Dárkový poukaz GREECE TOURS

Santorini

Nevíte jakým dárkem potěšit své blízké o Vánocích nebo k životnímu jubileu?

Jak odměnit nebo motivovat zaměstnance nebo obchodní partnery?

Darujte Dárkový poukaz, který mohou využít na zakoupení zájezdu podle svých představ! Životní zážitky a poznání nových míst jsou dárky trvalé hodnoty.

Chcete potěšit novomanžele?

Buďte originální a vsaďte na jistotu. Napadlo vás,kolik místa zaberou v mladé domácnosti ztrojené žehličky, pestré utěrky a jiné nevydařené svatební dárky rozněžnělých příbuzných? Darujte svatební cestu do Řecka. Máte-li obavy z ceny nebo z toho, že nebudete umět vybrat, kupte jednoduše Dárkové poukazy. Zcela určitě je neschovají pod postel.

Dárkové certikáty

Dárkový certifikát vystavíme i na konkrétní zájezd se jménem obdarované osoby, popřípadě s věnováním. Na nákup dárkového poukazu můžete využít i své zaměstnanecké výhody jako Benefit Plus nebo Sphere Card.

Rádi vám připravíme také Dárkové poukazy a certifikáty na libovolnou částku dle vašeho přání, popřípadě s logem vašeho podniku.

Poukázka může být při splnění zákonných podmínek nákladovou položkou. Firma může náklady na poukázky uplatnit jako daňově uznatelné, pokud v souladu s par. 24 odst. 1 Zákona o daních z příjmů č. 586/1992 Sb. prokáže, že se jedná o náklady vynaložené k dosažení, zajištění a udržení zdanitelných příjmů.


Pro objednávku nebo sdělení bližších podrobností nás laskavě kontaktujte.

Dárkový poukaz 1000 Kč   Dárkový poukaz 2000 Kč   Dárkový poukaz 5000 Kč