Cena za osobu od: 77 050 Kč | 06.10. / 5 dní
Snídaně

Popis hotelu

Poloha

Nový resort Mandarin Oriental Costa Navarino je panoramaticky zasazený ve svahu nad zálivem Navarino v oblasti Messinia na jihozápadním Peloponésu. Jedinečný architektonický koncept a tradiční místní materiály umocňují dojem autentické řecké krajiny. Vzdálenost od mezinárodního letiště Kalamata je asi 40 kilometrů. V dosahu se nachází centrum Agora a městečko Gialova.

Popis hotelu

Nádherný Mandarin Oriental Costa Navarino je prvním zástupcem prestižní sítě hotelů v Řecku. Na 99 suit a velkorysých vil s bazény poskytuje svům klientům pohodlné zázemí s elegantním designem.

Ubytování

nadčasově vybavené suity s king lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky 67 m²
mramorová koupelna s vanou i sprchou, japonské WC (kombinace záchodu s bidetem), vysoušeč vlasů
minibar, Nespresso
zařízená terasa
pro rodiny možnost ubytování v propojených suitách, popřípadě vilách - pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat

Stravování

Resort se soustředí na vysokou úroveň zážitkové gastronomie. Jednotlivé restaurace mají jedinečný styl a specializovanou nabídku. Oliviera se zaměřuje na řecké speciality s využitím tradičních místních surovin, Pizza Sapienza nabízí autentický italský zážitek, v Tahir můžete ochutnat to nejlepší z libanonské kuchyně a výběr moderní francouzské gastronomie můžete ochutnat v Brasserie de la Bay. Zajistit lze i soukromou večeři, kterou místní kuchaři připraví jen pro vás. Z celodenního baru Three Admirals Lounge je úžasný výhled na zátoku a okolní scenérie.

Sport & zábava

Pobyt v hotelu Mandarin Oriental Costa Navarino si užijí především příznivci golfu. Známé 18jamkové hřiště Bay Course s resortem přímo sousedí a v rámci Costa Navarino lze využít další tři golfové areály. Není to však jediná nabízená aktivita. Sportovně založení klienti jistě uvítají možnost plachtění, potápění, surfování, jachtingu a vodního lyžování nebo jízdu na kajaku. Nechybí cyklistické i pěší túry do okolí, jízda na koni, tenis v Mouratoglu centru a celá škála dalších aktivit.

Relaxace & wellness

Luxusní wellness Mandarion Oriental poskytuje spoustu relaxačních a revitalizačních procedur. Nabízí parní lázně hammam, tři sauny včetně bylinné s detoxikačními účinky. Můžete se zapojit do cvičení jógy a pilates nebo si zlepšit kondici pod vedením osobního trenéra ve skvěle vybaveném fitness centru.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu
 • pro odlety do 11.5.2024 leteckou dopravu Mnichov - Kalamata - Mnichov v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
 • pro odlety od 17.5.2024 leteckou dopravu Praha - Athény - Kalamata a zpět v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • transfery,
 • připojištění – bližší informace zde,
 • služby delegáta,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám
.

Informace o destinaci

Letovisko Costa Navarino

Costa Navarino je luxusní areál v oblasti Messinia na jihozápadě Peloponésu, v místech s 4 500 let dlouhou historií, dosud nedotčených masovou turistikou. Je situován okolo zálivu s téměř kilometr dlouhou písečnou pláží, poblíž členitého pobřeží Peloponésu s malými zálivy, chráněnými skalisky. V krajině, porostlé po staletí olivovníky a vinicemi, se nachází řada pozůstatků z mykénské doby, ruiny klasických starověkých chrámů, středověké hrady a byzantské kostely.
Vzdálenost od správního centra Messinie, města Kalamata, je asi 45 kilometrů, od Athén ho dělí 250 kilometrů. Do nejbližšího přístavního městečka Pylos, vzdáleného 14 kilometrů a vesničky Gialova v dosahu 6 kilometrů je autobusové spojení.
Moderní komplex na Peloponésu je postupně rozšiřován v souladu s ekologickými hledisky a udržitelností, aby nebyla porušena místní příroda. Ve snaze o zachování krajinného rázu bylo přesazeno na 16 000 olivovníků, včetně staletých stromů. Hlavní filosofií komplexu Costa Navarino je vytvoření ideálního místa pro rekreaci, sport a zábavu s ohledem na místní flóru a faunu tak, aby jeho návštěvníci trávili dny odpočinku v souladu s přírodou. V pečlivě upravené krajině se spoustou zeleně přibyl v roce 2022 k hotelům The Westin Resort a The Romanos Luxury Collection třetí hotel nazvaný W Costa Navarino a v srpnu 2023 byl zahájen provoz prestižího hotelu Mandarin Oriental.
Transfer z Athén asi 3 hodiny
Transfer z Kalamaty asi 40 minut Více informací o Costa Navarino