Cena za osobu od: 22 330 Kč | 16.10. / 4 dny
Polopenze
Transfer taxíkem v ceně
Pro rodiny s dětmi
Vily
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Dětské hřiště
Dětské brouzdaliště
Postýlky a židličky bez poplatku
Wifi
Wellness
Sdílený bazén
Privátní bazény
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Luxusní rodinný hotel Domes Zeen Chania, a Luxury Collection Resort se nachází na severozápadním pobřeží Kréty, na klidném předměstí malebného města Chania.

Popis hotelu

Moderní architektura hotelu Domes Zeen Chania, je v zemitých tónech, které dokonale souzní se zelení a tyrkysovým mořem.Resort je součástí společnosti Marriott International, Inc., která zaručuje kvalitní úroveň služeb. S tím souvisí také skvělé kulinářské zážitky i pro ty nejnáročnější klienty, kteří chtějí během dovolené na Krétě ochutnávat místní speciality.

Pláž & bazény

soukromá oblázková pláž přímo u hotelu, další pěkné písčité pláže v blízkosti hotelu
dva sladkovodní bazény a dětský bazén,
lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů a na soukromé pláži zdarma

Vybavení hotelu

restaurace, plážová restaurace, plážový Beach House bar,
butik, knihovna,
možnost pronájmu kol

Ubytování

dvoulůžkové klimatizované pokoje, king size postele, koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
SAT /TV, trezor,
vybavení pro přípravu kávy a čaje a minibar za poplatek,
wifi , telefon,
balkón nebo terasa,
možnost ubytování v suitách a vilách s privátními bazény

pokoje kategorie HLS výhody programu Haute Living Selection

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří formou tříchodového à la carte menu v hlavní restauraci,
pro kategorie ubytování Haute Living Selection (HLS) polopenze zdarma formou tříchodového à la carte menu jako obědy nebo večeře v hlavní restauraci a jedna romantická večeře pouze pro dospělé formou tříchodového à la carte menu v restauraci Enino na každých 5 nocí pobytu (po předchozí rezervaci),
vegetariánské menu, bezlepková strava je na vyžádání

Haute Living Selection

Denně od 10:00 hodin do 23:00 hodin přístup do salónku, který nabízí:
 • teplé a studené občerstvení, ovoce, saláty, tradiční delikatesy,
 • variace čajů a čerstvou kávu,
 • značková vína, piva, nealko nápoje a džusy,
 • značkový alkohol po 18.00 hod.

 • Výhody Haute Living Selection:
 • osobní concierge servis 24/7 - WhatsApp komunikace,
 • exkluzivní check-in,
 • vybrané toaletní potřeby,
 • výběr z nabídky polštářů,
 • pohodlně vybavený salónek s knihovnou a časopisy,
 • osobní concierge servis,
 • vysokorychlostní internetové připojení,
 • v případě dokoupení plné penze upgrade stravování na program Dine Around s jednou tříchodovou večeří v restauarci à la carte na každých 5 nocí pobytu, po předchozí rezervaci
 • Pro děti a juniory

  KiEPOS (Kee-pos - řecky zahrada) Crèche klub pro nejmenší, dětský klub pro děti od 4 do 12 let pod vedením kvalifikovaného personálu nabízí aktivity jako malování, hry v bazénu, cvičení, sázení květin a bylinek a řadu dalších zajímavých aktivit,
  na vyžádání možnost hlídání dětí

  Relaxace & wellness

  venkovní Jungle spa zajišťuje masáže těla, ale i obličeje a další terapie,
  wellnes centrum Soma Spa nabízí lázeňské procedury podle starověkých metod v kombinaci s nejnovějšími léčebnými technikami a produkty od společnosti ELEMIS

  Internetové stránky hotelu

  Popis pokojů

  Tropical bungalov

  Interiér 30m², klimatizovaná jednoložnicová suita, ložnice s king size lůžkem a 43“ TV s plochou obrazovkou, oddělená obývací část a 49“ TV s plochou obrazovkou, prostorná koupelna se sprchovým koutem a druhým WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní toaletní potřeby, mini-bar, lékárnička, telefon s přímou volbou, elektronický trezor, žehlička a žehlící prkno. Soukromý balkón nebo terasa s lehátky. Max. obsazenost 2 dospělí.

  Sapphire bungalov

  Interiér 30m², klimatizovaná jednoložnicová suita, ložnice s king size lůžkem a 49“ TV s plochou obrazovkou, prostorná koupelna se sprchovým koutem a druhým WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní toaletní potřeby, mini-bar, lékárnička, telefon s přímou volbou, elektronický trezor, příslušenství pro přípravu kávy/čaje, žehlička a žehlící prkno. Soukromý balkón nebo terasa s lehátky. Max. obsazenost 2 dospělí.

