Vydejte se do Řecka autem

Aktualizováno: 20.01.2023
 Nei Pori

Pokud chcete letos vyzkoušet něco nového, vypravte se do Řecka. Trasa přes Maďarsko, Srbsko a Severní Makedonii trvá 18 až 20 hodin. Cesta je sice o něco delší, než do Chorvatska, ale dovolenou tu pořídíte skutečně výhodně. Samostatné ubytování ve studiu pro 2-3 osoby stojí od 5.260 Kč na týden. Navíc tu můžete počítat se stabilním počasím a ceny potravin v severním Řecku jsou srovnatelné s Českou republikou.

Pohodlné ubytování pro dvojice i rodiny s dětmi

Nejdůležitější je prožít své volné dny v pohodě. Na Chalkidiki v pěkném letovisku Fourka nabízíme ubytování s možností vaření v komplexu Aristotelis s bazénem, jen 300 metrů od pláže. Máte-li v plánu relaxovat na pláži s teploučkým mořem, zvolte letovisko Nei Pori, ideální pro klienty všech generací. Ubytování v pohodlných bytech Maria a , pro rodiny s oddělenou ložnicí, zajistí výborné zázemí pro váš pobyt. Apartmány a studia mají kuchyňské kouty, takže můžete kombinovat přípravu jednoduchých jídel s návštěvami lákavých místních pizzerií a taveren během večerních procházek po letovisku. Anebo si jednoduše přikoupit polopenzi.

Průzračné moře a nekonečné pláže: To je letovisko Nei Pori

Nei Pori si okamžitě oblíbí každý, kdo miluje zlatavé pláže a pozvolný vstup do příjemně teplé vody. Pláže v letovisku jsou místy široké až 100 metrů, takže jsou jako dělané pro romantické procházky i dětské hrátky. Nei Pori je skvělé místo nejen pro rodiny s dětmi, ale nabízí i řadu možností sportovního vyžití. Kromě plážového volejbalu a vodních sportů můžete vyrazit na cyklotúru po okolních svažitých terénech. Nebo se projet přímo v letovisku na kolečkových bruslích. A po sportovním výkonu se těšit na pravé ledové frappé nebo šťavnatý gyros…

Poznejte zajímavá místa v okolí

Vlastní auto vám dává obrovskou svobodu cestování. Pravidla silničního provozu. a dopravní značení v Řecku samozřejmě odpovídají mezinárodním standardům. Nemusíte se tedy obávat žádných komplikací. Můžete se vydat do okolních letovisek, poznávat odlehlejší pláže nebo navštívit příjemné město Larisa se spoustou lákavých obchodů. Nezapomenutelným zážitkem budou zcela jistě známé skalní kláštery Meteora. Pobyt v Nei Pori je i jedinečnou příležitostí zdolat Olymp. Nejvyšší vrchol Mytikas má výšku 2918 m. n. m. Výstup na něj není příliš náročný a zvládne jej i zkušenější turista, který se nebojí pohybu po skalních stupních.

Maria

Olympská riviéra
Nei Pori
Prostorné pokoje s balkóny Více

Golden Sun 3*

Olympská riviéra
Messangala
Ideální pro klidnou dovolenou Více

Aristotelis

Chalkidiki
Fourka
Ubytování ve známém letovisku Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2023