Grecotel - sázka na jistotu

23.04.24

Hotely GRECOTEL - ideální volba pro dovolenou v Řecku a na řeckých ostrovech

Resorty situované na atraktivních místech řeckých ostrovů Kréta, Mykonos, Rhodos, Kos nebo Korfu nebo u mysu Sounio poblíž Athén jsou známé svou kvalitou služeb. Pokud preferujete spolehlivý servis a kvalitní gastronomii, nebudete zklamáni. Výhodou je, že resorty Grecotel poskytují různé typy stravování a využívají kvalitní suroviny z místních biofarem.

Naplánujte si skvělou rodinnou dovolenou se sportem a zábavou v Řecku

Grecotely patří k osvědčeným resortům klientů z celé Evropy také díky celodenní zábavě pro dospělé i děti a nabídce celé řady sportovních aktivit. Rodinám s dětmi vyhovuje také variabilní možnosti ubytování v pokojích s oddělenými ložnicemi. Navíc nabízejí resorty Grecotel pronájem kočárků, chůviček, chodítek, ohřívačů láhví a dalších nezbytností, které nemusíte vozit s sebou. Pro děti jsou organizovány zajímavé proogramy, soutěže i večerní zábava včetně oblíbených diskoték. Lákavé aktivity připravují animátoři i pro teenagery. Vše je zaměřeno na maximální pohodlí pro rodinnou dovolenou.

Vyberte si zájezd do Grecotelu podle sebe

Hotely řetězce Grecotel uvedla na český trh jako první naše cestovní kancelář před více než 20 lety. Od té doby jsme zajistili pěknou řádku pobytů v Grecotelech a máme radost, že klienti se opakovaně vrací, často i na stejné místo. Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme vám zvolit z nabídky špičkových resortů zájezd vhodný jak pro klidný pobyt ve dvou, tak pro prázdninový pobyt s dětmi.
Archiv aktualit

Grand Leoniki Grecotel 4*

Kréta
Rethymno
Aparmánový resort Více

Grecotel Amirandes 5*

Kréta
Gouves
Ve stylu minojských paláců Více

Grecotel White Palace 5*

Kréta
Rethymno
Elegance v modrobílé Více

Grecotel Marine Palace 4*

Kréta
Panormo
Nádherný aquapark pro dět Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024