl v roce 2022 k hotelům The Westin Resort a The Romanos Luxury Collection třetí hotel nazvaný W Costa Navarino a v srpnu 2023 byl zahájen provoz prestižího hotelu Mandarin Oriental.
Transfer z Athén asi 3 hodiny
Transfer z Kalamaty asi 40 minut Více informací o Costa Navarino