  Tropical rodinný bungalov

  Interiér 30m², klimatizovaná jednoložnicová suita s možností přistýlky nebo dětské postýlky a 49“ TV s plochou obrazovkou, prostorná koupelna se sprchovým koutem a druhým WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní toaletní potřeby, mini-bar, lékárnička, telefon s přímou volbou, elektronický trezor, příslušenství pro přípravu kávy/čaje, žehlička a žehlící prkno. Soukromý balkón nebo terasa s lehátky. Max. obsazenost 2 dospělí a 1 dítě.

  Tropical rodinný pokoj sdílený bazén

  Interiér 35m², přízemí s prostorným obývacím pokojem, manželskou postelí s velikostí king size a možnost přistýlky nebo dětské postýlky, 49“ TV s plochou obrazovkou, prostorná koupelna se sprchovým koutem a druhým WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní toaletní potřeby, mini-bar, lékárnička, telefon s přímou volbou, elektronický trezor, příslušenství pro přípravu kávy/čaje, žehlička a žehlící prkno. Soukromý balkón nebo terasa s lehátky. Max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti.

  Tropical suita (jedna místnost) sdílený pokoj

  Interiér 35m², přízemí s venkovním obytným prostorem sdílený pouze s jednou jednotkou, pohodlná manželská postel, 49“ TV s plochou obrazovkou, prostorná koupelna se sprchovým koutem a druhým WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní toaletní potřeby, mini-bar, lékárnička, telefon s přímou volbou, elektronický trezor, příslušenství pro přípravu kávy/čaje, žehlička a žehlící prkno. Soukromý balkón nebo terasa s lehátky. Max. obsazenost 2 dospělí.

  Sapphire pavilion privátní bazén (HLS)

  Interiér 46m², velký interiér a exteriér s úchvatným výhledem na moře a rozhlehlou soukromou terasou a bazénem, s exkluzivní součástí Haute Living Selection, dedikovaný manažer HLS, exkluzivní přistup do pokoje HLS, pohodlná postel s velikostí king size, možnost přistýlky, 49“ TV s plochou obrazovkou, prostorná koupelna se sprchovým koutem a druhým WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní toaletní potřeby, mini-bar, lékárnička, telefon s přímou volbou, elektronický trezor, příslušenství pro přípravu kávy/čaje, žehlička a žehlící prkno. Max. obsazenost 2 dospělí a 1 dítě.

  Tropical rodinný pavilion privátní bazén (HLS)

  Interiér 47m², velký interiér a exteriér s úchvatným výhledem do zahrady s velkou soukromou terasou a bazénem, s exkluzivní součástí Haute Living Selection, dedikovaný manažer HLS, exkluzivní přistup do pokoje HLS pohodlná postel s velikostí superking, 49“ TV s plochou obrazovkou, prostorná koupelna se sprchovým koutem a druhým WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní toaletní potřeby, mini-bar, lékárnička, telefon s přímou volbou, elektronický trezor, příslušenství pro přípravu kávy/čaje, žehlička a žehlící prkno. Max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti.

  Sapphire rodinný pavilion privátní bazén (HLS)

  Interiér 47m², velký interiér a exteriér s úchvatným výhledem na moře s velkou soukromou terasou a bazénem, s exkluzivní součástí Haute Living Selection, dedikovaný manažer HLS, exkluzivní přistup do salónku HLS, pohodlná postel s velikostí superking size, 49“ TV s plochou obrazovkou, prostorná koupelna se sprchovým koutem a druhým WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní toaletní potřeby, mini-bar, lékárnička, telefon s přímou volbou, elektronický trezor, příslušenství pro přípravu kávy/čaje, žehlička a žehlící prkno. Max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti.

  The Villa privátní bazén (HLS)

  Interiér 65m², soukromá terasa s velkým bazénem, úchvatný výhled na moře přímo s postele, velký vnitřní i venkovní prostor, nabízí exkluzivní výhody Haute Living Selection, ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 49“ TV s plochou obrazovkou, prostorná koupelna se sprchovým koutem, vanou a druhým WC, dedikovaný manažer HLS, exkluzivní přistup do salónku HLS, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní toaletní potřeby, mini-bar, lékárnička, telefon s přímou volbou, elektronický trezor, příslušenství pro přípravu kávy/čaje, žehlička a žehlící prkno. Max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě, nebo 2 dospělí a 2 děti.

  Informace k cenám

  Cena zahrnuje

  Cena nezahrnuje

  • místní taxu,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

  Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

  Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
  Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
  Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

  Informace o destinaci

  Letovisko Chania

  Druhé největší město ostrova Kréta, založené Benátčany ve 13. století, se nachází 160 kilometrů na západ od Heraklionu. Zachovalý benátský přístav a pevnost přispívají k jeho pověsti Chanie jako nejkrásnějšího krétského města. V malebných romantických uličkách benátské čtvrti si můžete vybrat některou z mnoha kaváren, taveren a restaurací, nebo se během své dovolené na Krétě bavit až do ranních hodin v některém z nočních klubů. Ale ani na romantickou procházku touto částí města určitě nezapomenete. V okolí města jsou dlouhé písčité pláž, zelené zahrady s cypřiši a olivové háje.
  Transfer z letiště v Chanii je asi 25 minut. Více informací o Chania